دیدار نماینده قطر با رهبران حماس

نماینده قطر در طرح بازسازی نوار غزه که به این باریکه سفر کرده است، با رئیس دفتر سیاسی حماس و شماری دیگر از رهبران این جنبش دیدار کرد.مطالب مرتبط

دیدار نماینده قطر با رهبران حماس

نماینده قطر در طرح بازسازی نوار غزه که به این باریکه سفر کرده است، با رئیس دفتر سیاسی حماس و شماری دیگر از رهبران این جنبش دیدار کرد.

دیدار هیئت حزب الله با نمایندگان حماس، جهاد اسلامی و فتح

یک هیئت حزب الله لبنان با نمایندگان حماس و جهاد اسلامی و جنبش فتح دیدار کرده و درباره پیروزی های اخیر مقاومت و مسائل مربوط به اوضاع فلسطین اشغالی بحث و گفت‌وگو کردند.

دیدار مسئولان حزب‌الله و حماس و تاکید بر راهبرد مقاومت

هیئتی از حزب‌الله لبنان مورد استقبال عضو رهبری سیاسی حماس در منطقه صیدا لبنان قرار گرفت.

فرستاده آمریکا: رهبران فلسطینی برای در نطفه خفه کردن معامله قرن تلاش می‌کنند

نماینده آمریکا در روند صلح خاورمیانه اعلام کرد که رهبران فلسطینی سعی دارند طرح صلح آمریکا موسوم به "معامله قرن" را قبل از این که به وجود بیاید، از بین ببرند.

نماینده صهیونیست: نتانیاهو در برابر حماس ضعیف و ناتوان است

یکی از نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی از ائتلاف «آبی سفید» تاکید کرد که نخست وزیر این رژیم در برابر حماس ضعیف و ناتوان است و جرات تغییر وضعیت موجود در غزه را ندارد.

حماس:تصمیم ایران درباره برجام نشانه شجاعت است

بیروت- ایرنا - نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در لبنان روز جمعه تاکید کرد، تصمیم ایران درباره برجام به دنبال پایبند نبودن اعضای آن نشانه شجاعت است.

تماس تلفنی نماینده سازمان ملل با اسماعیل هنیه

نماینده سازمان ملل متحد در منطقه خاورمیانه تلفنی با رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت‌وگو کرد.

اعتراف نماینده آمریکا به قدرت حماس و جهاد اسلامی/ مقاومت سدی مستحکم در برابر «معامله قرن»

فرستاده دولت آمریکا به خاورمیانه به قدرت گروه‌های مقاومت برای مقابله با توطئه آمریکایی صهیونیستی ارتجاع عرب موسوم به معامله قرن اعتراف کرد و گفت حماس و جهاد اسلامی مانعی در برابر معامله قرن هستند.

کانال ۷ اسرائیل: حماس سلاح جدید در جنگ ۳ روزه به کار گرفته است

یک رسانه رژیم صهیونیستی اذعان کرد که حماس از سلاح جدیدی در جنگ اخیر استفاده کرده است.

تل آویو: حماس هزاران موشک لیزری دارد که ما درباره آن هیچ نمیدانیم

منابع ارشد امنیتی رژیم صهیونیستی به توان موشک های لیزری حماس اذعان کردند.

مقاومت و حماس رژیم صهیونیستی را به زانو درآورده است

اردستان- امام جمعه اردستان گفت: مقاومت و حماس توانسته اسرائیل را در چند مرحله مهم با شکست مواجه کرده و به زانو دربیاورد.

نیویورک– ایرنا- عضو تیم مذاکراتی آمریکا در توافق هسته ای ایران گفت: دیدار 'مایک پمپیو' با رهبران اروپایی نمایش شکست مفتضحانه کاخ سفید برای جلب پشتیبانی اتحادیه اروپا علیه ایران بود.

هشدار سازمان ملل درباره آغاز جنگ میان حماس و اسرائیل

نماینده سازمان ملل در خاورمیانه در رابطه با شرایط سرزمین‌های اشغالی هشدار داد.]]>

ملک سلمان خواستار برگزاری ۲ نشست فوق‌العاده اتحادیه عرب و شورای همکاری در مکه شد

پادشاه عربستان از رهبران شورای همکاری خلیج فارس و رهبران عربی خواست دو نشست فوق‌العاده در پایان ماه مه در مکه برگزار کنند.

حماس به تل آویو درباره نحوه اجرای تفاهم آتش بس هشدار داد

غزه - ایرنا - یکی از فرماندهان حماس نسبت به سیاست نیرنگ از سوی رژیم صهیونیستی برای اجرای تفاهم نامه آتش بس و تیراندازی به شرکت کنندگان در راهپیمایی بازگشت هشدار داد.

مقام حماس: معامله قرن هرگز اجرا نخواهد شد

غزه - ایرنا - 'طاهرالنونو' مشاور رسانه ای 'اسماعیل هنیه' رییس دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد: معامله قرن اجرا نخواهد شد و قضیه فلسطین همچنان پابرجا خواهد ماند.

حماس: در صورت هرگونه حماقت دشمن، مقاومت وارد میدان خواهد شد

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد که تظاهرات میلیونی اخیر حامل چندین پیام است که نخستین پیام آن خطاب به دشمن صهیونیستی است؛ مبنی بر این که ملت فلسطین هرگز از ذره‌ای از خاک خود کوتاه نمی‌آید و بر بازگشت به این سرزمین پایبند است.

دیدار نماینده آلمان با معاون سیاسی طالبان؛ تلاش برای آغاز مذاکرات بین‌الافغانی

در حالی که طالبان از مذاکره با دولت افغانستان خودداری کرده و گمانه‌زنی‌ها درباره تمایل برخی کشورها از میزبانی صلح افغانستان افزایش یافته است، نماینده آلمان با معاون سیاسی رهبر طالبان دیدار کرد.

دولت فلسطین آماده مصالحه با حماس است

تهران- ایرنا- 'محمد اشتیه' نخست وزیر فلسطین آمادگی دولت خود برای مصالحه با جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را اعلام و انتخابات را تنها راه پایان اختلاف فلسطینی ها دانست.

عربستان؛ از ارسال قربانی‌های سال گذشته به غزه تا بازداشت شخصیت‌های حماس

عربستان که با فرستادن گوشت‌های قربانی مانده از سال گذشته به غزه موجب خشم و اعتراض مردم این منطقه شده بود، با افزایش سرکوب شخصیت‌های حماس در این کشور بیش از پیش خشم مردمی را بر انگیخته است.