توزیع 3 هزار تن خرما برای تنظیم بازار ماه رمضان

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از عرضه بیش از 3 هزار تن محصول ذخیره شده خرما در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.



مطالب مرتبط

توزیع 3 هزار تن خرما برای تنظیم بازار ماه رمضان

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از عرضه بیش از 3 هزار تن محصول ذخیره شده خرما در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

توزیع شکرتنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان درمهاباد

مسئول واحد بازرسی و نظارت اصناف مهاباد گفت: توزیع شکر تنظیم بازار امروز در ۱۰ واحد صنفی در این شهرستان توزیع می شود.

توزیع مرغ منجمد در بازار کرمان

در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار استان کرمان مقرر شد برای تنظیم بازار ، محموله جدید مرغ منجمد در بازار توزیع شود.

سه هزار تن کالای اساسی در سیستان و بلوچستان توزیع شد

زاهدان- ایرنا- مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: سه هزار تن کالای پر مصرف در ماه مبارک رمضان به منظور تنظیم بازار در این استان توزیع شد.

۵ هزار تن شکر تنظیم بازار در کرمانشاه توزیع خواهد شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: به‌منظور حفظ آرامش بازار و تأمین نیاز‌های ضروری آحاد مردم ۵ هزار تن شکر به استان کرمانشاه اختصاص داده شده که در آینده نزدیک با قیمت مصوب تنظیم بازار در اختیار مصرف کننگان قرار می‌گیرد.

1000 تن خرمای بم در راه بازار تهران/صادرات خرما به هیچ عنوان ممنوع نیست

گروه استان‌ها ـ مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از ارسال یک‌هزار تن خرمای بم به تهران خبر داد و گفت: امیدواریم که با توزیع خرمای بم در بازار تهران قیمت خرما کاهش پیدا کند.

2132 تن کالای تنظیم بازار در خراسان شمالی توزیع شد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: 2 هزار و 132 تن کالای اساسی با هدف تنظیم بازار در سال جاری در این استان توزیع شد.

خرید ۱۰۰۰ تن خرمای بم برای تنظیم بازار ماه رمضان

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از خرید یک هزار تن خرمای بم به منظور تنظیم بازار مصرف خرمای روزه‌داران خبر داد.

مردم همچنان در انتظار کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار

براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار فارس قرار بود کالاهای اساسی شامل شکر، مرغ، گوشت و برنج با قیمت مصوب در قالب طرح ضیافت از ابتدای ماه مبارک رمضان در فروشگاه های زنجیره ای توزیع شود. طرحی که مردم معتقدند هنوز اجرایی نشده است.

150 تن شکر طرح تنظیم بازار در فارس کشف شد

شیراز- ایرنا- مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: طی 2 هفته اخیر، 150 تن شکر طرح تنظیم بازار که به شکل حواله خریداری شده اما به قیمت آزاد در بازار در حال توزیع بود در استان کشف شد.

150 تن شکر طرح تنظیم بازار در فارس کشف شد

شیراز- ایرنا- مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: طی 2 هفته اخیر، 150 تن شکر طرح تنظیم بازار که به شکل حواله خریداری شده اما به قیمت آزاد در بازار در حال توزیع بود در استان کشف شد.

انتقاد شدیداللحن امام جمعه مشهد از وضعیت بازار؛ افزایش قیمت خرما هم مربوط به آمریکاست؟

امام جمعه مشهدمقدس نسبت به وضعیت بازار و گرانی موجود در برخی اقلام مانند خرما در ماه مبارک رمضان انتقاد کرد.

بیش از 50 تن شکر به منظور تنظیم بازار در قم توزیع شد

رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم گفت: در دو روز اخیر بیش از 50 تن شکر تاکنون در بازار قم توزیع شده است که زیر نظر اتحادیه بنک داران توزیع می‌شود.

نماینده مجلس : ضعف نظارت قیمت خرما را افزایش داد

کرمان - ایرنا - نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: حداکثر قیمت خرما درجه یک در شهرستان بم بین 28 هزار تا 30 هزار تومان قیمت دارد، باید مشخص شود که به چه دلیلی بسته 600 گرمی خرما در بازار با درجه کیفی پایین تر بالاتر از 30هزار

شکر تنظیم بازار شیروان سر از قنادی ها درمی آورد

بجنورد- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شیروان گفت: شکرهای توزیع شده برای تنظیم بازار این شهرستان، عمدتا به مصرف خانگی نمی رسد و 90 درصد آن از قنادی ها و فطیرپزی ها سردرمی آورد.

توزیع خرمای خشت در بازار

پس از افزایش قیمت خرما ، توزیع این محصول از انبار‌های ذخیره سازی آغاز شده، حرکتی که روند نزولی قیمت‌ها را در پی داشته است.

شکر در بازار مولوی هم نایاب شد/ گفتار درمانی ستاد تنظیم بازار جواب نداد +عکس

درحالی که ستاد تنظیم بازار بر همان شیوه گفتاردرمانی خود که در تنظیم بازار خودرو، گوشت و اقلام دیگر بکارگرفته، مصر است، شکر، علاوه بر فروشگاه‌های زنجیره‌ای، در بازار مولوی و بازار آزاد هم نایاب شد و به صورت قاچاق با قیمت‌هایی 5 رقمی بفروش می‌رسد.

کشف ۶۵ تن شکر تنظیم بازار در کرج/فروش تا کیلویی ۱۰ هزار تومان

کرج - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از کشف ۶۵ تن شکر تنظیم بازار دریکی از فروشگاه‌های کرج خبر داد که به قیمت ۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسیده است.

2000 تن شکر تنظیم بازاری در گلستان توزیع می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از توزیع دو هزار تن شکر با قیمت دولتی سه هزار و 400 تومان در استان توزیع می‌شود.

توزیع اقلام پر مصرف در سیستان وبلوچستان

بمنظور تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان بیش از ۳هزارتن اقلام پر مصرف در سیستان وبلوچستان توزیع شد