رشد نارضایتی مسلمانان در هند تحت امر مودی

نگرانی‌هاو نارضایتی‌های مسلمانان در دوران حکومت نارندرا مودی بر هند افزایش یافته و فضا برای ابراز نارضایتی آنها محدود شده است. رهبران ارشد حزب حاکم هم در کمپین انتخاباتی اخیر به شدت علیه مسلمانان لفاظی کردند.مطالب مرتبط

رشد نارضایتی مسلمانان در هند تحت امر مودی

نگرانی‌هاو نارضایتی‌های مسلمانان در دوران حکومت نارندرا مودی بر هند افزایش یافته و فضا برای ابراز نارضایتی آنها محدود شده است. رهبران ارشد حزب حاکم هم در کمپین انتخاباتی اخیر به شدت علیه مسلمانان لفاظی کردند.

نطرسنجی موسسه هندی: مودی با قدرت پیشتاز انتخابات خواهد شد

نتابج یک نظرسنجی توسط یک موسسه هندی قبل از شمارش آرای انتخاباتی هند (لوک سبها) پیشتازی حزب حاکم به رهبری مودی را نشان می‌دهد.

«نارندرا مودی» پیشرو در نتایج اولیه انتخابات هند

دهلی نو - ایرنا - نتایج اولیه انتخابات هند نشان می دهد که «نارندرا مودی» نخست وزیر هند در اکثر ایالت های این کشور توانسته است رای بیشتری مقابل رقبای خود کسب کند.

پیروزی قاطع حزب مودی در انتخابات پارلمانی هند

داده‌های رسمی کمیسیون انتخابات هند از پیروزی حزب بهاراتیا جاناتا متعلق به مودی، نخست وزیر این کشور با کسب 300 کرسی از 542 کرسی پارلمان حکایت دارد، این تعداد از 272 کرسی مورد نیاز برای کسب اکثریت در مجلس سفلی پارلمان نیز بیشتر است.

پیروزی احتمالی مودی در انتخابات بر اساس نظر سنجی های مردمی

دهلی نو-ایرنا- آخرین مرحله انتخابات در هند که در هفت مرحله برگزار شد روز یکشنبه به پایان رسید و براساس نظرسنجی از رای‌دهندگان در پایان مهلت رای‌گیری، نارندرا مودی نخست وزیر کنونی این کشور برای یک دوره دیگر در این سمت خواهد ماند. به دلیل وسعت و پیچیدگی ان

عمران خان پیروزی مودی را در انتخابات هند تبریک گفت

اسلام آباد - ایرنا - درحالیکه نتیجه نهایی انتخابات هند هنوز رسما اعلام نشده است ، «عمران خان» نخست وزیر پاکستان پیشتازی حزب 'بهاراتیا جاناتا' در انتخابات پارلمانی هند را به «نارندرا مودی» نخست وزیر این کشور تبریک گفت.

حزب مودی در انتخابات هند پیروز شد

کرمان| نارضایتی مردم و غرفه‌داران از نمایشگاهی که رنگ و بوی ضیافت ندارد

نبود سرویس بهداشتی و محوطه خاکی نمایشگاه ضیافت جیرفت و تندبادی که تعدادی از بازدیدکنندگان را روانه بیمارستان کرد باعث نارضایتی مردم جیرفت از نمایشگاه ضیافت در این شهرستان است.

نارضایتی خبرنگاران میامی ازدعوت گزینشی به برنامه های خبری

شاهرود - ایرنا - برخی از خبرنگاران شهرستان میامی در شرق استان سمنان از دعوت گزینشی برای پوشش برنامه های خبری ابراز نارضایتی کردند.

افزایش تدابیر امنیتی در پی حملات به مسلمانان در سریلانکا

در پی بروز خشونت‌هایی علیه جامعه مسلمانان سریلانکا، دولت برای دومین شب پیاپی در سراسر این کشور محدودیت آمد و رفت اعلام کرده است.

تجمیع مدارس کم جمعیت کهگیلویه و بویراحمد سبب نارضایتی مردم می‌شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تجمیع مدارس کم جمعیت در روستاهای استان ممکن بوده سبب نارضایتی خانواده‌ها شود.

عمران خان پیروزی مودی در انتخابات هند را تبریک گفت

حضور جرمی کوربین در مراسم افطار با مسلمانان + تصاویر

رهبر حزب کارگر انگلیس در مراسم افطاری با مسلمانان در دومین سالگرد حمله تروریستی به مسجد پارک فینزبری انگلیس شرکت کرد.

رئیسی: اطاله دادرسی و مراجعات مکرر مردم به مراجع قضایی بیشترین عامل نارضایتی است

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت جلوگیری از معوقه شدن پرونده های قضایی، اطاله دادرسی و مراجعات مکرر و بی اثر مردم به دستگاه ها را از مهمترین عوامل نارضایتی دانست.

نتایج اولیه انتخابات هند؛ مودی احتمالا نخست‌وزیر می‌ماند

ماه مبارک رمضان و آیین های خاص آن جلوه وحدت مسلمانان است

سنندج - معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: با وجود همه تفاوت های جزیی در مذاهب اسلامی، شکوه اقتدار مسلمانان در ماه رمضان به نمایش در می آید.

مرگ تدریجی مسلمانان میانمار

تهران- ایرنا- آزار و اذیت و قتل مسلمانان میانمار توسط ارتش این کشور و بودائیان تندرو موضوع تازه ای نیست، سال ها است که این جنایت ها تکرار می شود مجامع حقوق بشری اعتراض می کنند، اما اقدامی عملی در مقابل این جنایت ها انجام نمی شود.

میوه روزه، تقوی است/ مسلمانان صدر اسلام و مسلمانان معاصر

صیام و روزه ماه رمضان اگر به شرف قبول، مشرّف و آداب و وقار آن نگاه‌داری شود، میوه‌اش تقوا و محصول آن استحکام شخصیت اسلامی و مستعد شدن روزه‌دار برای فرمان‌بری و اطاعت اوامر خداست.

ایستگاه پایانی طولانی ترین قطار انتخابات جهان

حزب بهاراتیا جاناتا (بی جی پی) به رهبری نارندرا مودی نخست وزیر کنونی هند موفق به تصاحب 303 صندلی پارلمان شده است.

پلیس نیوزیلند قاتل مسلمانان این کشور را تروریست معرفی کرد

تهران - ایرنا - پلیس نیوزیلند سرانجام پس از گذشته دو ماه، قاتل مسلمانان این کشور در حمله به دو مسجد کرایست چرچ را که منجر به کشته شدن 51 نفر و مجروح شدن دستکم 40 نفر شد، برای اولین بار به طور رسمی با عنوان تروریست معرفی کرد.