مقابله با تهاجم دشمن نیازمند استراتژی روشن است

تهران- ایرنا- استاد دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه مقابله با تهاجم دشمن به امید و اعتماد عمومی، نیازمند یک استراتژی روشن است، گفت: سطوح حاکمیتی باید درک واحدی از شرایط موجود پیدا کنند تا بتوانند به راهبردی درست برای مقابله با این تهدید برسند.مطالب مرتبط

مساجد سنگر مهمی برای مقابله با جنگ فرهنگی دشمن هستند

اهواز- ایرنا- امام جمعه موقت اهواز مساجد را سنگر مهمی برای مقابله با جنگ فرهنگی دشمن برشمرد و گفت: مساجد خوزستان برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن از دوران انقلاب و دفاع مقدس تاکنون پیشتاز بوده اند.

آیت‌الله علم‌الهدی: برخی مقابل تهاجم اقتصادی دشمن فقط «نق» می‌زنند

گروه استان‌ها ــ امام جمعه مشهدمقدس و نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: عوامل نفوذی دشمن همین‌هایی هستند که در مقابل تهاجم اقتصادی دشمن «نق» می‌زنند و آمریکا از میان این‌ها برای خود عامل و سرباز می‌تراشد.

فرمانده سپاه کرمان: سپاه برای مقابله با شبیه خون فرهنگی دشمن به کمک دولت آمد

فرمانده سپاه ثارلله استان کرمان با بیان اینکه دشمن تهاجم گسترده‌ای در فساد اخلاقی و فساد فکری را علیه ملت ما آغاز کرده است گفت: سپاه برای مقابله با شبیه خون فرهنگی دشمن به کمک دولت آمد.

مساجد خط مقاومت در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن هستند

مشهد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مساجد خط مقاومت در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن و اعضای کانونهای فرهنگی و هنری مساجد بازوهای انقلاب اسلامی هستند.

تنها راه مقابله با دشمن استقامت است

امام جمعه باخرزگفت:دشمن به دنبال تسلیم کردن مسئولان و قرار دادن مردم در مقابل نظام است و راه مقابله با دشمن در این شرایط استقامت است.

اعتبارات ملی مقابله با تهاجم ملخ‌ها هنوز به استان کرمان نرسیده است

مدیر کل جهاد کشاورزی شمال استان کرمان با بیان اینکه اعتبارات ملی به استان کرمان نرسیده است است گفت: در استان کرمان برای مقابله با ملخ‌ها به‌شدت نیازمند اعتبارات ملی هستیم.

راه مقابله با دشمن، استقامت است/ چهل سال ایستادگی کردیم

رئیس مجمع تشخیص گفت:ملت بصیر ما، بهتر از هر کسی می دانند که راه مقابله با دشمن استقامت است. چهل سال است که در انقلاب درمقابل این دشمن غدار ایستادگی کرده و بحمدالله راه تکامل را طی کرده ایم.

تنها راه مقابله با دشمن ،ایستادگی و مقاومت است

آیت الله مدرسی بر ایستادگی ومقاومت ملت برای مقابله با دشمن تاکید کرد.

آملی لاریجانی: راه مقابله با دشمن استقامت است

تهران - ایرنا - رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که رفتارهای اخیر آمریکا جنگ روانی و به منظورتخریب اذهان و به تسلیم وا داشتن مردم ایران است، گفت: ملت بصیر ما بهتر از هر کسی می داند که راه مقابله با دشمن استقامت است.

دیپلمات ها در خط مقدم مقابله با دشمن قرار دارند

تهران- ایرنا - تحلیلگر مسائل سیاست خارجی با تاکید بر این که دیپلمات ها در خط مقدم مقابله با دشمن قرار دارند، گفت: اگر می خواهیم با آمریکایی که شدیدترین و بی سابقه ترین تحریم ها را علیه ایران تحمیل کرده است، مقابله کنیم، باید از سربازان خود دفاع کرده و گل

رئیس قوه قضائیه: از آزادی مطبوعات حمایت می‌کنیم

رئیس قوه قضائیه گفت: امروز مقابله با پروژه ناامیدسازی دشمن، نیازمند اقدام و عمل همه مسئولان و امیدآفرینی رسانه هاست.

یزد| مقابله با جنگ نرم دشمن از راه شناخت فرهنگ دینی و ملی امکان پذیر است

مدیر فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه مقابله با جنگ نرم دشمن از راه شناخت فرهنگ دینی و ملی خودمان امکان پذیر است گفت: تلاش همه در کشور باید افزایش ازدواج و اشتغال و کاهش طلاق و اعتیاد باشد.

مقابله با بیوتروریسم نیازمند آموزش های اصولی و هدفمند است

یاسوج- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقابله با بیوتروریسم نیازمند آموزش های اصولی و هدفمند است.

فانوس اشک‌های من از بس که روشن است!

هرچند اینکه سخت شکستی دل من است/ غمگین مشو! که شیشه برای شکستن است/ من دوستی به جز تو ندارم؛ قسم به عشق/ هرکس که غیر از این به تو گفته‌ست، دشمن است

بیرجند| عزت و اقتدار ایران اسلامی نتیجه تفکر توحیدی است

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه دشمن تلاش می کند با تهاجم فرهنگی،فضای مجازی،تحریم اقتصادی ما را از مبانی دینی جدا کند گفت: نتیجه مذاکره با مستکبران ذلت است.

جنگ نخواهد شد/ امنیت ایران در برابر تهاجم دشمن تضمین است

سخنگوی شورای نگهبان در توئیتر نوشت: جنگی نخواهد شد چون جنگ نظامی هشت ساله علیه ایران اگرچه خسارت‌هایی داشت اما توان دفاعی ما را صد چندان کرده است.

نقش مهم عشایر در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن + فیلم

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری عشایر را یکی از گروه‌های مهم در مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان خواند.

آزادی خرمشهر ضربه سنگینی به پیکر دشمن وارد کرد

نماینده ولی فقیه در استان گفت: رزمندگان اسلام در سوم خرداد سال ۶۱ مقابله دشمن تا دندان مسلح ایستادند و ضربه سنگینی بر پیکره آنها وارد کردند.

جاده نطنز به سایت هسته‌ای نیازمند تعریض و بهسازی است

نطنز- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بخشی از جاده قدیم نطنز به کاشان حدفاصل میدان بسیج تا سایت هسته‌ای شهید احمدی روشن نیازمند تعریض و بهسازی است.

تنها۳۰درصد ازظرفیت رسانه‌ای کشور درمقابل تهاجم فرهنگی استفاده شده

تبریز- مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی گفت: تنها ۳۰ درصد از ظرفیت رسانه‌ای کشور در مقابل تهاجم فرهنگی غرب استفاده شده است.