پایش فشار خون ۲۰‌میلیون ایرانی
مطالب مرتبط

پایش فشار خون ۲۰‌میلیون ایرانی

جمعیت بالای 30 سال کردستان پایش فشار خون می شوند

سنندج - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: همزمان با سراسر کشور و با اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با فشار خون بالا، جمعیت بالای 30 سال در این استان پایش فشار خون می شوند.

ابتلای ۱۵ میلیون ایرانی به فشار خون بالا / تذکر وزیر بهداشت به پزشکان

وزیر بهداشت با اعلام ابتلای حدود ۱۵ میلیون ایرانی به بیماری فشار خون بالا، گفت: حداقل ۴۰ درصد این افراد، از بیماری خود خبر ندارند و این موضوع بسیار خطرناک است.

پایش فشار خون جهرمی‌ها

پویش ملی کنترل فشار خون برای ۱۲۰ هزار نفر در جهرم اجرا می‌شود.

۴۰ درصد ایرانی ها از فشار خون خود خبر ندارند

وزیر بهداشت، با اشاره به اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در کشور، گفت: انتظار داریم حداقل ۲ میلیون بیمار جدید مبتلا به فشارخون را شناسایی و تحت مراقبت قرار دهیم.

۱۵ میلیون ایرانی فشار خون بالا دارند

اندازه گیری «فشار خون» ۲۰ میلیون ایرانی در ۲۶ هزار مرکز سلامت

خطر ابتلا به فشار خون 1.5 میلیون نفر را در گیلان تهدید می‌کند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه 1.5 میلیون نفر در گیلان در معرض خطر ابتلا به فشار خون هستند گفت: هدف طرح بسیج ملی کنترل فشار خون این است که میزان این بیماری را تا 25 درصد کاهش دهیم.

شفر: بازیکنان ایرانی باید تحت فشار باشند!

وینفرد شفر در مصاحبه با برنامه سلام صبح به خیر درباره فوتبال و بازیکنان ایرانی توضیح داد و گفت: می‌گویند باید بازیکنان ایرانی را تحت فشار قرار داد اما من می‌گویم باید معلم آن‌ها بود.

آغاز اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون از نیمه دوم خرداد

معاون بهداشت وزارت بهداشت از آغاز اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون از نیمه دوم خرداد خبر داد و گفت: اندازه گیری فشار خون۲۰ میلیون ایرانی درگروه سنی۳۰ سال به بالا انجام می شود.

آغاز اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون از نیمه دوم خرداد ماه

معاون بهداشت وزارت بهداشت از آغاز اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون از نیمه دوم خرداد خبر داد و گفت: اندازه گیری فشار خون۲۰ میلیون ایرانی درگروه سنی۳۰ سال به بالا انجام می شود.

شیوع 18 درصدی فشار خون بالا در ایران

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه شیوع فشار خون بالا در ایران حدود 18 درصد گزارش شده و مصرف زیاد نمک، یکی از دلایل اصلی آن به شمار می رود، گفت: فشار خون بالا علت 7.6 میلیون مرگ زودرس و 92 میلیون ناتوانی و عوارض ناشی از بیماری در جه

استقرار ایستگاه‌های سنجش فشارخون در ۱۰۰۲ بیمارستان کشور

معاون بهداشت وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون بالا، گفت: به دنبال اجرای این طرح، پیش بینی می‌شود که فشارخون حدود ۲۰ میلیون ایرانی پایش شود.

نشریه آتلانتیک: ایران تسلیم فشار نمی‌شود

نشریه آتلانتیک در گزارشی درباره سیاست "فشار حداکثری" آمریکا بر ایران، با بیان اینکه نه محاصره و نه رنج طولانی مدت اقتصادی برای ایرانی‌ها چیز جدیدی نیست، نوشت: کارزار فشار حداکثری ترامپ ایران را تسلیم نخواهد کرد.

بیماری های قلبی و فشار خون از مهم ترین دلایل مرگ و میر ایرانی ها

وزیر بهداشت، با اشاره به آغاز اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در کشور، به تشریح اهمیت شناسایی افراد مبتلا به این بیماری پرداخت.

فشارخون بالا در سراشیبیِ کاهش

در طرح بسیج ملی مبارزه با فشارخون بالا، جمعیّت بالای ۳۰ سال در استان کُردستان، فشار خونشان پایش می‌شود.

برنامه وزارت بهداشت برای کنترل فشار خون ایرانی ها

جلسه هماهنگی کمیته اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت در بسیج ملی کنترل فشار خون در دفتر این معاونت برگزار شد.

۱۸ درصد ایرانی ها فشار خون بالا دارند

تولید داروی کاهش فشار خون ایرانی در ساری

حاشیه نشینی ۱۱ میلیون ایرانی و مهاجرت معکوس

رئیس سازمان اجتماعی کشور:‌ بیش از ۱۱ میلیون نفر در مناطق حاشیه‌‌ای کل کشور زندگی می‌کنند و همچنین ۸ میلیون نفر در بافت فرسوده و تاریخی ساکن هستند