موانع بر سر راه تولید بخش کشاورزی باید برداشته شود

کرمانشاه- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بخش کشاورزی، گفت: در راستای مقابله با تحریم باید موانع بر سر راه تولید بخش کشاورزی برداشته شود.مطالب مرتبط

موانع بر سر راه تولید بخش کشاورزی باید برداشته شود

کرمانشاه- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بخش کشاورزی، گفت: در راستای مقابله با تحریم باید موانع بر سر راه تولید بخش کشاورزی برداشته شود.

رفع موانع تولید در راستای ایجاد اشتغال پایدار

استاندار مرکزی: جذب سرمایه گذار و رفع موانع تولید در راستای ایجاد اشتغال پایدار باید در تمامی دستگاه های اجرایی با جدیت تداوم یابد.

فرماندار سراب: موانع تولید و کارآفرینی بانوان رفع شود

تبریز - ایرنا - فرماندار سراب گفت: باید با تشکیل جلسات مختلف موانع تولید و کارآفرینی بانوان در این شهرستان رفع شود.

طرح «تسهیل و رفع موانع تولید» با هدف رونق تولید به تصویب رسید

تهران- ایرنا- شورای عالی هماهنگی اقتصادی بررسی طرح «تسهیل و رفع موانع تولید» در جهت رونق تولید و توانمندسازی بنگاه‌های تولیدی را تصویب کرد.

تصویب طرح تسهیل و رفع موانع تولید

طرح «تسهیل و رفع موانع تولید» در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جهت رونق تولید و توانمند‌سازی بنگاه‌ها به تصویب رسید

رونق تولید رمز عبور کشور از تحریم های ظالمانه دشمنان

خطیب جمعه قم ضرورت رونق تولید را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: باید موانع و قوانین دست و پاگیر را از سر راه تولید کنندگان و کارآفرینان برداریم تا این امر محقق شود .

هم اندیشی رفع موانع رونق تولید

مسئولان و تولیدکنندگان فارس برای بررسی رفع موانع رونق تولید گرد هم آمدند.

50 طرح کشاورزی 150 میلیارد ریال تسهیلات می گیرد

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: 50 طرح کشاورزی سمنان در قالب رفع موانع تولید تا سه ماه آینده 150 میلیارد ریال تسهیلات می گیرد.

دستگاه های اجرایی به اشتغال و تولید استان کمک کنند

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در سال رونق تولید تمامی دستگاه‌ها باید به اشتغال و تولید استان کمک کنند، گفت: از مجموعه دیوان محاسبات انتظار داریم امسال نیز در راستای کمک به رفع موانع تولید، با یک نظارت سازنده به پرداخت مناسب و سریع تر وا

عملکرد سازمان‌ها در اجرای قانون رفع موانع تولید ضعیف بود

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در گزارشی که در صحن مجلس قرائت شد آورده است: بررسی‌ها نشان می‌دهد، عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مختلف در اجرای قانون رفع موانع تولید ضعیف بوده است.

راهکار رونق تولید جدیت در برداشتن موانع است

ساوه - ایرنا - امام جمعه زرندیه گفت: راهکار موثر برای رونق تولید و تحقق شعار سال، جدیت در برداشتن و کاهش موانع از مسیر تولیدکنندگان است.

رفع موانع تولید در استان سمنان پیگیری می‌شود

استاندار سمنان با اشاره به اقدامات انجام‌شده برای حل مشکلات واحدهای تولیدی این استان گفت: رفع موانع تولید در استان سمنان پیگیری می‌شود.

موانع گمرکی مانع از صادرات گل شاخه بریده پاکدشت شده است

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت پاکدشت برای تولید گل‌های شاخه بریده گفت: موانع گمرکی مانع از صادرات گل شاخه بریده پاکدشت شده که باید در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شود.

استاندار: تمرکز جدی دولت در سال 98 رفع موانع تولید باشد

سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: تمرکز جدی برنامه های دولت در سال 98 واکنش سریع نسبت به فشارهای اقتصادی خارجی و رفع موانع تولید باشد.

پیگیری نحوه اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر توسط مجلس ضروری است

تهران-ایرنا-کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در گزارشی تاکید کرد: پیگیری و توجه جدی مجلس شورای اسلامی و دستگاه های نظارتی به اجرای سریع و کامل قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و همچنین برخورد نظارتی با دستگاه ها و نهادهایی که در اجرای احکام قانونی اهمال دا

عملکرد ضعیف دستگاه‌ها در اجرای قانون رفع موانع رقابت پذیر

کمیسیون ویژه‌ حمایت از تولید در گزارشی تاکید کرده است که سازمان‌ها و نهادهای مختلف در اجرای قانون "رفع موانع رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور" در حوزه بازارهای مالی عملکرد ضعیفی داشته‌اند که باید مجلس و دستگاه‌های نظارتی برای اجرای سریع این قانون جدی‌تر

استاندار قزوین: مسئولین موانع تولید را شناسایی و رفع کنند

استاندار قزوین خطاب به مسئولین دستگاه های اجرایی گفت: مسئولین وظیفه دارند در دستگاه های خود موانع را شناسایی و برای کاهش زمان پاسخگویی به ارباب رجوع این موانع را رفع کنند

برنامه وزارت جهاد کشاورزی برای تحریم/ در هر شرایطی گندم باید در داخل تولید شود

وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز لازم است ما در مورد بعضی از نگاه ها تجدید نظر کنیم و با توجه به شرایط باید آمادگی کامل تحقیقاتی داشته باشیم چرا که ممکن است در خیلی از موارد جایگزینی واردات، راهبرد کلان کشور و تغییر الگوی مصرف، روش اجرایی ما شود.

جلسه اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان

ایرنا- همدان- جلسه اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان یکشنبه شب با حضور بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور برگزار شد. عکس از جواد همدانی

مجلس به دنبال فراهم سازی بستر رفع موانع تولید وجذب سرمایه گذاراست

آشتیان- نماینده مردم تفرش، آشتیان فراهان درمجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به دنبال فراهم سازی بستر رفع موانع تولید و جذب سرمایه گذار بوده و به این مهم در قانون بودجه سال جاری نیز توجه شده است.