9 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کردستان بر پا می شود

سنندج - ایرنا - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت کردستان با اعلام اینکه 9 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به مناسبت ماه رمضان در این استان برپا می شود، گفت: از 2 نمایشگاهی که قرار است در سنندج برپا شود روز گذشته نمایشگاه شهرک بهاران گشایش یافت.مطالب مرتبط

مسئولان بر بازار و عرضه کالا در کردستان نظارت داشته باشند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی به مردم فشار می‌آورد، تاکید کرد: باید مسئولان جدی‌تر از گذشته بر بازار و عرضه کالا نظارت داشته باشند و نباید در این حوزه به مردم اجحاف شود.

نمایشگاه ضیافت رمضان برای توزیع کالا‌های اساسی

نمایشگاه ضیافت رمضان با محوریت عرضه و ارائه کالا‌های اساسی سبد خانوار و اقلام تنظیم بازاری برگزار شد

فرهنگ مبارزه با قاچاق کالا با حمایت از تولیدات داخلی در کردستان ترویج شود

دبیر کمیسیون هماهنگی شورای نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: بایدفرهنگ‌سازی مبارزه با قاچاق کالا در استان دنبال و اولویت متولیان قرار گیرد.

نرخ تورم، کالا و اقلام اساسی در کردستان از میانگین کشوری پایین‌تر است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان گفت: در برخی از سایت‌ها، کردستان به‌عنوان گران‌ترین استان کشور معرفی می‌شود در حالیکه نرخ تورم، کالا و اقلام اساسی در کردستان از میانگین کشوری پایین‌تر است.

تاکید بر افزایش کیفیت کالا‌های تولیدی در استان

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: کیفیت مطلوب کالا‌ها ارتباط مستقیم با رونق تولید دارد پس باید مطابق ضوابط استاندارد تولید کرد.

گرانی کاذب بازارهای عرضه کالا مدیریت شود

بوشهر-ایرنا- امام جمعه بوشهر گفت: در شرایط کنونی و خاص اقتصاد کشور باید گرانی کاذب موجود در بازارهای عرضه کالا مدیریت شود.

اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا در کردستان

بیش از ۱۱ میلیارد ریال کالای قاچاق در کردستان کشف و ضبط شد.

دادستان قزوین:‌ نظارت بر توزیع کالا باید از مرحله تولید تا عرضه صورت گیرد

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: در شرایط فعلی نظارت بر توزیع کالا لزوما باید از مبدا صورت گیرد یعنی از بخش تولید شروع و تا زمان عرضه ادامه داشته باشد تا شاهد بی‌نظمی در توزیع اقلام و کالاهای اساسی نباشیم.

انبار‌های دولتی استان ساماندهی می‌شود

نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز کردستان برای هدف تعیین تکلیف وساماندهی انبار‌های دولت در قالب سامانه جامع انبار‌ها در استانداری کردستان تشکیل شد.

اولین کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اولین کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با محوریت فرهنگ سازی و تبلیغ برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و حمایت از کالای ایرانی در سالن جلسات صداوسیما مرکز کردستان برگزار شد.

مبلغان نام آور قرآنی کردستان در نمایشگاه بین المللی قرآن تجلیل می شوند

سنندج - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: مروجان و مبلغان قرآن کریم استان در ویژه برنامه ضیافت که شامگاه دوشنبه 30 اردیبهشت در بخش جنبی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهران برگزار می شود، تجلیل می شوند.

عرضه دو هزار مصحف قرآنی برای وقف در نمایشگاه قرآن

در شانزدهمین نمایشگاه قرآن وعترت دوهزار مصحف قرآنی برای وقف عرضه شده است.

عرضه ۱۰ هزارتن گندله سنگ آهن در بورس کالا

عرضه 58 هزار تن مواد پلیمری و قیر در بورس کالا

خانواده شهدای رمضان سال 88 کردستان تجلیل می‌شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت:خانواده شهدای رمضان سال 88 کردستان در نمایشگاه بین‌المللی قرآن در تهران تجلیل می‌شوند

عرضه 70 عنوان کتاب به 22 زبان در نمایشگاه قرآن مشهد

مشهد- ایرنا- مدیر ارتباطات و امور بین الملل جامعه المصطفی العالمیه مشهد گفت: از 300 عنوان کتاب با مفاهیم قرآنی و دینی عرضه شده در غرفه این نهاد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد، 70 عنوان کتاب به 22 زبان چاپ شده اند.

عرضه ۱۲ قرارداد قیر صادراتی در بورس کالا برای کشف قیمت

عرضه آخرین دستاوردهای استارتاپ‌های حوزه اقتصاد دیجیتال در نمایشگاه صنایع کشاورزی

استارتاپ‌های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی به منظور ارتباط با فعالان عرصه کشاورزی، در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی، موادغذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته آخرین محصولات خود را عرضه خواهند کرد.

عرضه محصولات 6 برند تخصصی عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن مشهد

مشهد- ایرنا- مسئول امور بانوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: محصولات عفاف و حجاب 6 شرکت صاحب برند و تخصصی این استان در سالن پوشش چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد عرضه شده است.

خرمای زیرقیمت بازار در تعاون روستایی یزد عرضه می شود

یزد - ایرنا - مدیر سازمان تعاون روستایی یزد گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ، محصول خرمای مضافتی تولید شهرستان بم به قیمت توافقی و زیر قیمت بازار به نرخ هر کیلوگرم 270 هزار ریال به صورت مستقیم توسط این سازمان عرضه می شود.