مدیریت تامین اجتماعی به کارگر و کارفرما سپرده شود/جبران مدیریت ضعیف هزینه‌ها از سفره تولید
مطالب مرتبط

«رونق تولید» در گرو توجه به کارگر و کارفرما

مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار شرط تحقق رونق تولید را در گرو توجه به نیروی انسانی یعنی کارگر و کارفرما دانست.

اهرم‌های نظارت بر فرار بیمه‌ای کارفرمایان را تقویت کنیم/ قدرتِ هیچ نظارتی به اندازه تشکل‌های کارگری نیست

یک کارشناس تأمین اجتماعی گفت: کارگران حداقل به صورت محرمانه فرارهای بیمه‌ای کارفرمایان را به تأمین اجتماعی اطلاع بدهند. در بسیاری از موارد کارفرما کارگر را بیمه نمی‌کند وقتی هم که بازرس سازمان به کارگاه می‌روند، کارگر را مخفی می‌کنند. ]]>

شکوفایی اقتصادی با انسجام ارکان «رونق تولید» محقق می‌شود

مدیر کل پایداری مشاغل وزارت کار، کارگر و کارفرما را دو رکن اصلی رونق تولید دانست وگفت:باتوجه به شرایط خاص کشور تلاش مضاعف کارگران وکارفرمایان درانسجام رونق تولید،شکوفایی اقتصاد رادر پی دارد.

از مدیرعامل جدید تامین اجتماعی چه می‌خواهیم؟

در این بزنگاه حساس، آیا مدیریت جدید قادر خواهد بود با احیای ساختار مشارکتی و تلاش برای کسب منابع کافی و از آن مهم‌تر با پرهیز از سیاسی‌کاری و رانت و جناح‌بازی، از افتادگی زانوان سترگ تامین اجتماعی، این صندوق بین‌النسلی جلوگیری نماید؟!]]>

مدیریت شهر قم روزانه 13 میلیارد ریال هزینه نیاز دارد

قم- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر قم، گفت: مدیریت شهر قم روزانه بالغ بر 13 میلیارد ریال هزینه نیاز دارد که در قالب هزینه های جاری از جمله جمع آوری زباله ها، پاکسازی خیابان ها، حمل و نقل عمومی و همه امور مربوط به اداره شهر می باشد.

کمک جدید تامین‌اجتماعی به کارفرمایان بدهکار

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران با اشاره به اینکه در کنار بخشودگی جرائم، در راستای ماده ۱۳ قانون رفع موانع تولید و تسهیل در امر تولید، کمیته‌های متعددی تشکیل می‌شود که درخواست‌های کارفرمایان دریافت و بررسی می‌شود و چنانچه نیاز به کمک داشته باشند مساعدت‌های

ورود جوانان به عرصه مدیریت کشور ویرانی‌ها و ضعف‌های مدیران نالایق را جبران می‌کند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: ورود جوانان به عرصه مدیریت کشور ویرانی‌ها و ضعف‌های مدیران نالایق را جبران می‌کند.

ماجرای «بسته جدید» تامین اجتماعی برای رونق تولید

سازمان تامین اجتماعی اخیرا در حالی بسته «جدید» حمایت از رونق تولید را رونمایی کرد که به اذعان کارشناسان، مفاد این بسته طی سالهای گذشته برعهده و جزو تکالیف این سازمان بوده است.

مدیریت کیفیت، هزینه و زمان موجب افزایش اقتدار دفاعی شده است

وزارت دفاع در بیانیه‌ای مدیریت کیفیت، هزینه و زمان را موجب افزایش اقتدار دفاعی بیان کرد

امام جمعه کرمان: عقب‌ماندگی استان در حوزه ارتباطات را باید با مدیریت جبران کرد

امام جمعه کرمان با بیان اینکه نواقص و عقب‌افتادگی‌هایی در حوزه ارتباطات در استان وجود دارد گفت: باید با مدیریت عقب‌ماندگی استان در این حوزه را جبران کرد.

آیا اروپا مسئولیت خود رادرقبال مهاجران افغان می پذیرد؟

تهران – ایرنا – معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفته است: «بحث مهاجرین و پناهندگان یک بحث بین‌المللی است و مدیریت و تامین هزینه‌های مربوط به آن نیز یک مسئولیت بین‌المللی به شمار می‌رود.»

جزئیات تامین واکسن هاری انسانی/ هزینه هر نوبت تزریق ۷ یورو

رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، گفت: سالانه بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار دوز واکسن هاری انسانی، نیاز کشور است.

اعتبارات مربوط به جبران خسارت کشاورزان سیل زده خوزستان ابلاغ شد

اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: دولت مبلغ 9هزار و 260 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارات سیل در بخش کشاورزی را به خوزستان ابلاغ کرد.

کاهش هزینه‌های اداره شهر‌ها

رئیس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه شهر‌های ما گران اداره می‌شود، گفت: تصویب طرح مدیریت یکپارچه شهری و روستایی سبب کاهش هزینه‌ها خواهد شد

مدیریت سدهای تهران بارویکرد مهار سیلاب ها

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران از مدیریت بهینه مخازن سدهای پنجگانه تامین کننده آب استان تهران با رویکرد مهار سیلاب های احتمالی خبر داد.

سالمندی جمعیت در آینده نیازمند مدیریت است

اردبیل - ایرنا- مدیرکل امور اجتماعی و شوراهای استانداری اردبیل گفت: در سال های آینده با سالمندی جمعیت مواجه خواهیم شد و از هم اکنون باید برای این موضوع مدیریت های لازم انجام شود.

کاهش هزینه‌های مدیریت شهری با تفکیک پسماندها در مبدا

شبکه سمن های مدیریت بحران در قزوین راه اندازی می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: شبکه سمن های مدیریت بحران با هدف بهره مندی از ظرفیت سمن ها در مواقع بحرانی راه اندازی می شود.

اسماعیلی: کاهش هزینه‌های ادارات بخشی از کسری بودجه را جبران می‌کند

نماینده مردم نور در مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش هزینه‌های ادارات می‌تواند بخشی از کسری بودجه را جبران کند.

اختلاف بین شهرداری مشهد و تامین اجتماعی بررسی شد

مشهد- ایرنا- در نشست روز پنجشنبه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی اختلاف بین شهرداری مشهد و اداره کل تامین اجتماعی استان در ارتباط با حق بیمه موضوع ماده 5 قانون حق بیمه تامین اجتماعی کارگران ساختمانی منطبق بر عوارض شهرداری، مورد بررسی قرار گرف