برگزاری تجمع دانشجویان علامه با مطالبه برخورد با هنجارشکنان و حل مشکلات مردم
مطالب مرتبط

برگزاری تجمع دانشجویان علامه با مطالبه برخورد با هنجارشکنان و حل مشکلات مردم

تجمع دانشجویان علامه در محکومیت اهانت به ارزش‌های اخلاقی اسلامی

جمعی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی، ظهر امروز با برگزاری تجمعی هتک حرمت به ارزش‌های اسلامی را محکوم کردند.

جزئیات تجمع امروز دانشگاه تهران از زبان معاون فرهنگی دانشگاه

مقارن ظهر امروز تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به آنچه برخورد حفاظت فیزیکی دانشگاه با نحوه پوشش برخی دانشجویان می‌دانستند، در مقابل پردیس هنرهای زیبا این دانشگاه تجمع اعتراض‌آمیزی برگزار کردند. در ادامه این تجمع دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی

برخورد قاطع پلیس اصفهان با هنجارشکنان

پلیس با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم اجتماعی برخورد قاطع می کند.

عضو خبرگان رهبری:روحانیان مطالبه گر مشکلات مردم از مسئولان باشند

قم - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: روحانیان نسبت به مشکلات و آسیب های اجتماعی مناطق خود از مسئولان مطالبه گر باشند و با دعوت از آنان به مساجد، ضمن برقراری ارتباط با مردم، حل مشکلات را پیگیری کنند.

جزئیات تجمع دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران از زبان معاون دانشجویی

در پی تجمع شب گذشته تعدادی از دانشجویان ساکن یکی از خوابگاه‌های دانشگاه تهران که در اعتراض به لغو اسکان یکی از دانشجویان اتفاق افتاد، معاون دانشجویی این دانشگاه با تاکید بر این که دانشجوی مورد نظر در خصوص ثبت نام و ارائه کارت دانشجویی مقاومت می‌کند، گفت

اژه‌ای: نیروی انتظامی با هنجارشکنان برخورد کند

غدیر قبل از علامه امینی مستند نشده بود/ خاطراتی از علامه امینی

داود فیرحی در مراسم بزرگداشت علامه امینی، صاحل کتاب الغدیر گفت: غدیر قبل از علامه، هیچ‌گاه آنقدر مستند نشده بود و علامه نیاز جامعه تشیع را بااقدام خود برطرف کرد.

برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت»؛ ۲۶ اردیبهشت

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت» در روز پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت خبر داد

سه روایت از دو سوی تجمع 23 اردیبهشت ماه در دانشگاه تهران

تهران- ایرناپلاس- دوشنبه گذشته، دانشگاه تهران صحنه تجمع شماری از دانشجویان بود که به ضد و خورد هم کشیده شد.

مطالبه گری و پاسخگویی حق متقابل مردم و مدیران است

بوشهر- ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهرگفت: مطالبه گری در چارچوب قانون و پاسخگویی در شرح وظایف حوزه مسوولیتی حق متقابل مردم و مدیران دستگاههای اجرایی است.

دیدار دانشجویان با رئیس قوه قضائیه

آقای رئیسی هم ردیف با دانشجویان نشست و بر نِمود برخورد قاطع دستگاه قضا با فساد تاکید کرد

تجمع «مادر امت» برگزار می‌شود

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت» همزمان با وفات حضرت خدیجه (س) در روز پنج شنبه ۲۹/ ۱۲/ ۹۸، ساعت ۱۰ صبح در میدان امام حسین (ع) خبر داد.

بیانیه تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران درباره اتفاقات امروز دانشگاه

تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران ظهر امروز در اعتراض به آنچه که آن را استقرار نیروهای حفاظت فیزیکی زن در همراهی با مأموران حراست دانشگاه می‌نامیدند، تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند. در ادامه دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی در بین دانشجویان حاضر شد، اما تعداد

برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت» همزمان با وفات حضرت خدیجه(س)

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت» همزمان با سالروز وفات حضرت خدیجه (س) خبر داد.

مجلس دست سوداگران را از بازار مسکن کوتاه کند

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی در نامه‌ای به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار استفاده از ابزار مالیات برای حمایت از خانه‌دار شدن مردم و نجات بازار از دست سوداگران شدند.

حق آبه مردم اصفهان مطالبه‌ای موقتی نیست

اصفهان - رئیس شورای شهر اصفهان گفت: حق آبه مردم اصفهان مطالبه‌ای موقتی نیست و در دریافت آن عزم جدی داریم ضمن اینکه با توجه به بارندگی‌های خوب امسال انتظار جریان دائمی آب در زاینده را داریم.

وقتی دانشجویان فنی و حرفه‌ای برای حل مشکلات ارومیه دست‌ به‌کار می‌شوند + فیلم

دانشجویان فنی و حرفه‌ای دانشگاه قاضی طباطبایی ارومیه از چندی پیش برای حل بخشی از مشکلات شهروندان ارومیه در حوزه حمل‌ونقل عمومی دست به کار شدند و امروز نتایج فعالیت آنان به ثمر نشست و نخستین دستاورد خود را به شهرداری ارومیه عرضه کردند.

تجمع باشکوه «مادر امت» در تهران برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت» همزمان‌ با وفات حضرت خدیجه (س) در میدان امام حسین(ع) تهران برگزار می‌شود.

مشکلات دانشگاه فرهنگیان زنجان بررسی شد

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان زنجان گفت: این دانشگاه از نظر فضای فیزیکی آموزشی دچار مشکلات بسیاری است و نیازمند مقاوم‌سازی و ترمیم اساسی است چرا که ساختمان دانشجویان پسر حدود 45 سال و ساختمان دانشجویان دختر حدود 50 سال قدمت دارد.