مرزهای کشور با وجود تهدیدهای موجود امنیت خوبی دارند

اهواز- فرمانده مرزبانی کشور گفت: با وجود تهدیدهای موجود از سوی دشمنان، مرزهای کشور از امنیت خوبی برخوردار هستند.مطالب مرتبط

مرزهای کشور با وجود تهدیدهای موجود امنیت خوبی دارند

اهواز- فرمانده مرزبانی کشور گفت: با وجود تهدیدهای موجود از سوی دشمنان، مرزهای کشور از امنیت خوبی برخوردار هستند.

وزیر کشور: شرایط امنیت مرزهای کشور بهتر شده است

تهران-ایرنا-وزیر کشور گفت: شرایط امنیت مرزهای کشور با اقدامات شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور نسبت به سال 87 بهتر شده است.

فرمانده مرزبانی: با متجاوزان مرزی مقابله می‌کنیم نه با کوله‌بران

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی از امنیت مطلوب در تمام مرزهای کشور خبر داد و گفت: دغدغه‌ای در هیچ یک از مرزهای کشور نداریم.

حضور وزیر صنعت در کمیسیون امنیت جهت بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای رونق تولید

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد: وزیر صنعت در نشست امروز این کمیسیون با بیان اینکه ظرفیت‌های تولیدی بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف داریم تاکید کرد که نگرانی از تامین کالاهای اساسی نداریم. او همچنین با اشاره به اهمیت اتکا به توانمندی‌های داخلی در بخش صن

فرمانده مرزبانی ناجا:دغدغه ای در مرزها نداریم

اهواز - ایرنا - فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت:دغدغه ای در درون مرزهای مشترک دریایی و زمینی با کشورهای همسایه، با وجود تهدیدهای پیرامونی مرزها ، نداریم.

فرمانده مرزبانی ناجا:دغدغه ای در مرزها نداریم

اهواز - ایرنا - فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت:دغدغه ای در درون مرزهای مشترک دریایی و زمینی با کشورهای همسایه، با وجود تهدیدهای پیرامونی مرزها ، نداریم.

امنیت مرزهای کشور بسیار بالا است

امنیت کامل در مرزهای کشور برقرار است

۳۰ هزار مشکوک التابعیت در کشور وجود دارند

وزیر کشور با بیان اینکه ۳۰ هزار مشکوک التابعیت در کشور وجود دارند، گفت: ضبط اوراق هویت و شناسنامه فقط با حکم قضایی میسر است.

گزارش تسنیم|نگاهی به تنش‌های مرزی جمهوری آذربایجان و گرجستان

با سقوط اتحاد جماهیر شوروی مرزهای اداری موجود میان جمهوری‌های سابق به عنوان مرزهای بین‌المللی شناخته شد و مشکلات و تنش‌های مرزی را میان این کشورها ایجاد کرد.

پاسداری از مرزهای پرافتخار میهن اسلامی

این روزها هستند چشمان تیزبینی که با شب زنده داری وپاسداری از مرزهای میهن اسلامی  امنیت وآرامش را برای ما به ارمغان می آوردند .

امکان راه‌اندازی شهرک‌های صنعتی مشترک با افغانستان وجود دارد

استاندار خراسان رضوی گفت: امکان راه‌اندازی شهرک‌های صنعتی مشترک با افغانستان در این استان وجود دارد، افغانستانی‌ها زمینه همکاری بسیار خوبی با ما دارند و در صورت تحقق این مهم، شاهد تسهیل صادرات و واردات کالا بین دو کشور خواهیم بود.

امنیت مرزهای کشور گواه اقتدار و عظمت نظام است/ حمایت مرزبانی از کوله‌بران واقعی

افزایش بازارچه های مرزهای موجب توسعه وامنیت پایدار می شود

چابهار- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: افزایش بازارچه های مرزی و توجه به زیرساخت های مرزهای کنونی استان موجب توسعه و امنیت پایدار می شود.

روحیه خوبی برای کمک به نیازمندان در کشور ما وجود دارد

تاکید بر لزوم تشکیل کشور فلسطین در مرزهای 1967

وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین گفت فلسطینی ها با هر گونه راه حلی که شامل کشور فلسطین در مرزهای 1967 به پایتختی شرق قدس نباشد، مخالفت می کنند.

‌فرمانده مرزبانی ناجا: گروهک‌های تروریستی نمی‌توانند به ‌مرزهای کشور نفوذ کنند

گروه استان‌ها ـ فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینکه نفوذ گروهک‌های تروریستی به ‌مرزهای کشور را بسته‌ایم‌.

مدیرکل: رسانه ها ظرفیت های ورزشی یزد را بیشتر معرفی کنند

یزد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: در حوزه ورزش استان ظرفیت های خوبی در رشته های مختلف وجود دارد، از مسئولان رسانه های گروهی انتظار می رود با کمک روابط عمومی هیات های ورزشی نسبت به معرفی امکانات موجود به مردم و خانواده ها همکاری کنند.

مرز در ماه مبارک رمضان

مرزبانان ایران، این روزها با زبان روزه ، امنیت مرزهای کشورمان را تامین می کنند آنهم به صورت شبانه روز.

علی‌رغم همه تهدیدهای مرزی، ایران امن‌ترین کشور است

فرمانده مرزبانی کشور گفت: هیچ کشوری به اندازه جمهوری اسلامی تهدیدات مرزی ندارد اما امروز کشور ما علی‌رغم همه تهدیدها، امن‌ترین کشور است.