واگذاری سرخابی‌ها چه شد؟!

با اینکه دو باشگاه "استقلال" و "پرسپولیس" توسط کارشناسان قیمت‌گذاری شده‌اند، هنوز قیمت این دو باشگاه تأیید یا رد نشده و این موضوع بسته به جلسه هیأت واگذاری است. علاوه بر این، سر نحوه واگذاری این دو باشگاه همچنان نظر واحدی وجود ندارد.مطالب مرتبط

چرا پوری حسینی با واگذاری سرخابی‌ها از طریق فرابورس مخالف است؟

شفاف شدن وضعیت مالی و دارایی و بدهی سرخابی‌ها کار پر زحمت و زمانبر و البته از پیش شرط‌های واگذاری آنها در بورس و فرابورس است، بنابراین پوری حسینی به نمایندگی از دولت اصرار بر تغییر مسیر واگذاری سرخابی‌ها از بازار سهام به سمت مزایده است.

پوری حسینی: قیمت واگذاری سرخابی‎ها بیشتر از ۳۰۰ میلیارد است

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: قیمت واگذاری سرخابی ها رقمی بیشتر از ۳۰۰ میلیارد تومان سه سال پیش است ضمن اینکه برای واگذاری تمام دارایی‎ها و بدهی‎های دو باشگاه هم محاسبه می‎شوند.

واگذاری سرخابی‌ها چه شد؟!

با اینکه دو باشگاه "استقلال" و "پرسپولیس" توسط کارشناسان قیمت‌گذاری شده‌اند، هنوز قیمت این دو باشگاه تأیید یا رد نشده و این موضوع بسته به جلسه هیأت واگذاری است. علاوه بر این، سر نحوه واگذاری این دو باشگاه همچنان نظر واحدی وجود ندارد.

امیدواری وزیر ورزش به واگذاری سرخابی‌ها

وزیر ورزش امیدوار است با تشکیل کمیته ویژه، بحث خصوصی سازی سرخابی‌های پایتخت تا پایان امسال به سرانجام برسد

سرخابی‌ها آماده واگذاری هستند

­مدیرکل توسعه ورزش حرفه‌ای و امور باشگاه‌ها: با حسابرسی دقیق مالی، استقلال و پرسپولیس آماده واگذاری به بخش خصوصی هستند

ابهامات مصوبه مجلس برای واگذاری سرخابی ها برطرف شود

تهران- ایرنا- رییس سازمان خصوصی سازی روز یکشنبه گفت: ابهامات مصوبه مجلس شورای اسلامی برای واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید برطرف شود و اگر این اتفاق نیفتد موضوع واگذاری با مشکل روبرو می شود.

3 دقیقه با اقتصاد - 22 اردیبهشت 98

پیش فروش بلیط قطارهای تابستانی، اما و اگرهای جدید واگذاری سرخابی‌ها و واردات خودروهای خارجی بر سر دوراهی را در 3 دقیقه با اقتصاد بیست و دوم اردیبهشت بشنوید.

صورت‌های مالی سرخابی‌ها 90 درصد شفاف است/ واگذرای تا شهریور بعید است

مشاور بازنشسته رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی مدعی است هر چند صورت‌های مالی استقلال و پرسپولیس برای قیمتگذاری تا 90 درصد شفاف است، اما واگذاری این دو باشگاه تا شهریورماه بعید بنظر می‌رسد.

سلطانی‌فر: دولت و وزارت ورزش مصمم به واگذاری سرخابی‌ها هستند/ می‌توانیم بیشترین سهمیه المپیک را بگیریم

وزیر ورزش و جوانان گفت: تمام مسابقات بین المللی را از بازی‌های کشورهای اسلامی تا بازی‌های آسیایی رصد کردیم و همه را در یک راستا دیدیم، روند به گونه‌ای است که بیشترین سهمیه را بگیریم.

عرب: آماده واگذاری پرسپولیس هستیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: این باشگاه آمادگی کامل را برای واگذاری به بخش خصوصی دارد و امیدوارم هرچه زودتر نحوه واگذاری اعلام شود.

اولویت واگذاری خانه شهر کرمان با هنرمندان است

کرمان - شهردار کرمان با اشاره به اینکه تصمیم گیری در خصوص واگذاری خانه شهر کرمان بعد از نهایی شدن طرح میدان شورا انجام می‌شود، گفت: اولویت واگذاری با هنرمندان است.

پوری حسینی: ابهامات مصوبه مجلس برای واگذاری استقلال و پرسپولیس باید بر‌طرف شود

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مصوبه مجلس برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دارای ایراداتی است و مسیر واگذاری دو باشگاه را دچار مشکلات جدی خواهد کرد.

هفته نامه بهرنگ: واگذاری هپکو به اهلش

«واگذاری هپکو به اهلش» از عناوین خبری شماره 95 هفته نامه بهرنگ استان مرکزی است که به واکاوی روند واگذاری این شرکت صنعتی بزرگ استان به بخش خصوصی و لزون صلاحیت متقاضیان پرداخته است.

‌نظارت دستگاه‌های قضایی بر واگذاری پروژه‌های عمرانی

‌رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواستار نظارت دستگاه‌های نظارتی و قضائی بر واگذاری پروژه‌های عمرانی دولتی برای کمک به شفاف‌تر شدن واگذاری پروژه‌های عمرانی دولتی شد.

کاریکاتور/وقت‌کشی نظامیان در سودان در واگذاری قدرت

تعلل حاکمان نظامی سودان در واگذاری قدرت به دولت غیرنظامی به سوژه کاریکاتوریست‌های عرب تبدیل شده است.

ایرج عرب: آماده واگذاری پرسپولیس هستیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این باشگاه آمادگی کامل برای واگذاری به بخش خصوصی را دارد.

واگذاری غیر اصولی مانع رونق تولید

این بخش خصوصی است که می تواند با رونق تولید و ایجاد اشتغال به کمک اقتصاد بیایدو این موضوع اهمیت واگذاری ها را بیشتر می کند

ایرج عرب: آماده واگذاری پرسپولیس هستیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این باشگاه امادگی کامل برای واگذاری به بخش خصوصی را دارد.]]>

۵ بانک در واگذاری املاک خود بهتر عمل کرده‌اند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی نشان می‌دهد عملکرد بانک‌های صادرات، رفاه، صنعت، معدن و تجارت، ملی و ملت در واگذاری‌ها بهتر از سایر بانک‌ها بوده است.

خروج صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک از فهرست بنگاه های قابل واگذاری

در جلسه هیئت واگذاری خروج صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک از فهرست بنگاه‌های قابل واگذاری مورد تصویب قرار گرفت