بارزانی: اختلاف ومذاکره اربیل و بغداد بر سر بودجه ادامه دارد

اربیل ـ ایرناـ در پاسخ به تنش های اخیر اربیل و بغداد بر سر موضوع نفت مسرور بارزانی نامزد کسب پست نخست وزیری اقلیم در موضعی رسمی اعلام کرد دو طرف اراده جدی برای توافق داشته و مذاکرات ادامه دارد.مطالب مرتبط

بارزانی: اختلاف ومذاکره اربیل و بغداد بر سر بودجه ادامه دارد

اربیل ـ ایرناـ در پاسخ به تنش های اخیر اربیل و بغداد بر سر موضوع نفت مسرور بارزانی نامزد کسب پست نخست وزیری اقلیم در موضعی رسمی اعلام کرد دو طرف اراده جدی برای توافق داشته و مذاکرات ادامه دارد.

نیچروان بارزانی رئیس جدید اقلیم کردستان عراق می شود

اربیل ـ ایرنا ـ بعد از توافق سه حزب جنبش تغییر, حزب دموکرات و اتحادیه میهنی این احزاب در خصوص ریاست اقلیم نیچروان بارزانی نیز توافق کردند.

پ.ک.ک به همکاری حزب بارزانی با دولت ترکیه اعتراض کرد

اربیل ـ ایرنا ـ حزب کارگران کردستان ترکیه (پ.ک.ک) به آنچه همکاری علیه این گروه، میان حزب دموکرات کردستان عراق به رهبری مسعود بارزانی با دولت ترکیه خواند، اعتراض کرد.

بخشی از دیپلمات‌های آمریکایی بغداد و اربیل را ترک می‌کنند

گزارش| نچیروان بارزانی با کدام اختیارات رئیس اقلیم کردستان عراق می‌شود؟

پارلمان محلی اقلیم کردستان عراق در نشست روز چهارشنبه هجدهم اردیبهشت، رای به احیای پست ریاست این منطقه داد، این پست پس از کناره گیری مسعود بارزانی ناشی از حوادث رفراندوم برگزار شده سال 2017 معلق شده بود.

آمریکا کارمندان غیرضروری را از عراق خارج می کند

بغداد - ایرنا - وزارت امور خارجه آمریکا در اطلاعیه ای از 'کارمندان غیر مهم' در سفارت و کنسولگری اربیل خود خواست، خاک عراق را ترک کنند.

ادامه نظم در پرداختی‌های بیمه سلامت در سال ٩٨

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: یکی از اقدامات مناسب سازمان بیمه سلامت در سال گذشته، ایجاد نظم در ‌پرداختی‌ها به ارائه دهندگان خدمات سلامت بود که با حمایت سازمان برنامه و بودجه در سال ٩٨ نیز ادامه دارد.

زیر و بم بودجه‌ی 98 سینما / از حذفیات تا فرصت باقی‌مانده برای ستاره‌دارها

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی درباره ویژگی‌های بودجه ۹۸ سازمان سینمایی گفت: رقم بودجه‌ای ۲۱۳ میلیاردی سینما توانسته به به گونه‌ای برنامه ریزی شود که تمام بخش‌ها مورد توجه باشند و در این راستا اقداماتی حذف، اضافه یا ادامه پیدا کرده‌اند.

ادامه جنگ روانی و ادعای خروج 200 آمریکایی از عراق

بغداد - ایرنا - برغم تاکیدات رسمی و مکرر بغداد مبنی بر مطلوب بودن شرایط امنیتی و نبود تهدید خاص، واشنگتن در جدیدترین اقدام در راستای جنگ روانی، مدعی خروج 200تن از کارکنان نمایندگی های خود از عراق شد.

بالاترین بودجه نظامی آلمان پس از پایان جنگ سرد

بنا به گفته مسئولان آمریکایی بودجه نظامی آلمان در پیمان دفاعی آتلانتیک شمالی (ناتو) در سطحی پائینی قرار دارد. اما امسال برای نخستین بار این بودجه افزایش پیدا کرده و به بیشترین حد خود پس از پایان جنگ سرد رسیده است.

فاز جدید اختلاف میان مالک و کادر فنی تیم نساجی

ساری - ایرنا - باشگاه نساجی قائمشهر که یک بازی تا پایان نخستین سال حضورش در لیگ برتر فاصله دارد با انتشار بیانیه شدیداللحن ، اختلاف میان مالک این باشگاه با کادر فنی را وارد مرحله جدیدی کرده است .

فاز جدید اختلاف میان مالک و کادر فنی تیم نساجی

ساری - ایرنا - باشگاه نساجی قائمشهر که یک بازی تا پایان نخستین سال حضورش در لیگ برتر فاصله دارد با انتشار بیانیه شدیداللحن ، اختلاف میان مالک این باشگاه با کادر فنی را وارد مرحله جدیدی کرده است .

عمان سفارتخانه خود در بغداد را بازگشایی می‌کند

تهران - ایرنا - روزنامه فرامنطقه ای «القدس العربی» اعلام کرد که دولت عمان قصد دارد پس از 29 سال سفارتخانه خود را در بغداد بازگشایی کند.

انفعال در برابر خودروسازان تا کی ادامه دارد!؟

سریال گرانی خودرو و گران‌فروشی خودروسازان در حالی ادامه دارد که پیگیری‌ها در این زمینه از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان همچنان بی نتیجه مانده و به پاسخی نمی‌رسد.

انفجار انتحاری در شهر صدر بغداد/ داعش سر هشت تن را در موصل برید

فرماندهی عملیات بغداد از کشته و زخمی شدن چندین تن در انفجاری انتحاری در بازاری در شهر صدر بغداد خبر داد.

شریعتمداری: برخورد با مدیران متخلف ادامه دارد

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برخورد با مدیران دو شغله و حقوق بگیران نجومی ادامه دارد و چنانچه مقاومت کنند عزل می شوند.

بارشهای رگباری ادامه دارد

مشهد- ایرنا- پیش بین مسئول اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری و وزش باد طی امروز 27 اردیبهشت و فردا در سطح استان ادامه دارد.

تصویربرداری «۸۷ متر» عیاری ادامه دارد/ معرفی بازیگر تازه سریال

تصویربرداری سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری در حالی در تهران ادامه دارد که مرتضی علی‌آبادی به تازگی و در نقش فرزند زنده‌یاد حسین محب‌اهری به جمع بازیگران این مجموعه پیوسته است.

اختلاف ۵۶ میلیونی قیمت هر متر خانه در پایتخت

اختلاف قیمت فروش هر مترخانه در تهران در سال ۱۳۹۷ به ۵۶ میلیون تومان رسیده است.

بعیدی نژاد: اختلاف نظر در کاخ سفید جدی است

سفیر ایران در لندن وجود اختلاف نظر در کاخ سفید را جدی دانست.