صدور گواهینامه درجه یک آواز برای همایون شجریان

همایون شجریان خواننده موسیقی ایرانی که از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان کشور حائز شرایط دریافت گواهینامه درجه یک هنری شناخته شده بود، این مدرک را دریافت کرده است.مطالب مرتبط

صدور گواهینامه درجه یک آواز برای همایون شجریان

همایون شجریان خواننده موسیقی ایرانی که از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان کشور حائز شرایط دریافت گواهینامه درجه یک هنری شناخته شده بود، این مدرک را دریافت کرده است.

صدور گواهینامه راهبردی مترو برای شیراز

شیراز مجوز آموزش و صدور گواهینامه راهبری مترو دریافت کرد.

فارس من| مشکل صدور گواهینامه و کارت خودرو حل شد

برای 55 واحد تولیدی گواهینامه انرژی استاندارد صادر شده است

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: پس از 75 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی مشمول طرح دریافت گواهینامه انظباق با معیار مصرف انرژی، 55 واحد در استان موفق به دریافت این گواهینامه شده اند.

درخواست فلسطین برای توقف تبلیغات مسابقه آواز یوروویژن در قدس اشغالی

وزارت خارجه فلسطین از اتحادیه رادیوهای اروپا خواست تبلیغات مسابقه آواز یوروویژن ۲۰۱۹ را که در قدس اشغالی ضبط شده را حذف کند.

زمان ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی اعلام شد

ثبت نام سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی از ۱۸ تا ۲۵ خرداد ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس http://sanjeshp.ir انجام می‌شود.

۵۵ واحد تولیدی گواهی انطباق با معیار مصرف انرژی دریافت کردند

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه از صدور گواهینامه انطباق با معیار مصرف انرژی برای ۵۵ واحد تولیدی در استان خبر داد.

تدابیر شدید امنیتی در تل آویو همزمان با مسابقه آواز "یوروویژن"

مسابقه سالانه آواز اروپایی موسوم به "یوروویژن" در تل آویو در سایه تدابیر شدید زمینی، دریایی و هوایی آغاز شده است؛ این تدابیر امنیتی به حدی بوده که تیربارهای سامانه ضد موشکی گنبد آهنین نیز به خاطر ترس از حملاتی که این جشنواره را هدف قرار دهد، مستقر شده‌اند

درجه‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی، کارآمد یا بی فایده؟

با انتشار دستور‌العمل درجه‌بندی سنی فیلم‌ها، ابهامات بسیاری درباره این دستور‌العمل به وجود آمد. عده‌ای معتقدند این دستور‌العمل نباید اجباری شود، برخی هم درجه‌بندی سنی را دلیل کنجکاوی بیشتر مخاطب برای تماشا فیلم و فروش بیشتر این نوع فیلم‌ها می‌دانند.

درجه بندی اقامتگاه‌های بوم گردی در دستورکار

بوم گردی‌ها براساس مواردی، چون تجهیزات، کیفیت خدمات، ویژگی‌های نیروی انسانی، توسعه پایدار و امکاناتی برای جانبازان و معلولان درجه بندی می‌شوند

هوای سمنان 6 درجه خنک می شود

کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده استان سمنان کاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوا ، بارش باران ، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در نقاط مستعد احتمال تگرگ پیش بینی کردند و درباره احتمال خسارت های بارندگی و وزش باد هشدار دادند.

درجه بندی سنی فیلم ها از تابستان آغاز می شود

تهران- ایرنا- معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از همکاری انجمن علمی روانپزشکان ایران در درجه بندی سنی فیلم ها استقبال کرد و گفت: قرار است یک شورا با تخصص های مکمل درجه بندی سنی فیلم ها را از تابستان آغاز کنند.

37 هزار تن برگ سبز چای درجه یک خریداری شد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان چای کشور گفت: از ابتدای فصل برداشت (نهم اردیبهشت ماه) تاکنون 37 هزارتن برگ سبز چای درجه یک به ارزش 122 میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شده است.

راننده 24 ساله پورشه گواهینامه نداشت

راننده ۲۴ ساله پورشه گواهینامه نداشت

تغییر ۱۸۰ درجه‌ای در بورس

در حالیکه روز گذشته شاخص‌های بازار سرمایه با کاهش روبرو شد و در برخی از گروه‌ها صف فروش را شاهد بودیم، امروز با یک رویکردی ۱۸۰ درجه‌ای، بازار با رشد و صف‌های خرید مواجه شد.

نطق همایون یوسفی در مجلس شورای اسلامی

هواشناسی: دمای تهران 3 درجه افزایش می یابد

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران، طی سه روز آینده سه درجه افزایش دما را برای این استان پیش بینی کرد.

یزد کمی خنک‌تر می‌شود/احتمال بارندگی در ارتفاعات

یزد ـ رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی یزد با اشاره به اینکه دمای هوای یزد امروز در برخی نقاط به ۳۹ درجه رسید، گفت: فردا با چهار درجه کاهش دما شاهد هوای کمی خنک‌تر در یزد خواهیم بود.

صدور روادید آمریکا برای محققان چینی سخت‌تر می‌شود

براساس لایحه‌ای که گروهی از جمهوری‌خواهان هم‌حزبی ترامپ در کنگره ارائه دادند، صدور روادید دانشجویی یا تحقیقاتی ایالات متحده برای هر فردی که در استخدام یا تحت حمایت ارتش چین باشد محدود خواهد شد.