ساماندهی ایستگاه‌های اتوبوس تندرو در شمال شرق تهران
مطالب مرتبط

ساماندهی ایستگاه‌های اتوبوس تندرو در شمال شرق تهران

جزئیات اتوبوس هوایی در پایتخت/ معابر شمال تهران اشباع شده است

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران جزئیات ایجاد خط اتوبوس هوایی در منطقه یک را تشریح کرد.

امادگی قایق های تندرو ایران با موشک برای مقابله با ناو امریکا

تهران - ایرنا - شبکه خبری الجزیره قطر شنبه شب به نقل از منابع آمریکایی گزارش داد که ارتش این کشور بر این باور است که احتمالا هرگونه حمله ایران به ناوهای امریکا با موشک های کروز و بالستیک قایق های تندرو صورت می گیرد.

آغاز عملیات اجرایی مجموعه ساماندهی مشاغل خدمات خودرویی شمال غرب مشهد

شهردار مشهد از بهره‌برداری از مجموعه ساماندهی مشاغل خدمات خودرویی شمال غرب تا ماه رمضان سال آینده خبر داد.

مخالف ورود اتوبوس‌های دست‌ دوم هستیم/ لزوم حرکت به سمت استفاده از اتوبوس‌های برقی

رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر مخالف ورود اتوبوس‌های دست‌ دوم هستم ضمن اینکه بسیاری از شرکت‌ها آمادگی دارند که در زمینه "اتوبوس‌های برقی" اقدامات لازم را انجام دهند.

اتوبوس مسافربری در انارک نایین طعمه حریق شد

اصفهان- ایرنا- سرپرست ایستگاه آتش نشانی انارک از حریق یک دستگاه اتوبوس مسافربری مسیر مشهد به اصفهان در این شهر خبر داد.

حناچی:وضعیت ایستگاه‌های اتوبوس در ساعات پیک مناسب نیست

فارس من| توقف اتوبوس‌های شهری در خارج از ایستگاه تخلف است

سفره های افطاری مترو تهران به 15 ایستگاه رسید

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: اجرای سفره های افطاری ساده ایام ماه مبارک رمضان مترو تهران که از ابتدای ماه مبارک در 2 ایستگاه عملیاتی شده بود به 15 ایستگاه رسید.

سفره های افطاری مترو تهران به 15 ایستگاه رسید

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: اجرای سفره های افطاری ساده ایام ماه مبارک رمضان مترو تهران که از ابتدای ماه مبارک در 2 ایستگاه عملیاتی شده بود به 15 ایستگاه رسید.

مخالف ورود اتوبوس‌های دست‌دوم هستم

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مخالف ورود اتوبوس‌های دست‌دوم هستم،‌ گفت: بسیاری از شرکت‌ها آمادگی دارند که در زمینه اتوبوس‌های برقی اقدامات لازم را انجام دهند.]]>

کولر اتوبوس‌ها باید روشن باشد

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد: با توجه به شروع فصل گرما و جهت رفاه حال شهروندان، همکاران ما در شرکت واحد موظف هستند در اتوبوس‌های کولردار، کولر اتوبوس خود را روشن کنند.]]>

ا‌تصال ایستگاه راه‌‌آهن تهران به ایستگاه مترو با تونل زیرزمینی

دانشگاه تهران مکلف به بازنگری طرح ساماندهی خود شد

تهران - ایرنا - عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: در جلسه شورای عالی معماری و شهرسازی، دانشگاه تهران مکلف به بازنگری در طرح ساماندهی پیشنهادی با رویکرد حفظ حقوق ساکنان محدوده و پیش بینی سازوکارها و ظرفیت های مشارکتی شد.

آزمایش خدمتکاران رباتیک در ایستگاه فضایی

تهران- ایرنا- ناسا امروز در وب‌سایت خود از نخستین آزمایش سخت‌افزار ربات‌های خانه‌دار در ایستگاه فضایی خبر داد. ربات‌های مکعب شکلی که قرار است در آینده بسیار نزدیک وظیفه خانه‌داری و نظافت ایستگاه فضایی را بر عهده بگیرند.

سند تمرکززدایی از شهر تهران ارائه می‌شود

مدیرکل دفتر طرح‌ریزی و طرح‌های توسعه و عمران گفت: سند سیاستگذاری و برنامه‌ریزی ساماندهی و تمرکززدایی از شهر تهران، تابستان امسال به شورای ساماندهی ارایه می‌شود.

بارش‌ها در کشور شدت می‌گیرد

طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی، امروز شدت بارش‌ها در شمال شرق تهران، جنوب اصفهان، شرق کهگیلویه و بویراحمد، شمال هرمزگان، شمال سمنان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ‌پیش‌بینی‌می‌شود.

ایستگاه تحقیقاتی فضای سبز پایتخت راه اندازی می شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران از راه اندازی ایستگاه تحقیقاتی فضای سبز با اولویت تغییر الگوی کاشت با استفاده از گونه های بومی، مقاوم و سازگار در آینده نزدیک خبر داد.

آغاز طرح ساماندهی کودکان کار و خیابانی در تهران

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از اجرایی شدن طرح ساماندهی کودکان کار و خیابانی از یک ماه آینده خبر داد و گفت: این طرح با مشارکت وزارت کشور، اداره اتباع و شهرداری تهران انجام خواهد شد.

سانحه برای اتوبوس مسافری در بلوار بسیج یزد

یزد- ایرنا- برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافری با یک مانع عمودی فلزی در بلوار بسیج یزد، موجب مصدوم شدن راننده اتوبوس شد.