طوفانِ تگرگ در شمال شرق آمریکا

با حرکت یک جبهه هوای سرد به سمت ساحل شرقی آمریکا که می‌تواند به بارش برف در منطقه "نیو انگلند" این کشور بیانجامد، طوفان‌هایی همراه با رعد و برق شدید و بارش تگرگ‌هایی بزرگ روز گذشته (دوشنبه) شهر "کری" واقع در کارولینای شمالی ایالات متحده را درنوردید.مطالب مرتبط

طوفانِ تگرگ در شمال شرق آمریکا

با حرکت یک جبهه هوای سرد به سمت ساحل شرقی آمریکا که می‌تواند به بارش برف در منطقه "نیو انگلند" این کشور بیانجامد، طوفان‌هایی همراه با رعد و برق شدید و بارش تگرگ‌هایی بزرگ روز گذشته (دوشنبه) شهر "کری" واقع در کارولینای شمالی ایالات متحده را درنوردید.

باد، خاک، تگرگ و باران در راه استان خوزستان است

سازمان هواشناسی استان خوزستان در اخطاریه اعلام کرده که در پنج‌شنبه تا اوایل شنبه شاهد رگبار باران، رعد و برق وزش باد قابل ملاحظه با احتمال تگرگ در استان هستیم که شدت بارش‌ها در مناطق شمالی و شمال شرقی استان بیشتر است.

اخطار سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و تگرگ در مناطق کوهستانی

سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای نسبت به احتمال وقوع تگرگ در دره‌ها و مناطق کوهستانی و آبگرفتگی معابر در مناطق شهری شرق و شمال شرق تهران و غرب استان سمنان هشدار داد.

تصاویری عجیب تگرگ شدید در امریکا

با حرکت یک جبهه هوای سرد به سمت ساحل شرقی آمریکا طوفان‌هایی همراه با رعد و برق شدید و بارش تگرگ‌هایی بزرگ کارولینای شمالی ایالات متحده را درنوردید.

آمریکا نشست کشورهای شورای قطب شمال را به بن بست کشاند

مخالفت آمریکا در جریان نشست شورای قطب شمال در فنلاند باعث شد تا این نشست بدون هیچ نتیجه‌ای به پایان رسد.

پیش‌بینی بارش‌های سیل‌آسا و تگرگ در 6 استان

سازمان هواشناسی طی اخطاریه‌ای از بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت، احتمال وقوع تگرگ و سیلابی شدن ناگهانی و موقتی رودخانه‌ها و مسیل‌ها در برخی استان‌ها خبر داد.

احتمال بارش تگرگ در برخی استان‌ها

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش رگباری و احتمال وقوع تگرگ در برخی مناطق کشور طی دو روز آینده خبر داد.

خسارت سرما و تگرگ به کشاورزان ماه‌نشانی اعلام شد

مدیر جهادکشاورزی شهرستان ماه‌نشان گفت: کشاورزان ماه‌نشانی بر اثر سرمای دیررس بهاره و بارش تگرگ، 82 میلیارد ریال خسارت دیده‌اند.

ادامه باران و تگرگ تا امشب در خراسان شمالی

ادامه ناپایداری ها، بارش باران و تگرگ تا امشب، پیش بینی کارشناسان هواشناسی برای آسمان استان است.

هشدار بارشهای رگباری همراه با تگرگ  در زنجان

 شهروندان امروز و فردا منتظر بارشهای رگباری همراه با تگرگ و وزش باد باشند .

سیل و تگرگ به کشاورزی و راه خراسان شمالی خسارت زد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بارش شدید باران و تگرگ دوشنبه شب خساراتی را به باغ ها، مزارع و راه های روستایی برخی شهرهای خراسان شمالی وارد کرد.

بارندگی رگباری به 10 روستای مراوه تپه خسارت وارد کرد

گنبدکاووس- ایرنا- بخشدار گلیداغ واقع در شمال شرقی استان گلستان اعلام کرد: بارش رگباری باران و تگرگ شنبه شب به محصولات کشاورزی، واحدهای مسکونی، ابنیه فنی و زیرساخت های عمرانی 10 روستای این بخش خسارت وارد کرد.

طوفانِ تهران حادثه نگران کننده ای در پی نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: در پی وقوع طوفان در تهران خوشبختانه مورد نگران کننده ای گزارش نشده است.]]>

بارش تگرگ به 12 روستای تکاب خسارت زد

مهاباد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: بارش شدید باران و تگرگ به باغات، اراضی کشاورزی و اماکن دامی 12 روستای تکاب خسارت وارد کرد.

هواشناسی آذربایجان شرقی نسبت به بارش تگرگ هشدار داد

تبریز - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی به آسمان استان از روز یکشنبه احتمال بارش تگرگ و اصابت صاعقه در نواحی مستعد وجود دارد.

بارش‌ها در کشور شدت می‌گیرد

طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی، امروز شدت بارش‌ها در شمال شرق تهران، جنوب اصفهان، شرق کهگیلویه و بویراحمد، شمال هرمزگان، شمال سمنان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ‌پیش‌بینی‌می‌شود.

خسارت ده میلیارد و 365 میلیون تومانی سیل و تگرگ به شهرستان بجنورد

 سیل و تگرگ چهار روز گذشته، به تاسیسات و بخش کشاورزی شهرستان بجنورد ده میلیارد و 365 میلیون تومان خسارت وارد کرد.

تگرگ و سیلاب بیش از 12 میلیارد ریال به کشاورزان کلاله خسارت زد

گنبدکاووس – ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی کلاله اعلام کرد: بارش تگرگ و جاری شدن محدود سیلاب به کشاورزان مناطق کوهستانی به خصوص روستاهای سوار بالا،وسط و پایین از توابع بخش پیشکمر این شهرستان، 12میلیارد و 300 میلیون ریال خسارت وارد کرد.

رگبار، رعدو برق و تگرگ برای البرز پیش بینی شد

کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی 2 روز آینده رگبار، رعدو برق و تگرگ برای استان پیش بینی می شود.

تگرگ و سیلاب بیش از 12 میلیارد ریال به کشاورزان کلاله خسارت زد

گنبدکاووس – ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی کلاله اعلام کرد: بارش تگرگ و جاری شدن محدود سیلاب به کشاورزان مناطق کوهستانی به خصوص روستاهای سوار بالا،وسط و پایین از توابع بخش پیشکمراین شهرستان واقع در شرق گلستان، 12میلیارد و 300 میلیون ریال خسارت وارد کرد.