۵۳۶ هزار تن «سیر» در کشور تولید شد

یک مقام مسئول گفت:بیش از ۳۵۵ هزار و ۹۰۰ تن سیر تر و خشک در سال زراعی ۹۷-۹۶ در کشور تولید شد.مطالب مرتبط

آذربایجان شرقی با تولید 90 هزار تن تخم مرغ رتبه سوم کشوری است

مراغه - ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: این استان با تولید سالانه بیش از 90 هزار تن تخم مرغ در رتبه سوم کشور قرار گرفته و 20 درصد کل تولید این محصول را در کشور به خود اختصاص داده است.

برآورد تولید ۴۵۵ هزار تن انواع آبزیان در سال جاری

معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات کشور پیش بینی کرد در سال ۹۸ نزدیک به ۴۵۵ هزار تن انواع آبزی بدون احتساب پرورش ماهی در قفس در کشور تولید شود.

خط تولید آلومینای آلفا با ظرفیت 17 هزار تن در سال راه‌اندازی می‌شود

تهران- ایرنا- یک شرکت دانش‌بنیان داخلی به زودی خط تولید آلومینای آلفا با ظرفیت تولید 17 هزار تن در سال را بهره برداری می کند، محصولی که گفته می شود قرار است در آینده علاوه بر تامین نیاز وارداتی کشور، بازار صادراتی را نیز پوشش دهد.

تولید بیش از ۱۰ هزار قطعه در تنها واحدصنعتی پلی‌پروپیلن انبساطی کشور

سرپرست معاونت صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۰ هزار قطعه در تنها واحد صنعتی پلی‌پروپیلن انبساطی کشور تولید و روانه بازار مصرف شده است.

برآورد تولید ۴۵۵ هزار تن انواع آبزیان در سال ۹۸

معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات پیش‌بینی کرد در سال جاری نزدیک به ۴۵۵ هزار تن انواع آبزی بدون احتساب پرورش ماهی در قفس در کشور تولید شود.

تولید سالانه ۳۰۰ هزار قطعه سرنگ اینفلیتور

با تولید انبوه سرنگ اینفلیتور سالانه می‌توانیم حدود ۳۰۰ هزار قطعه از آن را در داخل کشور تولید کنیم

25 هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی پرداخت شد

زنجان -ایرنا -معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت:سال گذشته دولت طرح رونق تولید، بازسازی و نوسازی را با رقمی بالغ بر 30 هزار میلیارد تومان در کشور آغاز کرد که تا کنون بیش از 37 هزار واحد تولیدی موفق به جذب بیش از 25 هزار میلیارد توم

پارسال 6 هزار میلیارد ریال وام رونق تولید درمازندران داده شد

ساری-ایرنا-معاون اقتصادی استاندار مازندران گفت: در سال گذشته 6 هزار میلیارد ریال تسهیلات بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی و صنعتی در این خطه شمال کشور پرداخت شده است.

30 هزار تن چغندر قند در جنوب کرمان تولید شد

جیرفت - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از تولید 30 هزار تن چغندر قند در این منطقه خبر داد و گفت: در سال زراعی 98 - 97 عملیات کاشت چغندر قند پاییزه در سطح 400 هکتار و تولید 30 هزار تن هدف گذاری و عملیاتی شد.

یزد| سال گذشته 37 هزار واحد تولیدی 25 هزار میلیارد تومان در طرح تسهیل و رفع موانع تولید دریافت کردند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور با بیان اینکه تاکنون بیش از 170 اختیار وزارتخانه‌ها به استانداران واگذار شده است گفت: سال گذشته 37 هزار واحد تولیدی 25 هزار میلیارد تومان در طرح تسهیل و رفع موانع تولید دریافت کردند.

چهار هزار و 484 تن گوشت قرمز در اردبیل تولید شد

اردبیل - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی اردبیل از تولید چهار هزار و 484 تن گوشت قرمز در این شهرستان در سال گذشته خبرداد و گفت: این میزان تولید 15.1 درصد تولید گوشت قرمز استان را شامل می شود.

کاهش هزار تنی زباله در تهران پس از گرانی‌ها

روزانه حدود ۸ هزار و ۴۰۰ تن پسماند در شهر تهران تولید می‌شود که عدم تفکیک پسماند در مبدأ و آبگیری زباله در بدو تولید ضمن تولید ۴۰۰ متر مکعب شیرابه در مرکز دفع نهایی آن واقع در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه به عنوان یکی از اثرات مخرب زیست‌محیطی، موجب افزایش ه

وزیر کشور: روزانه حدود ۵۸ هزار تن پسماند در کشور تولید می‌شود

وزیر کشور گفت که روزانه حدود ۵۸ هزار تن پسماند در کشور تولید می‌شود.

افزایش ۶۰ هزار تنی تولید فولاد اسفراین

طرح ۱۰۰ میلیون یورویی تکمیل مجتمع صنعتی اسفراین، ظرفیت ذوب و تولید فولاد با افزایش سالانه ۶۰ هزار تن، به ۱۸۰ هزار تن می‌رسد

ثبت رکورد جدید تولید برای سپید دشت

فولاد سپیددشت با تولید ۶۶ هزار تن آهن اسفنجی در اردیبهشت، رکورد جدیدی را در تولید این محصول به ثبت رساند

62 هزار تن گندم در البرز تولید می شود

کرج - ایرنا - رئیس اداره فناوری های مکانیزه کشاورزی جهاد کشاورزی استان البرز اعلام کرد که سطح زیر کشت گندم در سال زراعی جاری حدود 11 هزار هکتار است که پیش بینی می شود 62 هزار و 500 تن گندم در این استان تولید شود.

هرمزگان در صدر تولید قیر در کشور

هرمزگان با سهم تولید ۵۵ درصدی در حوزه قیر، رتبه نخست تولید در کشور را به خود اختصاص داده است.

از رکورد تولید پلی اتیلن تا آغاز بازسازی 20 هزار خانه سیل زده

استان ها -ایرنا- رکورد تولید پلی اتیلن در پتروشیمی مهاباد، کمک 150 هزار میلیارد ریالی دولت تدبیر و امید به دهیاری ها، مهلت دادگاه به متهمان پدیده، تخصیص هزار میلیارد ریال به طرح های سفر رییس جمهوری، توسعه چابهار از اولویت های وزارت خارجه و آغاز بازسازی 20

تولید نفت روسیه ۲۴ هزار بشکه در روز کاهش یافت

تولید نفت روسیه در روزهای نخست ماه می (اردیبهشت- خرداد ۹۸) سال جاری میلادی کمتر از سطح تعیین‌شده در توافق جهانی کاهش تولید نفت بود.

445 هزار تولید رسانه ای و دیجیتالی دارای کد شامد است

قزوین - ایرنا - مدیر شبکه ملی فرهنگ گفت: هم اینک 445 هزار اثر شامل نرم افزارها و بازی های موبایلی، کانال های صفحات اجتماعی، سایت ها و سرویس اپراتورها در کشور کد شامد ( شناسنامه دار شدن الکترونیکی محتوای دیجیتال) دریافت کرده اند.