حمایت مدیریت شهری از تئاترهای خصوصی در پهنه رودکی
مطالب مرتبط

حمایت مدیریت شهری از تئاترهای خصوصی در پهنه رودکی

تئاترهای لاکچری عناصری میان‌تهی دارند/ انتقاد از مدیریت خانه تئاتر

لوایح زیربنایی مدیریت شهری بهتر است از طریق دولت به مجلس ارسال شود

شهردار تهران درخصوص بررسی طرح جامع مدیریت شهری در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است بازبینی قوانین مدیریت شهری با همکاری و هماهنگی دولت انجام شود.

بخش خصوصی در استان قزوین باهوش و کارآمد است

قزوین- معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: بخش خصوصی در قزوین بسیار توانمند، باهوش و کاربلد است و در صورت حمایت جدی می تواند اشتغال و تولید استان را بخوبی مدیریت کند.

قدردانی از کمک‌های مدیریت شهری تهران به سیل زده‌ها

امام جمعه اهل تسنن شهرستان آق قلا: به عنوان یک شهروند آق قلا از زحمات و محبت‌های مدیریت شهری تهران در کمک به سیل زده‌ها بی نهایت تشکر می‌کنم

سامانه هوشمند مدیریت پارکینگ‌های شهری رونمایی شد

سامانه هوشمند مدیریت پارکینگ‌های شهری که به همت محققان پارک علم و فناوری کردستان طراحی شده، با هدف ایجاد نظم شهری و دسترسی عادلانه شهروندان در سنندج رونمایی شد.

در سال 98 شاهد طغیان سفیدبالک‌ها نخواهیم بود

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر گفت اقدامات مدیریت شهری به معنای حذف کامل سفید بالک از چرخه و سیستم طبیعت نیست اما پایش مستمر رشد جمعیت آن از سوی مدیریت شهری صورت خواهد گرفت. ]]>

آزاد سازی ۵۷ پهنه اکتشافی در سال ۹۷

مدیر کل دفتر امور اکتشافات وزارت صنعت: در سال ۹۷ تعداد ۵۷ فقره پهنه اکتشافی به مساحت ۲۸۲ هزار و ۴۶۳ کیلومترمربع آزادسازی شده است

کلیات طرح جامع مدیریت شهری تصویب نشد

نمایندگان مجلس با کلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی مخالفت کردند.

‌دولت در دفاع از طرح جامع مدیریت شهری پیشقدم شود

عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها گفت: انتظار می‌رود دولت با دفاع از طرح جامع مدیریت شهری و روستایی به تقویت مجموعه شوراها و شهرداری‌ها کمک کند.

حناچی: فضاهای فرهنگی تهران افزایش می یابد

تهران- ایرنا- شهردار تهران با اشاره به حمایت مدیریت شهری از ایجاد فضاهای فرهنگی و تاریخی در تهران گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر تهران این فضاها در پایتخت افزایش می یابد.

حناچی: فضاهای فرهنگی تهران افزایش می یابد

تهران- ایرنا- شهردار تهران با اشاره به حمایت مدیریت شهری از ایجاد فضاهای فرهنگی و تاریخی در تهران گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر تهران این فضاها در پایتخت افزایش می یابد.

علت دستگیری‌های گسترده در شهرداری فردیس

شهردار فردیس گفت: اگر مدیر بالادستی برای انجام یک تخلف در حوزه مدیریت شهری سفارش‌پذیر نباشد و به مدیران پایین دست خود تخلف را سفارش نکند، جلوی بخش زیادی از فسادهای احتمالی در مدیریت شهری گرفته می‌شود.

آزادسازی ۵۷ پهنه اکتشافی در سال گذشته

مدیرکل دفتر امور اکتشافات وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در سال ۹۷ تعداد ۵۷ فقره پهنه اکتشافی جمعاً به مساحت ۲۸۲ هزار و ۴۶۳ کیلومتر مربع آزادسازی شد.

احیای «نهاد مطالعات طرح‌های شهری» پس‌از ۱۲سال از انحلال در دوره احمدی‌نژاد

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص جزئیات تفاهم‌نامه سه‌جانبه مدیریت شهری، در مورد ایجاد نهاد مطالعات و طرح‌های توسعه شهری توضیحاتی را ارائه کرد.

تبدیل رود دره‌ها به یک معضل شهری

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر در مورد رفتار مدیریت شهری با رود دره‌های پایتخت واکنش نشان داد.

بخش خصوصی برای افزایش بهره وری، پیشنهادات اجرایی ارائه دهد

زنجان- ایرنا- استاندار زنجان گفت: برای اینکه بتوانیم بهره مندی لازم از شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی داشته باشیم، بخش خصوصی باید موضوعات مهمی که قابلیت عملیاتی و اجرایی دارند به همراه موانع تولید را به عنوان پیشنهاد به مدیریت استان ارائه دهد.

ثبت شیراز به عنوان شهر جهانی صنایع دستی و نوید ارزآوری

شیراز-ایرنا- شهر جهانی صنایع دستی برند باارزشی است که سومین آن در یک قدمی شیراز قرار دارد و کارشناسان معتقدند که دستیابی به آن نیازمند تلاشی همه جانبه از سوی دستگاه های مختلف ،مدیریت شهری و بخش خصوصی است.

مجلس با کلیات طرح جامع مدیریت شهری مخالفت کرد

تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح 160 ماده ای جامع مدیریت شهری مخالفت کردند.

شهبازیان از سِمت مشاور هنری بنیاد رودکی هم استعفا داد

فریدون شهبازیان پس از خداحافظی از ارکستر ملی ایران، از سِمت مشاور هنری بنیاد رودکی هم کناره‌گیری کرد.