مثلث توسعه ایران با مشارکت احزاب، سمن ها و شرکت های اقتصادی محقق می شود
مطالب مرتبط

مثلث توسعه ایران با مشارکت احزاب، سمن‌ها و بخش خصوصی محقق می‌شود

سخنگوی وزارت کشور گفت: مثلث توسعه ایران با مشارکت احزاب، سمن‌ها و شرکت‌های اقتصادی بخش خصوصی محقق می‌شود و راهبرد وزارت کشور تقویت هر سه ضلع در فضایی امن و امیدوارانه است.

لزوم تقویت احزاب، سمن‌ها و شرکت‌های اقتصادی

سخنگوی وزارت کشور: مثلث توسعه ایران با مشارکت احزاب، سمن‌ها و شرکت‌های اقتصادی محقق می‌شود

مثلث توسعه ایران با مشارکت احزاب، سمن ها و شرکت های اقتصادی محقق می شود

مثلث توسعه ایران با مشارکت احزاب، سمن‌ها و شرکت‌های اقتصادی محقق می‌شود

سخنگوی وزارت کشور گفت: راهبرد وزارت کشور تقویت احزاب، سمن‌ها و شرکت‌های اقتصادی بخش خصوصی در فضایی امن و امیدوارانه است.

نقش ویژه آزادراه مرند – بازرگان در توسعه اقتصادی منطقه

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت زیرساخت و توسعه زیربنا‌های کشور: این پروژه با مشارکت ۶۵ درصد بخش خصوصی و ۳۵ درصد کارفرما که دولت خواهد بود، انجام می‌گیرد

خط‌آهن خلیج فارس-مدیترانه؛ محور جدید توسعه اقتصادی منطقه

اگرچه بسیاری از دشمنان توسعه روابط ایران باکشورهای عضو محور مقاومت، از برقراری خط آهن ایران-عراق-سوریه نگرانند، اما اتصال ریلی خلیج فارس به دریای مدیترانه ظرفیت بالایی در توسعه اقتصادی دارد.

تهران و دمشق توسعه بیشتر همکاری های اقتصادی را بررسی کردند

دمشق- ایرنا- مشاور معاون اول رئیس جمهوری اسلامی و رئیس کمیته توسعه روابط اقتصادی ایران با سوریه و عراق در دیدار با وزیر تجارت داخلی و حمایت مصرف کنندگان سوریه درباره راه های توسعه و تحکیم بیشتر همکاری های اقتصادی دو کشور گفت وگو کرد.

آمادگی جمهوری چک برای توسعه مناسبات اقتصادی با ایران

جلسه افتتاحیه کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و جمهوری چک با حضور معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران و معاون وزیر صنعت و تجارت جمهوری چک برگزار شد.

رسانه ها در نشاط بخشی اقتصادی مشارکت کنند

اراک - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی گفت: نشاط اقتصادی باید با افزایش هرچه بیشتر نظارت بر قیمت ها و مشارکت اصحاب رسانه در پاسخگویی به مطالبات مردمی ترویج شود.

توسعه گردشگری سلامت با توریسم درمانی محقق می شود

کرمان - ایرنا - عضو کمیسیون فنی دفاتر خدمات مسافری گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان گفت: توسعه گردشگری سلامت با توریسم درمانی محقق می شود.

ایران و عمان توسعه همکاری های اقتصادی را بررسی کردند

تهران – ایرنا – جمهوری اسلامی ایران و عمان توسعه همکاری های اقتصادی در زمینه کشاورزی، دام و شیلات را بررسی کردند.

برگزاری میز مشترک توسعه همکاری‌های اقتصادی ایران و عمان در خراسان رضوی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: میز مشترک توسعه همکاری‌های اقتصادی ایران و عمان را نیز در دستور کار داریم که مستلزم این است در کشور بپذیرند که ما برگزارکننده میز باشیم.

چرا برنامه اشتغال زایی سال 97 محقق نشد؟

تهران- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بی توجهی به تامین اعتبار و نبود نظارت بر اجرای طرح ها را دلیل محقق نشدن اشتغال یک میلیونی سال 97 دانست.

تاکید احزاب حاکم آلمان بر حل دیپلماتیک اختلافات با ایران

تهران - ایرنا - احزاب دموکرات مسیحی و سوسیال دموکرات آلمان طی نشستی در برلین بر لزوم حل و فصل موضوع ایران از طریق سیاسی تاکید کردند.

امارات در کنفرانس اقتصادی آمریکا در بحرین شرکت می‌کند

وزارت خارجه امارات با صدور بیانیه‌ای از مشارکت خود در کنفرانس اقتصادی آمریکا که قرار است با هدف "حمایت از فلسطینیان" در ماه آتی در بحرین برگزار شود، خبر داد.

نرخ مشارکت اقتصادی زنان در مرکزی نسبت به میانگین کشوری پایین است

اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: نرخ مشارکت اقتصادی زنان در کشور ۱۴.۹ درصد می باشد در حالی که این نرخ در استان مرکزی ۸.۱ درصد است.

توسعه روابط اقتصادی و تجاری ایران و چک

جلسه افتتاحیه کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و چک با حضور معاون وزیر اقتصاد و معاون وزیر صنعت و تجارت چک برگزار شد

نقش مخرب منافقین در جنگ احزاب/ منافقین آمریکا را بزرگ می‌بینند

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان در تفسیر آیات دوازدهم و سیزدهم سوره احزاب، گفت: منافقین دو نقش منفعلانه و مخربانه در جنگ «احزاب» ایفا کردند.

اتمام مطالعات تعیین حریم و بستر 53 هزار کیلومتر از رودخانه‌های کشور

تهران-ایرنا- مدیرکل دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: تاکنون مطالعات حد بستر و حریم 70 درصد رودخانه‌های دارای اولویت به‌طول 53 هزار کیلومتر انجام شده و براساس اهداف برنامه ششم توسعه، مانده تعهدات تا پایان سال محقق خواهد شد.

توسعه فناوری بازچرخانی آب در کشور

تهران- ایرنا- ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسعه فناوری «بازچرخش آب» را به‌عنوان یکی از برنامه‌های جدی خود قرار داده است و این هدف، ذیل برنامه توسعه فناوری در این ستاد محقق خواهد شد.