ناپایداری های جوی اصفهان تا آخر هفته ادامه دارد

اصفهان - ایرنا - کارشناس مسوول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: ناپایداری های جوی استان با توجه به گذر امواج ناپایدار در منطقه همچنان تا اواخر هفته جاری ادامه خواهد داشت.مطالب مرتبط

امکان وقوع روان‌آب و سیلابی‌شدن مسیل‌ها در استان اصفهان وجود دارد

اصفهان- کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با توجه به ادامه ناپایداری‌ها در استان اصفهان در مناطق مستعد به‌صورت محلی شرایط وقوع روان‌آب و سیلابی‌شدن مسیل‌ها وجود دارد.

تداوم ناپایداری جو تا اواخر هفته

بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر تداوم ناپایداری جو تا اواخر هفته است.

حاکم شدن شرایط جوی ناپایدار تا اواسط هفته آینده در استان

وزش باد نسبتا شدیدتا شدید همچنان در استان اصفهان ادامه دارد .

ناپایداری هوا، کاهش دما و بارندگی پراکنده در مازندران

رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران: از دوشنبه تا پنجشنبه این هفته شاهد ناپایداری هوا، کاهش دما و بارندگی پراکنده در استان خواهیم بود.

فعالیت سامانه بارشی در اصفهان تشدید می شود

اصفهان- ایرنا- معاون توسعه و پیش‌ بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با توجه به تقویت ناپایداری های جوی، تشدید بارش های رگباری همراه با رعد و برق، احتمال وقوع صاعقه و تگرگ و تند باد شدید موقتی در این استان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب روزهای سه شنبه و چها

ناپایداری های جوی در استان بوشهر تداوم دارد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی ناپایداری جوی در این استان تداوم دارد.

هشدار مدیریت بحران به اصفهانی‌ها؛ باران‌های سیل‌آسا تا 10 خرداد ادامه دارد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: معمولاً بار‌ش‌های ناگهانی تا اوایل خردادماه ادامه دارد و توصیه می‌کنیم شهروندان و هم‌استانی‌ها تا 10 خردادماه مراقبت‌های ویژه را در نظر بگیرند.

مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- اجرای طرح قطار سریع السیر اصفهان - تهران باید از سرگرفته شود، بهنام صفوی خواننده پاپ جوان کشور درگذشت و حوادث ناشی از کار در اصفهان 21 درصد کاهش یافت از مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته گذشته بود.

مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- مردم 40 هزار نسخه خطی در اختیار سازمان اسناد قرار دادند، یک نفر در استخر کشاورزی زیار اصفهان غرق شد و استفاده از فناوری های داخلی، اثر تحریم ها را خنثی می کند از مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته گذشته بود.

وزش بادهای شدید در تهران ادامه دارد

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به تداوم ناپایداری‌های جوی در تهران طی دور روز آینده، گفت: طی امروز (۵ خرداد) غلظت برخی آلاینده‌ها از جمله آلاینده ازن و ذرات معلق افزایش نسبی می‌یابد.

ادامه بارش‌های بهاری تا پایان این هفته در بیشتر نقاط کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا آخر این هفته بارش‌های بهاری در بیشتر نقاط کشور ادامه دارد، از این رو احتمال سیلابی شدن مسیل رودخانه ها، آبگرفتگی معابر، تگرگ و صاعقه در این مناطق پیش بینی شده است و بنابراین هموطنان مراقب باشند.

تداوم ناپایداری ها تا اواسط هفته

نقشه‌های هواشناسی بیانگر تداوم الگوهای جوی ناپایدار همچنان تا اواسط هفته می باشد.

ادامه بارش‌های بهاری در نقاط مختلف کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش‌های بهاری تا پایان این هفته و اوایل هفته آینده در نقاط مختلف کشور ادامه دارد که احتمال رخداد آب‌گرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌ها در مناطقی با شدت بارش، دور از انتظار نیست.

آداب ماه رمضان در اصفهان| رسم کهن زورخانه گردی سنت زیبای پهلوانی را زنده می‌کند

زورخانه‌گردی خروشی همگانی است که در ماه مبارک رمضان برای کمک به نیازمندان در زورخانه‌های اصفهان برگزار می‌شود، رسم کهنه‌ای که هنوز هم با قوت ادامه دارد.

مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- گسترش ورزش در بین بیماران خاص نیازمند فرهنگ سازی است، اِی‌ اف‌ سی با برگزاری دیدار ذوب آهن و النصر در امارات مخالفت کرد و سپاهان نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

بارش های رگباری در چهارمحال و بختیاری ادامه دارد

شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش های رگباری در چهارمحال و بختیاری تا اواسط هفته جاری ادامه دارد.

کاهش قیمت ارز در بازار ادامه دارد

بازار ارز که دریک هفته گذشته روند نزولی به خود گرفته بود امروز هم با کاهش تقاضا این روند را ادامه داد

هشدارهواشناسی درباره ناپایداری های جوی درچهارمحال وبختیاری

هواشناسی درباره ناپایداری های جوی در چهارمحال وبختیاری اخطار داد.

تداوم ناپایداری جو تا فردا

بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر تداوم ناپایداری جو استان تا فردا است.

تداوم ناپایداری جو در استان

بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر تداوم ناپایداری جو استان تا چهارشنبه است.