رسانه ها در نشاط بخشی اقتصادی مشارکت کنند

اراک - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی گفت: نشاط اقتصادی باید با افزایش هرچه بیشتر نظارت بر قیمت ها و مشارکت اصحاب رسانه در پاسخگویی به مطالبات مردمی ترویج شود.مطالب مرتبط

رسانه ها در نشاط بخشی اقتصادی مشارکت کنند

اراک - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی گفت: نشاط اقتصادی باید با افزایش هرچه بیشتر نظارت بر قیمت ها و مشارکت اصحاب رسانه در پاسخگویی به مطالبات مردمی ترویج شود.

اهل منطق و مذاکره‌ایم/ هنرمندان ملت را برای رونق اقتصادی و مقاومت در برابر زورگویان متحد کنند

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهارداشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که این احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.]]>

در برابر جنگ اقتصادی و رسانه ای دشمن باید متحد شویم

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه جوانرود با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی و رسانه ای با استکبار و در راس آن آمریکا قرار داریم، گفت: در شرایط حساس کنونی باید در برابر جنگ اقتصادی و رسانه ای دشمن متحد شویم.

هنرمندان سرمایه اجتماعی را تقویت کنند

رئیس جمهور: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است، چرا که این احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است.

مشاور وزیر کشور بر نشاط و آرامش فضای انتخابات تاکید کرد

تهران- ایرنا - مشاور وزیر و رئیس کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات کشورگفت: اعضای کمیته حراست ضمن رصد فضا، زمینه سازی کنند تا مردم در فضایی با نشاط و آرامش بتوانند در انتخابات شرکت کنند.

سهم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی موادمخدر در رسانه ها اندک است

سنندج – استاندار کردستان گفت: سهمی که رسانه های این استان کردستان در راستای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مواد مخدر قائل می شوند اندک و ناچیز است.

«فارس» رسانه‌ای جریان‌ساز و نشاط‌ آفرین است

هنرمندان با ابزار هنر سرمایه اجتماعی کشور را تقویت کنند

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهارداشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که این احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.

کاهش سهم زنان در مشاغل و پست‌های مدیریتی

با وجود آن که در سالهای اخیر افزایش مشارکت اقتصادی زنان همواره مورد توجه بوده اما متاسفانه آمارهای موجود حاکی از آن است که علیرغم افزایش چشمگیر تعداد زنان توانمند و کارآفرین در کشور، میزان مشارکت اقتصادی زنان به ویژه در مشاغل مدیریتی و در تصدی پستهای مدیر

فرماندار رشت: همگان در آزادی زندانیان مشارکت کنند

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر تبیین هرچه بیشتر سنت حسنه جشن گلریزان گفت: همگان به این سنت حسنه بپیوندند و در آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت کنند.

مشاور رسانه ای استاندار کرمان:مهمترین کالا را رسانه ها تولید می‌کنند

کرمان - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و مشاور رسانه ای استاندار کرمان با اشاره به اهمیت رسانه های در دنیای امروز ، گفت: مهمترین و گرانبهاترین کالای دنیا خبر است که توسط رسانه ها تولید می شود.

فراگیری لایحه شفافیت در حوزه سیاسی و اجتماعی به اندازه حوزه اقتصادی است

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور اعلام کرد که بر اساس لایحه شفافیت همه موسساتی که فعالیت اقتصادی می‌کنند، باید اطلاعات و مشخصات مربوط به فعالیت‌های اقتصادی، املاک و مستغلات، دارایی ها و درآمد هایشان را اطلاع رسانی عمومی کنند.

دشمن از طریق ابزار رسانه در صدد القای ناامیدی در بطن جامعه است

وزیر دفاع گفت: دشمنان از طریق ابزار رسانه در فضای ارتباطات و عملیات روانی در صدد القاء حس ناامیدی و یاس به جامعه هستند و در این شرایط روابط عمومی‌ها در ایجاد امید و نشاط در آحاد جامعه و مردم از نقش موثر و بسزایی برخوردارند.

ما را به فساد و ضعف مدیریتی متهم می‌کنند/ تخریب یکدیگر به تضعیف اعتماد عمومی می‌انجامد/ مردم از نظر رفاه از اروپا بهترند

رئیس جامعه روحانیت مبارز گفت: ما مشکلاتی در داخل داریم که ما را متهم به فساد و ضعف مدیریت و... می‌کنند بخشی از این‌ها واقعیت است باید جبران کنیم و آن بخشی از آن که دروغ است، باید از خود دفاع کنیم.]]>

خطر زندان بیخ گوش خبرنگاران فرانسوی افشاگر مشارکت پاریس در جنگ یمن

روزنامه‌نگاران فرانسوی که اسناد محرمانه‌ای از مشارکت کشورشان در جنگ یمن منتشر کنند، در اقدامی بی‌سابقه احتمالا به حبس محکوم می‌شوند.

ترامپ بازهم به رسانه های آمریکایی تاخت

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییت هایی از رسانه های منتقد خود به دلیل نحوه پوشش اخبار انتقاد کرد و از این رسانه ها خواست دستاوردهای دولتش را به درستی به مردم منتقل کنند.

فرماندار قرچک: مخالفت با نشاط اجتماعی آسیب زا است

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان قرچک گفت: برگزاری برنامه هایی که با خود نشاط اجتماعی را همراه می کند، از بسیاری آسیب ها و به ویژه افسردگی بین جوانان جلوگیری می کند و کسانی که مخالف با نشاط هستند، در اصل بر میزان آسیب های اجتماعی می افزایند و باید پاسخگوی

از حفظ میراث کهن تا اقتصادی شدن یک بنای کهن در سیستان و بلوچستان

بخشی از چرخ اقتصادی یک منطقه با حفظ میراث فرهنگی آن به گردش در می‌آید و آن در صورتی محقق می‌شود که همه تلاش کنیم.

سلطانی‌فر: فوتبال باید باعث نشاط مردم شود/ اشتباهات داوری سهوی است

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی کشور گفت: در چنین شرایطی جامعه ورزش باید در کنار مردم این شرایط سخت را درک و تحمل کنند، در همین راستا شورای برون مرزی وزارت ورزش نیز حجم اعزام‌ها را به نصف کاهش داده و بر روی رویدادهای مرتبط با کسب سهمی

نقش روابط عمومی ها و رسانه ها درتوسعه موثر است

بوشهر- ایرنا- فرماندار دیر استان بوشهر گفت: روابط عمومی ها و اصحاب رسانه نقش بسزایی در توسعه وآگاهی بخشی به افکار عمومی دارند.