حضرتی: هیچگونه درکی از له شدن مردم در زیر چرخ‌های گرانی نداریم
مطالب مرتبط

حضرتی: هیچگونه درکی از له شدن مردم در زیر چرخ‌های گرانی نداریم

مسئولان بار گرانی را از دوش مردم بردارند

مشهد- امام جمعه مشهد گفت: مسئولان باید با مدیریت جهادی و ساماندهی بازار، بار گرانی را از دوش مردم بردارند.

کردهای سوریه: هیچگونه روابطی با دمشق نداریم

رئیس شورای سوریه دموکراتیک در سخنانی وجود هرگونه روابط میان کردها و دولت مرکزی سوریه را رد کرد.

روایت تسنیم از گرانی کالاهای مورد نیاز مردم در کرمانشاه؛ رشد قیمت‎ها فراتر از نرخ تورم است

این روزها گرانی اجناس و نوسان قیمت‌ها بازار را دچار تلاطم و مردم را نگران کرده است به گونه‌ای که شهروندان با هر بار مراجعه به بازار برای خرید مایحتاج و کالاهای اساسی خود با افزایش چندین هزار تومانی قیمت‌ها روبه‌رو می‌شوند.

ترس از گرانی تا خرید هیجانی

بیرجند - ایرنا - نوسانات قیمت کالاها در ماه های اخیر و ترس از گرانی مردم را به سمت خریدهای هیجانی و مازاد بر نیاز سوق داده در حالیکه کالاهای اساسی به میزان نیاز در کشور موجود است.

کلاهی برای سودجویان

خرم آباد- ایرنا- این روزها برخی افراد سودجو سوار بر موج گرانی، به دنبال دوختن کلاهی گشاد از نمد گرانی برای مردم هستند، در حالی که رفتار عاقلانه لایه های مختلف اجتماع تنها راه برخورد با این سودجویان است.

استاندار خراسان شمالی: حق معطل کردن مردم را در ادارات نداریم

بجنورد- ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: مدیران اجرایی باید این موضوع را در ذهن خود جای دهند که خدمات را بدون حضور ارباب رجوع ارائه کنند و ما حق نداریم مردم را در ادارات معطل نگه داریم.

محمدی: گرانی‌های لجام‌گسیخته داد مردم را به افلاک رسانده/مسئولان گله‌های مردم را بشنوند

چندنرخی و گرانی به دلیل نبود میدان میوه و تربار

نبود میدان میوه و تره بار در شهر یاسوج، موجب انتقاد مردم از چندنرخی شدن و گرانی میوه و سبزی در این شهر شده است.

کاهش تعهدات هسته‌ای برای حفظ برجام

تاکنون کشورهای اروپایی هیچگونه اقدام عملی در جهت از بین بردن محدودیتهای تحریم ها از خود نشان نداده اند. دولت ترامپ هم هیچگونه تمایلی به تعامل با ایران از زاویه "برابر سیاسی" نشان نداده است. اما با اقدامات جدید ایران، اوضاع ممکن است تغییر کند.

چرا ۸۰ درصد مردم کنسرت نمی‌روند؟

۸۰ درصد مردم ایران اصلا به کنسرت نمی‌روند؛ این نتیجه آخرین نظرسنجی ایسپا درباره یکی از اقلام سبد فرهنگی مردم است. اگر به دنبال چرایی این موضوع برویم متوجه می‌شویم یکی از دلایل اصلی کنسرت نرفتن مردم، به گرانی بلیت‌ کنسرت‌ها برمی‌گردد.

توضیح علت گرانی ماکارونی و تن ماهی توسط رحمانی در کمیسیون صنایع

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: افزایش نرخ خرید تضمینی گندم علت گرانی ماکارونی و کاهش واردات ماهی و افزایش قیمت ورق قوطی کنسرو ماهی علت گرانی تن ماهی توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام شد.

«مشکل اقتصاد راه‌حل اقتصادی دارد»| مهار گرانی‌ها با کنترل فقط 108 شرکت/چرا دولت عزمی ندارد؟

درحالی فرضیه غلط «مشکل اقتصاد راه‌حل اقتصادی ندارد»، از سوی تندروهای اصلاح‌طلب مطرح می‌شود، که مثلاً در خصوص گرانی‌ها و کنترل قیمت‌ها در بازار، اگر دولت فقط 108 شرکتی که 50درصد ارز دولتی را گرفتند، کنترل می‌کرد بخش عمده گرانی‌ها مهار می‌شد.

گره گرانی مسکن از کجا باز می‌شود؟

در شرایطی که عملکرد شش سال گذشته دولت روحانی در حوزه مسکن موجب کاهش شدید عرضه و گرانی آن شده، این سؤال در افکار عمومی شکل گرفته که گره گشایی مسکن از چه راه‌هایی امکان‌پذیر است؟

جدول گرانی 56 کالای اساسی/ سیب زرد روی گوجه را سفید کرد + جدول

براساس جدیدترین آمار وزارت صنعت از تغییرات قیمت 56 کالاهای اساسی در بهمن ماه 97، قیمت سیب زرد با گرانی 155.9 درصدی رکورددار است.

ما از آتش هراسی نداریم

سرلشکر موسوی در شهر ری گفت:‌ ما از آتش هراسی نداریم؛ آنهایی باید بترسند که با اولین جرقه همه چیز خود را از دست خواهند داد.

فرمانده مرزبانی: نگرانی خاصی در مورد مرزها نداریم

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه نگرانی خاصی درمورد مرزها نداریم گفت: در بعضی از مرزها با درگیری‌هایی با قاچاقچیان مواد مخدر، قاچاق کالا و ترددهای غیر مجاز مواجه هستیم اما دغدغه امنیتی نداریم چون روابط خیلی خوبی که بین مرزبانان و بین تمام دستگاه‌ها و سا

اختصاص بودجه متمم به زندانها در گرانی‌های اخیر

مدیر کل زندانهای استان تهران در رابطه با سهمیه هر زندانی با توجه به گرانی های اخیر گفت: بودجه متمم از سوی دولت به این موضوع اختصاص یافت.

مذاکره با آمریکا میدان تسلط ظلم بر عدل است

یک نماینده مجلس تاکید کرد: مردم در برابر این عرصه نابرابر و ظالمانه آمریکا تمام قد ایستادند لذا مقاومت در مقابل دشمنان را باید از مردم شجاع آموخت و برای کنترل گرانی تدبیر نماییم و عرصه را برای سوء استفاده کنندگا ن رانت و فساد اداری محدود کنیم.]]>

گرانی‌ها خللی در تغذیه و بهداشت زندانیان ایجاد نکرده است

مدیرکل زندان‌های استان تهران درباره گرانی‌های اخیر و تاثیر آن بر اداره زندان‌ها از جمله غذا و بهداشت زندانیان گفت: با توجه اختصاص بودجه متمم از سوی دولت، خوشبختانه مشکلی ایجاد نشد.