پنج چهره قرآنی در همایش «عمری با قرآن» تجلیل می‌شوند

هجدهمین همایش «عمری با قرآن» با تجلیل از پنج چهره از سوی سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران و فرهنگسرای قرآن برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

پنج چهره قرآنی در همایش «عمری با قرآن» تجلیل می‌شوند

هجدهمین همایش «عمری با قرآن» با تجلیل از پنج چهره از سوی سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران و فرهنگسرای قرآن برگزار می‌شود.

همایش «عمری با قرآن» با تجلیل از چهره‌های قرآنی برگزار شد

هجدهمین همایش «عمری با قرآن» با تجلیل از ۵ چهره فعال قرآنی و خانواده ۲ برادر شهید قرآنی در تالار ایوان شمس برگزار شد.

تجلیل از خانواده ۲ برادر شهید و ۵ چهره قرآنی در همایش «عمری با قرآن»

هجدهمین همایش «عمری با قرآن» برگزار می‌شود

هجدهمین همایش تجلیل از پیشکسوتان قرآنی شهر تهران با عنوان «عمری با قرآن» جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.

هجدهمین همایش تجلیل از پیش کسوتان قرآنی شهر تهران برگزار می شود

هجدهمین همایش «عمری با قرآن» هم زمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و با تجلیل از پیش کسوتان قرآنی و با حضور قرآنیان شهر برگزار می شود.

مبلغان نام آور قرآنی کردستان در نمایشگاه بین المللی قرآن تجلیل می شوند

سنندج - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: مروجان و مبلغان قرآن کریم استان در ویژه برنامه ضیافت که شامگاه دوشنبه 30 اردیبهشت در بخش جنبی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهران برگزار می شود، تجلیل می شوند.

دیدارفعالان قرآنی با امام جمعه ایلام

ضرورت توجه به مبلغین ومفسرین قرآنی ،ایجاد کارگروه اندیشه ورزی قرآن در استان ،وپاسداشت چهره های قرآنی از مهمترین مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

تجلیل از هنرمند قرآن‌نگار

تهران - ایرنا - همراه با نشست تخصصی نمایشگاه «آیینه‌ای به رویت آیات» در فرهنگسرای صبا از 45 سال هنر قرآنی استاد «سهم الدین زمانی» تجلیل می شود.

چهارمین همایش بزرگ «قرآنیان استان گلستان» برگزار می‌شود

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: چهارمین همایش و گردهمایی بزرگ قرآنیان در استان امسال به یاد شهدای خدمت و با حضور ریاست سازمان دارالقرآن الکریم کشور و چهره‌های ممتاز قرآنی استانی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

استودیوی تخصصی مهد قرآن افتتاح شد

استودیوی قرآنی مهد قرآن، با حضور معاون قرآنی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در موسسه کشوری مهد قرآن به بهره‌برداری رسید.

اعطای 6 کمک‌هزینه خرید خودرو به برگزیدگان طرح قرآنی 1452

رئیس بنیاد مسابقات بین‌المللی قرآن گفت: امشب با حضور نماینده ولی‌فقیه و جمعی دیگر از چهره‌های قرآنی، قرعه‌کشی 6 کمک‌هزینه خودرو برای اعطاء به برگزیدگان طرح 1452 انجام می‌شود.

تأکید بر ضرورت فهم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ولایت معنوی قرآن

نشست چشم‌انداز گام دوم انقلاب و تبیین نقش مؤسسات قرآنی در تحقق اهداف آن با حضور دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی از سوی غرفه اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در نمایشگاه قرآن برگزار شد.

ایجاد وحدت و تحکیم کشورهای اسلامی با ایران در بخش بین‌الملل نمایشگاه

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور فرهنگی و دینی با تاکید بر این موضوع که نمایشگاه قرآن فرصتی است که فعالان و مفسران و چهره‌های قرآنی و همچنین مردم گرد هم جمع آیند و آثار قرآنی را ببینند و از آنها بهره ببرند گفت: امسال در بخش بین‌الملل نمایشگاه پیشرف

خانواده شهدای رمضان سال 88 کردستان تجلیل می‌شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت:خانواده شهدای رمضان سال 88 کردستان در نمایشگاه بین‌المللی قرآن در تهران تجلیل می‌شوند

جدیدترین دستاوردهای موسسه های قم در نمایشگاه قرآن ارائه می شود

قم - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: جدیدترین دستاوردهای موسسه های قرآنی در هفتمین نمایشگاه قرآن و عترت و رسانه های دیجیتال استان در زمینه های مختلفی همچون نرم افزارهای قرآنی و کتاب هایی درخصوص آموزش و علوم قرآنی برای سنین مختلف ارائه می شود.

فعالان قرآنی 20 کشور در نمایشگاه قرآن مشهد شرکت می کنند

مشهد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: فعالان، قاریان و ناشران قرآنی از 20 ملیت جهان اسلام در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد شرکت می کنند و فرهنگ قرآنی خود را به نمایش می گذارند.

شرکت فعالان قرآنی 20 کشور در نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت

مشهد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: فعالان، قاریان و ناشران قرآنی از 20 ملیت جهان اسلام در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد شرکت می کنند و فرهنگ قرآنی خود را به نمایش می گذارند.

تجلیل از دانش آموزان برتر قرآنی کهگیلویه

به مناسبت ماه مبارک رمضان در آیینی از دانش آموزان برتر و نخبگان قرآنی شهرستان کهگیلویه تجلیل شد.

بانوی خادم قرآن میهمان هشتمین شب نمایشگاه قرآن در بخش خادمان

انجمن خادمان قرآن کریم جمهوری اسلامی در هشتمین شب از نمایشگاه قرآن کریم میزبان یکی از بانوان قرآنی کشورمان بود که افتخار خادمی قرآن را در سال‌های گذشته به دست آورده است.

مدیرکل ارشاد فارس: موسسات قرآنی برای ترویج قرآن از زبان هنر بهره گیرند

شیراز- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: بایسته است موسسات قرآنی برای ترویج قرآن کریم از زبان هنر استفاده کنند و خلق شیوه های جدید آموزش را برای ترویج آموزه‌های قرآنی مدنظر داشته باشند.