مصرف ویتامین C آلرژی را کاهش می دهد

تهران- ایرنا- یک متخصص آسم و آلرژی گفت: مواد غذایی غنی از ویتامین C و اسید فولیک به کاهش التهابات ناشی از واکنش های آلرژیک کمک می کنند.مطالب مرتبط

مصرف ویتامین C آلرژی را کاهش می دهد

تهران- ایرنا- یک متخصص آسم و آلرژی گفت: مواد غذایی غنی از ویتامین C و اسید فولیک به کاهش التهابات ناشی از واکنش های آلرژیک کمک می کنند.

عامل آلرژی خود را بشناسید

یک دانشیار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 50 درصد درمان آلرژی شناخت عامل و پیشگیری از مواجهه با محرک است.

کاهش مصرف آب در خراسان جنوبی

پارسال در استان مصرف آب مشترکان نسبت به سال 96، 6 و 2 دهم درصد کاهش داشته است.

کاهش مصرف سوخت و آلودگی هوا با نانوفیلترهای محققان کشور

محققان یکی از شرکت‌های فناور به دانش فنی ساخت نانو فیلترهای هوای خودروهای سبک دست یافتند که به گفته آنها علاوه بر آن‌که توانایی کاهش مصرف سوخت را داراست، منجر به کاهش ۲۰ درصدی آلودگی هوا نیز خواهد شد.

پرهیز از مصرف غذاهای تند، سرخ‌کرده و چرب در وعده سحر

مشاور وزیر و سرپرست دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت با تاکید بر مصرف وعده سحری در ماه رمضان، گفت: پرهیز از مصرف غذاهای تند، سرخ ‌کرده و چرب در وعده سحر و کاهش فعالیت فیزیکی و ورزش، به خصوص در ساعات گرم روز، از دیگر توصیه‌ هایی است که به کاهش تشنگی در طول روز

در "سحر" و "افطار" چه بخوریم؟

سرپرست دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت با تاکید بر ضرورت مصرف وعده سحری در ماه رمضان، گفت: پرهیز از مصرف غذاهای تند، سرخ ‌کرده و چرب در وعده سحر و کاهش فعالیت فیزیکی و ورزش به‌خصوص در ساعات گرم روز، از دیگر توصیه‌هایی است که به کاهش تشنگی در طول روزه‌ داری کم

تاثیر مصرف مکمل‌ دردهای مفصلی بر کاهش خطر بیماری‌های قلبی-عروقی

بر اساس تحقیقات جدید صورت گرفته روی بیش از ۴۰۰ هزار شرکت‌کننده، گلوکزامین، مکملی که افراد اغلب برای تسکین دردهای مفصلی و کاهش علائم آرتروز مصرف می‌کنند، می‌تواند باعث کاهش خطر بیماری‌های قلبی-عروقی شود.

کاهش 3.7 درصدی مصرف آب در شهرهای خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان جنوبی گفت: با مدیریت ویژه در سال گذشته 43 میلیون مترمکعب آب در شهرهای استان مصرف شد که نسبت به سال قبل تر 3.7 درصد کاهش یافته است.

کاهش مصرف آب و افزایش راندمان محصول با کشت نشائی

کشاورزان خراسان جنوبی، با کشت نشائی، مصرف آب را در کشاورزی کاهش و راندمان محصولات خود را افزایش داده اند.

واحدهای صنعتی در ازای کاهش مصرف برق پاداش بگیرند

سنندج - ایرنا - معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: طرح هایی تشویقی کاهش مصرف برق برای صنایع در نظر گرفته شده که واحدهای صنعتی در صورت اجرای آن، پاداش دریافت می کنند.

اجرای طرح جامع نان سالم مصرف نمک در کرمان را 50 درصد کاهش داد

مدیرکل شرکت غله استان کرمان با اشاره به اینکه ارتقای سطح کمی و کیفی نانوایان در طرح جامع نان سالم در استان اجرا شده است گفت: با اقدامات انجام شده مصرف نمک در استان نصف و بعضا تا یک سوم کاهش داشته است.

توصیه‌های غذایی سرپرست دفتر طب ایرانی

مشاور وزیر بهداشت: لزوم مصرف وعده سحری، پرهیز از مصرف غذا‌های تند و سرخ کرده به کاهش تشنگی در طول روزه داری کمک می‌کند

‌کاهش 10درصدی قبوض برق مشترکان خانگی در صورت صرفه‌جویی در مصرف

گروه استان‌ها ــ معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: مشترکان خانگی اگر مصرف برق را مدیریت و صرفه‌جویی کنند، صورت‌حساب آنان 10درصد و حتی بیشتر کاهش می‌یابد.

کاهش۲.۶درصدی مصرف آب در خراسان جنوبی/کاهش۲۱درصدی مصارف شهرداری ها

بیرجند- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان جنوبی از کاهش ۲.۶درصدی مصرف آب مشترکین استان خبرداد و گفت: مصارف آبی شهرداری ها ۲۱درصد کاهش داشته است.

احتمال کاهش بیماری‌های قلبی با مصرف مکمل آرتروز

تهران- ایرنا - مطالعات اخیر محققان دانشگاه تولین در آمریکا نشان می‌دهد مصرف گلوکزامین که یکی از شایع‌ترین داروی‌های مکمل بیماران مبتلا به آرتروز است، احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی را 15 درصد کاهش می‌دهد.

کاهش مصرف نمک در طبخ نان/ سبوس گندم نان در کرمان ۱۳ درصد است

کرمان - مدیرکل غله استان کرمان با اشاره به کاهش مصرف نمک در طبخ نان گفت: تنها استانی هستیم که سبوس گندم نان آن ۱۳ درصد است.

تغییر ساعت کاری سازمان ها با هدف مدیریت مصرف برق

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکان توانیر گفت: امسال نیز با هدف کاهش بار شبکه برق در ساعت های اوج مصرف، تغییر ساعت کاری اداره ها و سازمان ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شورای شهر بر کاهش مصرف پلاستیک در شهرداری تهران نظارت می کند

تهران- ایرنا- «ناهید خداکرمی» با رای دیگر اعضای شورای اسلامی شهر تهران بر تغییر الگو و کاهش مصرف پلاستیک در شهرداری تهران نظارت می کند.

روند کاهش سرانه مصرف آب کُند است

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی استان تهران گفت: در شرایط موجود روندکاهش سرانه مصرف آب،کُند است.]]>

«خداکرمی» نماینده شورا برای نظارت بر کاهش مصرف ظروف پلاستیکی

تعیین نماینده شورای اسلامی شهر تهران برای تغییر الگو و کاهش مصرف ظروف پلاستیکی در مراکز وابسته به شهرداری تهران در یکصد و چهل و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، در دستور کار قرار گرفت.