وجود 90 هزار شماره تلفن بدون کارکرد در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- مدیر تجاری مخابرات منطقه خراسان شمالی از وجود 90 هزار شماره تلفن بدون کارکرد که در دست مردم این استان است، خبر داد.مطالب مرتبط

چوب ندانم کاری مخابرات خراسان شمالی بر سر مشترکان تلفن ثابت

بجنورد- ایرنا- آیا این اتفاق برای شما هم افتاده است که یک روز صبح که از خواب برخاسته و قصد دارید به کارهای عقب افتاده خود بپردازید ناگهان با قطع تلفن خود مواجه شده باشید، آن هم بدون اخطار قبلی، بدون بدهی و بدون اینکه قبضی برای شما صادر شده باشد که نپرداخت

مواجهه با معضل کمبود شماره تلفن در ژاپن

تهران – ایرنا – ژاپن در پی نگرانی ها از این که تا سال 2022 دیگر شماره تلفن 11 رقمی ای برای ارائه به کاربران نداشته باشد، 10 میلیارد شماره 14 رقمی عرضه می کند.

شماره تلفن‌های ژاپن تمام می‌شود

احتمال دارد تا سال ۲۰۲۲ میلادی شماره تلفن‌های ۱۱ رقمی در ژاپن تمام شوند. در همین راستا این کشور تصمیم دارد ۱۰ میلیارد شماره تلفن ۱۴ رقمی تا ۲۰۲۱ میلادی عرضه کند.

محصولاتی خوشمزه‌ اما بدون بسته‌بندی شیک صادراتی

حوزه کشاورزی یکی از مزیت‌های مهم اقتصادی در خراسان شمالی است و وجود ظرفیت‌های مهم در این حوزه می‌تواند زمینه بسیار مهمی برای صادرات محور کردن خراسان شمالی برای ارسال محصولات کشاورزی به کشورهای هدف و همچنین محقق کردن شعار رونق تولید باشد، اما وجود زیرساخت‌

۱۲ هزار قالیباف خراسان‌شمالی در انتظار بیمه شدن

رئیس اداره فرش سازمان صمت خراسان شمالی گفت: ۱۲ هزار قالی باف خراسان شمالی منتظر تحت پوشش قرار گرفتن بیمه تأمین اجتماعی هستند.

انسداد 150 شماره تلفن حفاران غیر مجاز چاه آب در استان

بیش از 150 شماره تلفن حفاری غیر مجاز چاه آب در استان اصفهان مسدود شد.

اهدای کالاهای ستاد اجرایی فرمان امام به سیل‌زدگان خراسان شمالی

بجنورد - ایرنا - آیین اهدای ۲ هزار بسته لوازم خانگی و یک هزار راس دام سبک به مردم مناطق سیل‌زده خراسان شمالی روز چهارشنبه در بجنورد برگزار شد.

بیمه سه هزار و ۲۰۰قالیباف خراسان شمالی

فقط سه هزار و ۲۰۰نفر از قالیبافان خراسان شمالی زیر پوشش بیمه هستند.

صدور پایان کار برای 12 هزار و 748واحد زلزله زده خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: تا کنون 12 هزار و 748 واحد خسارت دیده از زلزله اردیبهشت سال 96 در این استان، پایان کار دریافت کرده اند.

کارواش طبیعت 6300 خانه را در خراسان شمالی شُست

استاندار خراسان‌شمالی گفت: راه‌های روستایی این استان در سیل اخیر آسیب فراوان دید و این به دلیل وجود زیرساخت‌های ضعیف از گذشته در این بخش است به طوری که ابنیه راه‌ها مثل آبنما و پل یا به خوبی تعریف نشده و یا اصلاً ساخته نشده است.

عدم وجود بازار فروش مهم ترین مشکل فرش دستبافت خراسان شمالی است

استاندار خراسان شمالی گفت: عدم وجود بازار فروش مهم ترین مشکل فرش دستبافت خراسان شمالی است.

ثبت احوال خراسان شمالی جمعیت استان را 968 هزار و 491 نفر اعلام کرد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: بر اساس آخرین آمار، جمعیت این استان در پایان سال 97 به 968 هزار و 491 نفر رسید.

بیش از ۱۳۶ هزار بیمار در بیمارستان‌های خراسان شمالی بستری شدند

بجنورد- مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: سال گذشته ۱۳۶ هزار و ۴۷۱ نفر در بیمارستان‌های این استان بستری شدند.

راه 10 روستای سیل زده خراسان شمالی هنوز بسته است

بجنورد- ایرنا- بخشدار جرگلان از توابع شهرستان راز و جرگلان در استان خراسان شمالی گفت: با وجود تلاش هایی که برای بازگشایی راههای روستایی این بخش مرزی انجام شده، شدت سیلاب 2 روز گذشته موجب بسته ماندن راه 10 روستای این بخش شده است.

«شاهکار» احراز هویت کاربران

اطلاع از تعداد سیم‌کارت‌های تلفن همراه، سرویس‌های مخابراتی شامل اینترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌های تلفن همراه به نام مشترکین از جمله سرویس‌های "شاهکار" است و در آینده امکان احراز هویت در نظام بانکی و پرداخت نیز از طریق این سامانه فراهم خو

استاندار خراسان شمالی: حق معطل کردن مردم را در ادارات نداریم

بجنورد- ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: مدیران اجرایی باید این موضوع را در ذهن خود جای دهند که خدمات را بدون حضور ارباب رجوع ارائه کنند و ما حق نداریم مردم را در ادارات معطل نگه داریم.

250 هزار هکتار از مراتع خراسان شمالی به مردم واگذار شده است

مدیرکل منابع طبیعی خراسان شمالی از واگذاری 250 هزار هکتار اراضی منابع طبیعی استان به مردم خبر داد.

بیماری سفیدک انگور در تاکستان های خراسان شمالی مشاهده نشد

بجنورد- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: با وجود مهیا بودن شرایط جوی هم اکنون بیماری سفیدک داخلی انگور در سطح تاکستان های این استان مشاهده نشده است.

شماره‌ تلفن‌های چهارده رقمی در ژاپن عرضه خواهند شد

همایش 'روایت مظلومیت؛ بازخوانی رخدادهای دهه 60' در قوچان

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: امروز کارکرد نفاق محتوا سازی برای حرکتهای هیجانی و موجهای کاذب از طریق گوشیهای تلفن همراه است.