صاحب خانه‌هایی که مردگان را در خانه دفن می کردند!

رییس پزشک قانونی شهرستان بافق قدمت اسکلت‌های مکشوفه در قلعه «رضا آباد» این شهرستان را بین ۵۰ تا ۱۰۰ سال اعلام کرد.مطالب مرتبط

صاحب خانه‌هایی که مردگان را در خانه دفن می کردند!

رییس پزشک قانونی شهرستان بافق قدمت اسکلت‌های مکشوفه در قلعه «رضا آباد» این شهرستان را بین ۵۰ تا ۱۰۰ سال اعلام کرد.

خانه دار شدن خانواده کودک نیازمند تبریزی

خیران و جمعی از خانوادهای شهدای تبریزی ، خانواده نیازمندی را در این شهر صاحب خانه کردند.

امام جمعه خلخال: صاحب خانه شدن جوانان تبدیل به رویا شده است

اردبیل-ایرنا-امام جمعه خلخال گفت:به علت افزایش بی سابقه نرخ مسکن در جای جای کشورمان صاحب خانه شدن برای بسیاری از افراد جامعه به ویژه جوانان تبدیل به یک رویای دست نیافتنی شده است.

خانه‌های پرینتری در آمریکای لاتین

تهران- ایرنا- یک موسسه خیریه تصمیم گرفت تا به‌زودی برای کشاورزان بی‌بضاعت در منطقه آمریکای لاتین به کمک پرینترهای سه‌بعدی صنعتی، خانه تهیه کند. خانه‌هایی که تنها ظرف 24 ساعت ساخته خواهند شد.

محله گردی در دیار خانه‌های تاریخی/ اینجا آرامش و رنگ موج می‌زند

بروجرد- زیبایی‌های معماری ایرانی- اسلامی را در خانه‌های تاریخی بروجرد می‌توان به تماشا نشست؛ خانه‌هایی با پنجره‌های رنگی، حیاط دل‌باز، حوض آبی و آسمانی آبی‌تر؛ اینجا آرامش و رنگ موج می‌زند.

خانه هایی که جوان مرگ می‌شوند

تهران- ایرنا- روزنامه تجارت روز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه مطلبی با عنوان « خانه هایی که جوان مرگ می‌شوند» از بررسی های ساخت و ساز‌های زیانبار و گرانقیمت ترین ملک های قدیمی تهران منتشر کرد.

بلایای طبیعی در کمین خانه های کم دوام روستایی استان اردبیل

اردبیل- ایرنا- خانه ای که سیل با خود برد، سقف کاشانه ای که با تندبادی ریخت و زلزله ای که خانه هایی از جنس کم دوام را آوار کرد؛ اینها صحنه های دردناکی هستند که در همین ماه های اخیر در گوشه کنار ایران و حتی استان اردبیل بوقوع پیوست.

بلایای طبیعی در کمین خانه های کم دوام روستایی استان اردبیل

اردبیل- ایرنا- خانه ای که سیل با خود برد، سقف کاشانه ای که با تندبادی ریخت و زلزله ای که خانه هایی از جنس کم دوام را در هم فرو ریخته و آوار کرد؛ اینها صحنه های دردناکی هستند که در همین ماههای اخیر در گوشه کنار ایران و حتی استان اردبیل بوقوع پیوست.

۳۳۸ مددجوی کمیته امداد صاحب خانه شدند

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران از خانه دار شدن ۳۳۸ مددجوی تحت حمایت در سال ۹۷ خبر داد.

آخرین اقدامات وزارت مسکن برای خانه دار شدن مردم

وزیر راه و شهرسازی گفت: کار مهمی که در وزارت راه و مسکن انجام می دهیم عرضه زمین ، ارائه مشوق ها و تسهیلات برای سازندگان است تا مردم صاحب خانه شوند.

۴۷۳ خانوار مددجوی خراسان شمالی خانه‌دار شدند

بجنورد- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: سال گذشته ۴۷۳ خانوار مددجوی تحت حمایت این نهاد صاحب‌خانه شدند.

338 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد صاحب خانه شدند

کارت پستال های این بنا را ندیده‌اید؟/انباری که مدرسه از آب درآمد

شاید اگر ۲۰ سال قبل دو بانوی مسن، برای تجدیدخاطره در جستجوی مدرسه‌ی کودکی‌هایشان در لاله‌زار نو برنمی‌آمدند، هنوز همه فکر می‌کردند، سردرقدیمی و ساختمان باغ مانندش را صاحب‌خانه ساخته و حالا که دلش را زده، انباری‌اش کرده است.

خانه دوم حکیمیان خانه ملیله زنجان می شود

زنجان-مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان از تبدیل خانه دوم حکیمیان شهر زنجان بعد از مرمت به خانه ملیله خبر داد و گفت: ملیله تا ابد به عنوان دستاورد فرهنگی و صنایع دستی زنجان ثبت خواهد شد.

تجمع اعتراضی هواداران بارسلونا برابر خانه راکیتیچ

گروهی از هواداران دوآتشه تیم فوتبال بارسلونا برای نشان دادن اعتراض خود به حرکت اخیر هافبک کروات ‌تیم‌شان مقابل خانه او تجمع کردند. ]]>

«رانش» مصائب سیل گلستان را تکمیل کرد/خطر بیخ گوش خانه‌های روستایی

بارش‌های پایان سال ۹۷ در ۴۰ روز گذشته سیل و رانش را مهمان خانه گلستانی‌ها کرده است؛ رانش زمین ۳۹۶ خانه را آوار کرده و همچنان برخی شهرها و روستاهای شرقی و مرکزی این استان را تهدید می‌کند.

خانه‌ آیت‌الله خاتمی در دهه 70

مدیر خانه موزه آیت الله خاتمی (ره) گفت: خانه‌موزه آیت الله خاتمی (ره)، خانه‌ای تاریخی به جامانده از دوران قاجار است که محل زندگی آیت الله «سید روح الله خاتمی» (ره) و خانواده وی بوده است.

همکاری‌های دانشگاه و خانه صنعت یزد گسترش می‌یابد

یزد ـ رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد از افزایش همکاری‌های دانشگاه و خانه صنعت یزد در راستای کارآمد کردن پژوهش‌های دانشگاهی خبر داد.

"خودکشی دختر جوان" پایان دوستی با پسری که ادعای عاشقی داشت

علیرضا به من گفت قصد دارد تا مرا به خانوده‌اش معرفی کند و مرا به منزلشان در محدوده فلکه دوم صادقیه برد، من به علیرضا اعتماد کامل داشتم؛ حین ورود به خانه متوجه شدم او به دروغ مرا به داخل خانه کشانده، قصد داشتم از خانه خارج شوم اما ...

تهیه طرح «اخذ مالیات از خانه‌های خالی» در مجلس/ پیش‌بینی مشوق برای عرضه‌کنندگان خانه‌ها