نمایندگان دمکرات خواستار عذرخواهی ترامپ شدند

تهران - ایرنا - نمایندگان حزب دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال حمله اخیر رئیس جمهوری و جمهوری خواهان به رشیده طلیب نماینده مسلمان این کشور ضمن حمایت از او خواستار عذرخواهی دونالد ترامپ از وی شدند.مطالب مرتبط

نمایندگان دمکرات خواستار عذرخواهی ترامپ شدند

تهران - ایرنا - نمایندگان حزب دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال حمله اخیر رئیس جمهوری و جمهوری خواهان به رشیده طلیب نماینده مسلمان این کشور ضمن حمایت از او خواستار عذرخواهی دونالد ترامپ از وی شدند.

نمایندگان مجلس خواستار برخورد با تخلفات وسیع کاوه سودا شدند

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به معاون رئیس جمهور خواستار برخورد قانونی با تخلفات وسیع زیست محیطی کارخانه صنایع شیمیایی کاوه سودا شدند.

نمایندگان کنگره خواستار ادامه حضور نظامی آمریکا در سوریه شدند

تعداد زیادی از نمایندگان کنگره آمریکا با امضای نامه‌ای از دونالد ترامپ خواسته‌اند تا همچنان به حضور نظامی در سوریه ادامه دهد.

دموکرات ارشد کنگره خواستار استیضاح ترامپ شد

تهران-ایرنا- یک دموکرات ارشد مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال انتشار گزارش هایی درباره خودداری «دن مک گان» مشاور سابق کاخ سفید از شهادت در کنگره، آغاز روند درخواست استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا را خواستار شد.

سناتورهای جمهوری‌خواه: نه ما جنگ با ایران می‌خواهیم نه ترامپ

نمایندگان جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا تأکید کرده‌اند نه آنها و نه ترامپ خواستار درگیری نظامی با ایران نیستند.

سندرز: ترامپ و بولتون عاشق جنگ را باید متوقف کنیم

تهران- ایرنا- برنی سندرز سناتور دمکرات آمریکا در صفحه شخصی خود توئیت کرد:ما باید ترامپ و مشاور امنیت ملی‌ او، جان بولتون را که عاشق جنگ‌های بی‌پایان است ، متوقف کنیم.

صدها نماینده خواستار اعلام راهبرد دولت ترامپ در قبال سوریه شدند

صدها نماینده کنگره آمریکا با امضای نامه‌ای از دولت ترامپ خواستند تا درباره راهبرد واشنگتن در قبال تحولات سوریه توضیح دهد.

ترامپ برای مقابله با چین خواستار تولید محصولات مورد نیاز در آمریکا شد

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در توییتی خواستار تولید محصولات مورد نیاز در داخل کشورش شد تا شرکت های آمریکایی، از تاثیر جنگ تجاری با چین در امان بمانند.

ترامپ: چین شدیداً خواستار توافق است

ترامپ بار دیگر در توییتر با لحنی تند چین را به ادامه فشار اقتصادی تهدید کرد.

نمایندگان از پاسخ وزیر نفت قانع شدند

تهران- ایرنا- دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر نفت در نشست امروز این کمیسیون برای پاسخگویی به پرسش تعدادی از نمایندگان خبر داد و گفت: نمایندگان از پاسخ وزیر به پرسش های خود قانع شدند.

نمایندگان ایران در مسابقات جهانی قرآن معرفی شدند

نمایندگان کشورمان به مسابقات بین‌المللی کشورهای امارات، الجزایز، ترکیه و اردن معرفی شدند.

بازار را مدیریت کنید

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکراتی به مسئولان اجرایی کشوروضعیت متلاطم بازار را موجب فشار بر مردم دانستند و خواستار مدیریت و تنظیم بازار خودرو شدند.

یمنی ها خواستار آزادی استاندار سابق المهره شدند

تهران – ایرنا – شورای عمومی استان های 'المهره' و 'سقطری' یمن امروز(دوشنبه) خواستار برداشتن موانع برای بازگشت 'محمد عبدالله بن کده' وزیر مشاور در دولت این کشور و استاندار سابق المهره شدند.

آمریکا از عراق عذرخواهی کرد

آمریکا به دلیل هدف قرار دادن نیروهای پلیس فدرال عراق در یک بمباران هوایی، از بغداد عذرخواهی کرد.

انتقاد یک عضو ارشد مجلس نمایندگان آمریکا از سیاست‌های ترامپ در قبال ایران

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از سیاست‌های دولت ترامپ درقبال کشورمان گفت که این رویکرد دولت موجب افزایش تنش با ایران شده است.

واکنش عصائب اهل الحق عراق به عذرخواهی آمریکا

دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق در واکنش به عذرخواهی آمریکا در پی کشتن یکی از نیروهای پلیس فدرال عراق عنوان کرد: عذرخواهی آمریکا به دلیل قتل یکی از عناصر پلیس فدرال عراق، جنایتکار را از مسؤولیت این اقدام معاف نمی‌کند.

یک هم حزبی ترامپ خواستار استیضاح او شد

جاستین آماش یکی از اعضای کنونی کنگره آمریکا از حزب جمهوری خواه گفته است رئیس جمهور ترامپ باید استیضاح شود.

درخواست نمایندگان آمریکا از ترامپ برای ادامه حضور در سوریه

صدها تن از نمایندگان آمریکا با امضای پیامی ضمن درخواست از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری خود برای ادامه حضور ایالات متحده در سوریه، نسبت به حضور گروه‌های تندرو در این کشور ابراز نگرانی کردند.

مردم اتریش خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام شدند

تهران - ایرنا - به دنبال رسوایی معاون صدر اعظم اتریش که به کناره گیری وی از قدرت منجر شد، هزاران تن از ساکنان شهر وین با برگزاری تظاهرات گسترده، خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام شدند.

بیائید با هم جلوی ترامپ را بگیریم

یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با انتشار پیامی ویدئویی با اعلام هشدار نسبت به ماجراجویی های کاخ سفید خواستار حمایت مردم برای جلوگیری از اقدامات جنگ طلبانه ترامپ شد.