71 هزار واحد مسکونی نیاز قم تا افق 1405 است

قم - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری قم گفت: این استان نیازمند 71 هزار و 116 واحد مسکونی تا افق 1405 است که چهار قطعه زمین در قالب طرح اقدام ملی برای آن در نظر گرفته شده استمطالب مرتبط

71 هزار واحد مسکونی نیاز قم تا افق 1405 است

قم - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری قم گفت: این استان نیازمند 71 هزار و 116 واحد مسکونی تا افق 1405 است که چهار قطعه زمین در قالب طرح اقدام ملی برای آن در نظر گرفته شده است

ساخت و بازسازی ۵ هزار واحد مسکونی مددجویان سیل زده

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ساخت ۲ هزار واحد و بازسازی ۳ هزار واحد مسکونی مددجویی، گفت: تحقق این امر نیازمند همکاری و مشارکت خوب استان‌هاست.

۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود

قم - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از طرح‌های اولویت‌دار دولت تدبیر و امید در حوزه مسکن ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی است که بر اساس ظرفیت‌های هر استان‌ اجرایی می‌شود.

29 هزار و 500 هزار واحد مسکونی در مناطق زلزله زده احداث شد

قصرشیرین- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کرمانشاه، از ساخت 29 هزار و 500 واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب دیده استان از زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان سال 96 داد.

پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در گلستان تشکیل شد

سرپرست استانداری گلستان با بیان اینکه ارزیابی 17 هزار 800 واحد مسکونی خسارت دیده از سیلاب استان انجام شده است، گفت: پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی استان تشکیل شده است و 5 هزار و 482 پرونده به بانک‌های عامل ارائه شده است.

ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور

۴۰۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی طی 2 سال آینده در کشور ساخته می شود.

بازسازی سه هزار واحد مسکونی تخریب شده درسیل خوزستان آغاز شد

اهواز - ایرنا - عملیات اجرایی سه هزار واحد مسکونی تخریبی در سیلاب خوزستان روز چهارشنبه به صورت نمادین در بخش شعیبیه شهرستان شوشتر و با حضور مدیرعامل بنیاد مسکن کشور آغاز شد.

ارزیابی بیش از 162 هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: از برآورد صورت گرفته در 21 استان تاکنون 162 هزار و 377 واحد مسکونی مورد ارزیابی خسارت قرار گرفته اند.

2 هزار واحد مسکونی در چهارمحال و بختیاری احداث می شود

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در نشستی که روز یکشنبه با معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد مقرر شد 2 هزار واحد مسکونی در این استان احداث شود.

شناسایی 35 هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل

به گفته مرادپور، تاکنون ازاین تعداد 33 هزار واحد ارزیابی شده است.

ارزیابی ۳۴ هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل در لرستان

رئیس ستاد هماهنگی بازسازی از ارزیابی خسارت ۳۴ هزار واحد مسکونی در لرستان خبر داد.

12 هزار و 100 واحد مسکونی آسیب دیده ایلام ارزیابی شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام از ارزیابی 12 هزار و 100 واحد مسکونی آسیب دیده ناشی از سیل در مناطق شهری و روستایی این استان خبر داد.

شناسایی حدود ۲۰ هزار واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در خوزستان

مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان گفت: تا کنون حدود ۲۰ هزار واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در استان شناسایی و ارزیابی شده اند و نیازمند تعمیر و بازسازی هستند.

3800 واحد مسکونی روستایی لرستان بازسازی می‌شود

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان با بیان اینکه تعمیر و بازسازی بیش از  12 هزار واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل برعهده بنیاد مسکن لرستان است گفت: 3800 واحد مسکونی روستایی لرستان بازسازی می‌شود.

بازسازی واحد های مسکونی در ساوه

بازسازی واحدهای مسکونی تخریب شده از سیلاب در ساوه بیش از ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

۵ میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسکونی فرسوده در کشور بازآفرینی می‌شود

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: پنج میلیون و۷۰۰ هزار واحد مسکونی فرسوده در ۵۴۳ شهر کشور شناسایی شده که درحال بازآفرینی است.

ساخت ۳هزار واحد مسکونی در محله چاهستانی‌های بندرعباس

بیش از سه هزار واحد مسکونی با هدف نوسازی بافت‌های فرسوده در محله چاهستانی‌های بندرعباس ساخته می‌شود.

68هزار و 315 واحد مسکونی سیل زده باید دوباره احداث شود

اهواز - ایرنا - عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور با اشاره به ارزیابی 162 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی سیل زده کشور، گفت: از این تعداد 68هزار و 315 واحد باید مجدد احداث شوند که این اقدام با حمایت دولت و با مسئولیت بنیاد مسکن تا پایان امسال

ساخت 5000 واحد مسکونی در بستر رودخانه‌های کرمانشاه تاسف بار است

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه ساخت حدود پنج هزار واحد مسکونی در بستر و حریم رودخانه‌ها در سطح استان را تأسف بار دانست.

284 واحد مسکن مهر تا پایان شهریور در قم افتتاح می شود

قم - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی قم کل تعهد استان در بخش مسکن مهر را 43 هزار و 504 واحد مسکونی برشمرد و گفت: 284 واحد تا پایان شهریورماه امسال به بهره برداری می رسد.