نماینده تفرش: شرایط جذب سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال خرد اصلاح شود

نماینده مردم تفرش در مجلس گفت: دولت در قالب کمیته‌ها و ستادها آرایش مقابله با جنگ اقتصادی گرفته اما خروجی این ستادها و عمل به تصمیم‌ها بسیار کند است.مطالب مرتبط

نماینده تفرش: شرایط جذب سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال خرد اصلاح شود

نماینده مردم تفرش در مجلس گفت: دولت در قالب کمیته‌ها و ستادها آرایش مقابله با جنگ اقتصادی گرفته اما خروجی این ستادها و عمل به تصمیم‌ها بسیار کند است.

646 مجوز سرمایه‌گذاری با اشتغال بیش از 18 هزار نفر در اردبیل صادر شد

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری اردبیل گفت: در سال گذشته برای 646 مجوز تاسیس و موافقت اصولی با اشتغال پیش‌بینی شده بیش از 18 هزار نفر ارائه شد.

ایجاد اشتغال و ارزش افزوده با توسعه صنعت نساجی

­مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک : صنعت نساجی و پوشاک می‌تواند با سرمایه گذاری اندک ایجاد اشتغال و ارزش افزوده داشته باشد

گوهر تراشی کسب و کاری ساده اما پُرسود در لرستان

فرآوری سنگهای قیمتی، سرمایه گذاری جذابی است که در کنار درآمد بالا در ایجاد اشتغال نیز تاثیر بسزایی دارد .

لایحه سرمایه‌گذاری بین ایران و لوکزامبورگ به ساماندهی اقتصادی کشور در شرایط تحریم می‌انجامد

نماینده مردم تهران امروز در صحن علنی مجلس در موافقت با لایحه سرمایه گذاری بین ایران و لوکزامبورگ گفت: این که لوکزامبورگ را به بهانه این که کشور بزرگی نیست و حکم قضایی در دادگاه دارد به موافقت نامه اقتصادی تسری دهیم درست نیست.]]>

۳۰۰میلیارد ریال بودجه برای اشتغال درموسسات دانش بنیان اختصاص یافت

اراک- مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان مرکزی گفت: برای ایجاد اشتغال در حوزه دانش بنیان استان مرکزی، تخصیص نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

مردم حق دارند بدانند منابع بانکی کجا هزینه می‌شود

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران، با بیان این که اشتغال تنها با دادن وام ایجاد نمی‌شود گفت: مسیر سرمایه‌گذاری در کشور باید به سمت صنعت و تولید ناخالص داخلی برود.

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصاد مقاومتی تربت جام

جلسه کارگروه اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصاد مقاومتی تربت جام برگزار شد.

250 میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شد

آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند حجم سرمایه گذاری داخلی در فروردین ماه امسال در این منطقه را 250 میلیارد ریال بیان کرد و گفت:این میزان سرمایه گذاری در مقایسه با مدت مشابه پارسال 30 درصد افزایش دارد.

مدیران در زمینه سرمایه‌گذاری سنگ‌اندازی نکنند

بوشهر - فرماندار دشتی با بیان اینکه مدیران حق ندارند در زمینه سرمایه گذاری سنگ اندازی کنند، گفت: برخی از مدیران هنوز شرایط اقتصادی کشور و تحریم‌های دشمن را درک نکرده اند.

110 طرح نیمه‌تمام صنعتی در قم به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: 110 طرح موجود سرمایه‌گذاری در سال جاری با سرمایه‌گذاری 460 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 1280 نفر در اولویت طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی بوده و به بهره‌برداری می‌رسد.

ایران فرصت طلایی برای سرمایه گذاری

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران شرایط کنونی را فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری در ایران دانست

توسعه خانه‎های بوم‎گردی در خوزستان جریان مهاجرت از روستا به شهر را متوقف می‎کند

سرپرست معاونت برنامه‎ریزی و سرمایه‎گذاری اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با تأکید بر ظرفیت خوب خانه‎های روستایی استان به منظور تبدیل شدن به خانه‎های بوم‎گردی، گفت: ایجاد و توسعه این خانه‎ها علاوه بر ایجاد اشتغال، موجب توقف جریان مهاجر

سرمایه‌گذاری 7500 میلیارد تومانی در زنجان

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان گفت: حدود 10 هزار و 238 پروانه بهره‌برداری در استان با 7 هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و 42 هزار نفر اشتغال در حوزه صنعت صادر شده است.

معدن حوزه مطمئن سرمایه گذاری/سود ۳۰ درصدی سرمایه گذاری معدنی

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: سود سرمایه گذاری در بخش معدن به طور متوسط بالای ۳۰ درصد است.

ایجاد 114 هزار شغل جدید با اجرای طرح اشتغال روستایی در سال 97

معاون اشتغال وزیر کار درباره میزان اشتغال ایجاد شده در طرح اشتغال روستایی گفت: به میزان 7 هزار و 300 میلیارد تومانی که پرداخت شده، حدود 114 هزار شغل در مشاغل روستایی در سال97 ایجاد شده است.

روش مطمئن و تضمینی برای اخذ پاسپورت و شهروندی ترکیه

به منظور مقایسه بین کشور های دنیا از جهت سرمایه گذاری و دریافت شهروندی آسان و کم هزینه تر، سایت Business Insider لیستی از کشورهایی که شرایط لازم را برای دریافت شهروندی و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری برای خارجی ها اعمال کرده اند، ارائه داده است.]]>

بررسی طرح‌های اقتصادی دانشگاه آزاد/ایجاد ۳ کمیته «سرمایه‌گذاری»، «دانش‌بنیان» و «ارزیابی»

با اشاره به ایجاد سه کمیته «سرمایه‌گذاری»، «دانش‌بنیان» و «ارزیابی» برای بررسی طرح‌های دانش‌بنیان دانشگاه، گفت: دانشگاه آزاد با تجاری‌سازی طرح‌های دانش‌بنیان می‌تواند به یکی از رسالت‌های اصلی خود که توسعه امور دانش‌بنیان است، دست یابد.

اجرای ۲۲۰۰ پروژه سرمایه گذاری در حوزه گردشگری کشور

نیشابور- معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: ۲ هزار و ۲۰۰ پروژه سرمایه گذاری حوزه گردشگری در شهرهای مختلف اجرا می شود.

مجوزها برای ایجاد تولید و اشتغال تسهیل شود

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوزها برای ایجاد تولید و اشتغال تسهیل شود.]]>