فرماندار سراب: مدیران میز خدمت را در ادارات دایر کنند

تبریز - ایرنا - فرماندار شهرستان سراب از تمام روسای ادارات خواست میز خدمت را در ادارات خود دایر کرده و تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با مراجعان را در اولویت قرار دهند.مطالب مرتبط

فرماندار سراب: مدیران میز خدمت را در ادارات دایر کنند

تبریز - ایرنا - فرماندار شهرستان سراب از تمام روسای ادارات خواست میز خدمت را در ادارات خود دایر کرده و تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با مراجعان را در اولویت قرار دهند.

خط و نشان فرماندار سراب برای مدیران درباره انتخابات

چرا برخی مدیران از وضعیت اداره تحت مسئولیت خود اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه در جلساتی که با مدیران ارشد استانی برگزار می‌شود مدیران کل در رابطه با وضعیت ادارات تحت مسئولیت خود اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند و هر موضوعی را منوط به برآورد می‌کنند اصلاً پذیرفته نیست.

فرماندار سراب: ارتقای نشاط اجتماعی جامعه اولویت باشد

تبریز- ایرنا- فرماندار شهرستان سراب با تاکید بر اینکه ارتقای نشاط اجتماعی باید اولویت باشد، گفت: تناقض بین زندگی مدرن و تفکر سنتی در جامعه موجب بروز اختلاف نظر می شود، بر این اساس با برنامه ریزی درست و کسب علم، متناسب با فن آوری جدید، اجازه ورود بحران به

استاندار خراسان شمالی: حق معطل کردن مردم را در ادارات نداریم

بجنورد- ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: مدیران اجرایی باید این موضوع را در ذهن خود جای دهند که خدمات را بدون حضور ارباب رجوع ارائه کنند و ما حق نداریم مردم را در ادارات معطل نگه داریم.

مدیران در زمینه سرمایه‌گذاری سنگ‌اندازی نکنند

بوشهر - فرماندار دشتی با بیان اینکه مدیران حق ندارند در زمینه سرمایه گذاری سنگ اندازی کنند، گفت: برخی از مدیران هنوز شرایط اقتصادی کشور و تحریم‌های دشمن را درک نکرده اند.

مدیران در انتخابات باید اصل بیطرفی را رعایت کنند

ساوه - ایرنا - مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مرکزی گفت: مدیران استان با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند امسال،‌ ضمن رعایت اصل بیطرفی، باید تمام توجه خود را به اجرای مسئولیت های محوله و خدمت به مردم متمرکز کنند.

فرماندار بروجرد:جذب سرمایه گذار بخش خصوصی دردستورکار مدیران قرار بگیرد

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان جذب سرمایه گذار بخش خصوصی را در دستور کار قرار داده و مقدمات سرمایه گذاری را فراهم کنند.

فرماندار اهر: امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده نشود

تبریز- ایرنا- فرماندار اهر با تاکید بر اینکه مدیران مدارس، معلمان و مدیران آموزش و پرورش اهر فعالیت‌های احتمالی انتخاباتی را در مدارس به دقت رصد کنند، گفت: نباید از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده کرد.

همایش مدیران روابط عمومی سازمانها و ادارات تربت حیدریه

رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند .

دهیاران در زمینه مدیریت پسماند در روستاها تلاش کنند

تبریز- ایرنا- معاون فرماندار شهرستان سراب گفت: با توجه به افزایش چشمگیر اعتبارات دهیاری ها توسط دولت لازم است دهیاران با برنامه ریزی های لازم فعالیت های عمرانی در روستاها را افزایش داده و در زمینه مدیریت پسماند تلاش کنند.

مدیران باید خدمتگزار مردم باشند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در جلسه اخلاق مدیران ادارات استان گفت :مدیران و کارگزاران در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید خدمتگزار مردم باشند و در راستای تحقق کرامت انسانی گام بردارند.

روزانه یک تن شکر در سراب توزیع می شود

تبریز - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سراب گفت: روزانه یک تن شکر تا پایان ماه مبارک رمضان در سطح این شهرستان عرضه می شود.

بخش کشاورزی آماده مقابله با تحریم‌ها

رئیس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه تاکید کرد، برای مقابله با تحریم‌ها مدیران و روسای ادارات مربوطه باید راهکار‌های خود را ارائه کنند

سخت‌گیری‌ ادارات سرمایه‌گذاران را فراری می‌دهد‌

فرماندار شهرستان اهر، با انتقاد از سخت‌گیری‌ها در اجرای روند اداری طرح‌های گردشگری در برخی دستگاه‌ها گفت: دستگاه‌های متولی مربوطه در تغییر کاربری‌ها سخت‌گیری می‌کنند.

فرمانداران باید تمام امکانات را برای اهداف توسعه فراهم کنند

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه حفظ حرمت ارباب رجوع و خدمت صادقانه و بی منت را بزرگترین وظیفه مدیران و مسئولان دانست و تاکید کرد: فرمانداران بعنوان مدیران توسعه و موتور محرکه شهرستانها لازم است که تمام امکانات را برای اهدا

ادارات خوزستان از امروز با ساعت کاری جدید فعالیت می‌کنند

اهواز - ادارات و سازمان‌های دولتی خوزستان از امروز همانند روال فصل تابستان سال‌های قبل با ساعت کاری جدید فعالیت می‌کنند.

ادارات استان فارس در ماه رمضان پوشش محیطی ایجاد کنند

شیراز _ مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس گفت: ادارات و سازمان های استان فارس در ایام ماه مبارک رمضان پوشش محیطی ایجاد کنند.

کمک 1میلیارد و 400میلیون ریالی خیران سراب به جشن گلریزان

رئیس دادگستری شهرستان سراب گفت : خیران سرابی برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد این شهرستان 1میلیارد و 400 میلیون ریال کمک کردند.

مدیران از الگوهای موفق توسعه استفاده کنند

ایلام - استاندار ایلام با اشاره به اینکه مدیران از الگوهای موفق توسعه استفاده کنند، گفت: اگر خواستار رشد استان هستیم باید افق دید مدیران بازتر شود.