«سفری به سین‌کیانگ» ــ 3 |راهکارهای دولت چین برای مبارزه با افراط‌گرایی

دولت چین برای مقابله با افراط‌گرایی در استان سین کیانگ از روش‌های مختلفی بهره برده که یکی از آنها توجه به افزایش سطح رفاه مردمان این منطقه است.مطالب مرتبط

«سفری به سین‌کیانگ» ــ 3 |راهکارهای دولت چین برای مبارزه با افراط‌گرایی

دولت چین برای مقابله با افراط‌گرایی در استان سین کیانگ از روش‌های مختلفی بهره برده که یکی از آنها توجه به افزایش سطح رفاه مردمان این منطقه است.

«سفری به سین کیانگ» -2 | نگاهی به ریشه‌های افراط‌گرایی در چین

ریشه افراط گرایی مذهبی در استان سین کیانگ به اوایل قرن بیستم میلادی بر می‌گردد یعنی زمانی که جدایی‌طلبان و افراطیون در داخل و خارج چین تئوری "پان ترکیسم" را رواج دادند.

«سفری به سین‌کیانگ» ــ 4 |از موسیقی با ریشه ایرانی تا تبدیل بیابان به جنگل

دولت چین در راستای افزایش بهره‌وری و مقابله با افراط‌گرایی در بزرگترین استان خود طرح‌های اقتصادی،‌ اجتماعی و فرهنگی متنوعی را به اجرا در آورده که باعث افزایش سطح رفاه مردم سین کیانگ شده است.

آمریکا از پیوستن به "اقدام بین‌المللی مبارزه با افراط گرایی آنلاین" خودداری کرد

آمریکا اعلام کرد که این کشور در اقدام بین‌المللی به میزبانی نیوزیلند و فرانسه برای مبارزه با افراط گرایی آنلاین شرکت نمی‌کند.

ملت سوریه در حال مبارزه با افراط گرایی است/ لزوم تثبیت اخلاق

رئیس جمهوری سوریه در سخنانی با بیان اینکه مردم این کشور در حال مبارزه با افراط گرایی هستند بر لزوم تثبیت اخلاق تاکید کرد.

سوریه پس از جنگ در وضعیتی بهتر قرار دارد/ وهابیت در تقویت افراط‌گرایی سهیم بود

رئیس جمهوری سوریه گفت که بسیاری امروز معتقد هستند که مبارزه با افراط‌گرائی دینی وظیفه کارگزاران دینی است، اما باید گفت که افراط‌گرائی دینی تولید دین نیست بلکه تولیدی اجتماعی و زاییده جامعه است که در قالب پوشش‌­های مختلف ظاهر می­‌شود.]]>

مرکز بین المللی اسلامی مبارزه با تروریسم در سوریه گشایش یافت

دمشق- ایرنا - بشار اسد رئیس جمهوری سوریه عصر دوشنبه مرکز بین المللی اسلامی شام را با هدف تربیت روحانی و دانشجو برای مقابله با تروریسم و افراط گرایی افتتاح کرد.

اسد: وهابیت، افراط‌گرایی را تثبیت کرد

حمله دوباره عربستان به قطر/ الجبیر: دوحه حامی تروریسم است

وزیر مشاور در امور خارجی عربستان بار دیگر به دولت قطر حمله کرد و آن را حامی تروریسم و افراط گرایی دانست.

«سفری به سین کیانگ» -1 |قلب کمربند اقتصادی جاده ابریشم

پهناورترین استان چین با برخورداری از موقعیت منحصربفرد جغرافیایی و تنوع قومیتی بستر رویدادهای گوناگون به عنوان قلب کمربند اقتصادی جاده ابریشم بوده است.

همگانی کردن مبارزه با مواد مخدر

معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استانداری مرکزی: بهره گیری از تمامی ظرفیت ها یکی از راهکارهای اثر بخش در حوزه مبارزه با مواد مخدر است.

خرازی: چندجانبه‌گرایی با اقدام های آمریکا با خطر نابودی روبروست

تهران - ایرنا - رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه چندجانبه‌گرایی با اقدام های یکجانبه آمریکا با خطر نابودی روبروست، بر ضرورت آسیب‌شناسی رویکرد چندجانبه‌گرایی به سبک غربی تاکید کرد و پیشنهاد داد تلاش جمعی برای شکل‌گیری «چندجانبه‌گرایی نوین» صورت

آموزش و فرهنگ سازی راهکارهای مبارزه با مواد مخدر

استاندار آذربایجان شرقی آموزش و فرهنگ سازی را از مهمترین راهکارهای مقابله با شیوع مواد مخدر در جامعه دانست.

تلاش دولت پاکستان برای مبارزه با آلودگی هوا با خودروهای برقی

دولت پاکستان برای مبارزه با آلودگی هوا در شهرهای پاکستان با در نظر گرفتن تسهیلات ویژه، مردم را به خریدن خودروهای برقی تشویق خواهد کرد.

خرازی: چندجانبه‌گرایی با اقدام های آمریکا با خطر نابودی روبروست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه چندجانبه‌گرایی با اقدام های یکجانبه آمریکا با خطر نابودی روبروست، پیشنهاد داد تلاش جمعی برای شکل‌گیری «چندجانبه‌گرایی نوین» صورت گیرد.

کار دانشگاه مذاهب اسلامی موجب همدلی و تالیف قلوب است

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: برای مبارزه با تکفیر و افراط گری راهی جز پیمودن مدل راه حل دانشگاه مذاهب اسلامی نداریم.

خرازی: به دنبال رقابت با عربستان نیستیم/ آمریکا سیستم بانکی و مالی دنیا را گروگان گرفته است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه چندجانبه‌گرایی با اقدامات یک‌جانبه آمریکا با خطر نابودی روبروست، بر ضرورت آسیب‌شناسی رویکرد چندجانبه‌گرایی به سبک غربی تاکید کرد و پیشنهاد داد تلاش جمعی برای شکل‌گیری «چندجانبه‌گرایی نوین» انجام شود.

اقدامات نسنجیده ترامپ خاورمیانه را به خطرانداخته است

مسکو - ایرنا - رئیس مرکز مطالعات ژئوپلیتیک روسیه معتقد است که افراط گرایی و اقدامات نسنجیده و مخالف با قوانین بین المللی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بویژه در خاورمیانه، امنیت منطقه را به خطر انداخته است.

تروریسم و تورم گریبان گیر پاکستانی ها

اسلام آباد - ایرنا - تورم و اقتصاد ضعیف شاید از جمله چالش هایی باشد که پاکستانی ها از زمان تاسیس کشورشان با آن روبرو هستند اما به نظر می رسد موج جدید تروریسم در مناطق مختلف پاکستان باعث شده تا معضلات خشونت، افراط گرایی و ترور دوباره گریبان گیر مردم این کش

چین خطاب به ترکیه: از اقدامات پکن در برابر شبه نظامیان اویغور حمایت کنید

دولت چین از ترکیه خواسته تا از مقابله پکن در برابر شبه نظامیانی که در منطقه سین‌کیانگ در غرب چین فعال هستند، حمایت کند.