عملکرد سازمان‌ها در اجرای قانون رفع موانع تولید ضعیف بود

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در گزارشی که در صحن مجلس قرائت شد آورده است: بررسی‌ها نشان می‌دهد، عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مختلف در اجرای قانون رفع موانع تولید ضعیف بوده است.مطالب مرتبط

عملکرد سازمان‌ها در اجرای قانون رفع موانع تولید ضعیف بود

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در گزارشی که در صحن مجلس قرائت شد آورده است: بررسی‌ها نشان می‌دهد، عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مختلف در اجرای قانون رفع موانع تولید ضعیف بوده است.

عملکرد ضعیف دستگاه‌ها در اجرای قانون رفع موانع رقابت پذیر

کمیسیون ویژه‌ حمایت از تولید در گزارشی تاکید کرده است که سازمان‌ها و نهادهای مختلف در اجرای قانون "رفع موانع رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور" در حوزه بازارهای مالی عملکرد ضعیفی داشته‌اند که باید مجلس و دستگاه‌های نظارتی برای اجرای سریع این قانون جدی‌تر

خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۲۴ اردیبهشت ماه

بررسی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی در جلسه غیر علنی، تاکید بر عملکرد ضعیف دستگاه‌ها در اجرای قانون رفع موانع رقابت پذیر در گزارش کمیسیون ویژه تولید ملی، موافقت مجلس با لایحه موافقت‌نامه سرمایه‌گذاری بین ایران و لوکزامبورگ‌، ارجاع گزارش واگذاری شرکت آلومینی

پیگیری نحوه اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر توسط مجلس ضروری است

تهران-ایرنا-کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در گزارشی تاکید کرد: پیگیری و توجه جدی مجلس شورای اسلامی و دستگاه های نظارتی به اجرای سریع و کامل قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و همچنین برخورد نظارتی با دستگاه ها و نهادهایی که در اجرای احکام قانونی اهمال دا

دردسرهای اجرای ناقص یک قانون/چراوزارت جهاد درتنظیم بازارموفق نشد؟

در حالی که برخی عملکرد ضعیف وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار رادلیل مطرح شدن بحث احیای وزارت بازرگانی می دانند، کارشناسان معتقدند ضعف این وزارتخانه ناشی از اجرای ناقص قانون انتزاع است.

قرائت گزارش کمیسیون حمایت از تولید در مجلس/ ضرورت پیگیری نحوه اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر

انتقاد رئیس کمیسیون کشاورزی از عملکرد حجتی در اجرای قانون انتزاع

رئیس کمیسیون کشاورزی از عملکرد وزارت جهاد در اجرای قانون انتزاع انتقاد کرد و گفت: ظرفیت‌های لازم برای اجرای این قانون در وزارتخانه مذکور ایجاد نشده است.

بانک‌های ملی، صادرات، ملت، صنعت و معدن و رفاه کارگران در بحث ارتقاء نظام مالی کشور بهتر از مابقی بانک‌ها عمل کرده‌اند

رئیس مجلس تصریح کرد: گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی درباره نحوه اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقاء نظام مالی کشور در حوزه بازارهای مالی نشان می دهد که در واگذاری بنگاه هایی که مربوط به بانک ها است،

فارس من| مشکل اصلی «هپکو» عملکرد ضعیف سازمان خصوصی‌سازی است

با اصلاح قانون مالیات ارزش افزوده بسیاری ازموانع تولید برطرف می شود

تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تا دو ماه آینده با اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده بسیاری از موانع تولید که مشکلات متعددی را ایجاد کرده برطرف می شود.

فارس من|مشکل اصلی شرکت هپکو عملکرد ضعیف سازمان خصوصی‌سازی است

طرح «تسهیل و رفع موانع تولید» با هدف رونق تولید به تصویب رسید

تهران- ایرنا- شورای عالی هماهنگی اقتصادی بررسی طرح «تسهیل و رفع موانع تولید» در جهت رونق تولید و توانمندسازی بنگاه‌های تولیدی را تصویب کرد.

اصفهان| اجرا نشدن «پایانه فروشگاهی» سبب نابسامانی در اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده شد

نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دلایل نابسامانی در اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده گفت: متکی بودن دولت به اخذ مالیات بر ارزش افزوده سبب شده که این قانون برای تأثیر مثبت بر کار و تولید مورد بررسی قرار گیرد.

تصویب طرح تسهیل و رفع موانع تولید

طرح «تسهیل و رفع موانع تولید» در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جهت رونق تولید و توانمند‌سازی بنگاه‌ها به تصویب رسید

موانع بر سر راه تولید بخش کشاورزی باید برداشته شود

کرمانشاه- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بخش کشاورزی، گفت: در راستای مقابله با تحریم باید موانع بر سر راه تولید بخش کشاورزی برداشته شود.

تاکید بر ضرورت اجرای طرح کاداستر و رفع موانع برای اجرای آن

اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دیدار و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دولت قانون افزایش حقوق کارمندان را واژگون اجرا می‌کند

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با انتقاد از عملکرد دولت در اجرای قانون افزایش حقوق گفت: دولت این قانون را به صورت واژگون اجرا می‌کند.

هم اندیشی رفع موانع رونق تولید

مسئولان و تولیدکنندگان فارس برای بررسی رفع موانع رونق تولید گرد هم آمدند.

برخی قضات از اجرای قانون عدم بازداشت پزشکان پیروی نمی کنند

رئیس کل سازمان نظام پزشکی در نامه ای به دادستان کل کشور خواستار اجرای بند "خ" ماده ۷۴ قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر عدم بازداشت پزشکان از سوی قضات و دادستان ها شد.

بررسی موانع پیش روی اجرای طرح‌های توسعه اقتصادی و فرهنگی در منطقه۶

موانع پیش روی اجرای طرح‌های توسعه‌ای در منطقه۶ خراسان رضوی در جلسه نهاد مردمی اقتصادمقاومتی استان بررسی شد.