روایت نماینده دادستان از فعالیت سرمایه‌گذار شهرزاد در بازار گوشت و مرغ

به گفته نماینده دادستان، هادی ضوی از شرکت پشتیبانی امور دام اقدام به خرید گوشت و مرغ و دام کرده و بلافاصله آنها را در بازار به فروش رسانده و وجوه حاصل از آن را تصاحب کرده است و اکنون شرکت پشتیبانی امور دام اقدام به مطالبه ضمانت‌نامه کرده است.مطالب مرتبط

روایت نماینده دادستان از فعالیت سرمایه‌گذار شهرزاد در بازار گوشت و مرغ

به گفته نماینده دادستان، هادی ضوی از شرکت پشتیبانی امور دام اقدام به خرید گوشت و مرغ و دام کرده و بلافاصله آنها را در بازار به فروش رسانده و وجوه حاصل از آن را تصاحب کرده است و اکنون شرکت پشتیبانی امور دام اقدام به مطالبه ضمانت‌نامه کرده است.

توضیحات رضوی درباره سرمایه‌گذاری‌اش در سریال شهرزاد

هادی رضوی در دفاعیات خود گفت: 7 تا 8 میلیارد تومان هزینه شهرزاد شد که پولش را هم امامی هنوز به من نداده است.

سرمایه گذاری در بورس باید با نگاه یکساله باشد

تهران- ایرنا- رئیس کمیته فقهی بازار سرمایه معتقد است که سرمایه گذاری در بورس به طور حتم سودآور خواهد بود به شرط آنکه نگاه سرمایه گذار یکساله و بلندمدت باشد.

نماینده دادستان خطاب به رضوی: قد و اندازه شما در حد وام ازدواج است

نماینده دادستان تهران خطاب به هادی رضوی بدهکار کلان بانک سرمایه گفت: قد و اندازه شما در حد وام ازدواج است نه وام‌های میلیاردی؛ شگرد رضوی این است که فکر می‌کند او را آدم مهمی می‌دانند در حالی که ما شما را تنها شما را به‌عنوان یک مفسد اقتصادی می‌شناسیم

جذب سرمایه گذار جانمایه اقتصاد مقاومتی است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: جذب سرمایه گذار و حمایت همه جانبه از فعالان عرصه تولید، جانمایه اقتصاد مقاومتی است.

بازار تاریخی اراک باید از آشفتگی فعلی نجات پیدا کند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: بازار به عنوان محور و پایلوت هویتی برای شهرستان اراک است به همین منظور باید مشکلات بازار بیشتر مورد توجه قرار گیرد زیرا نقش به سزایی در جلب گردشگر و سرمایه‌گذار دارد.

رشوه دو میلیاردی هادی رضوی به احسان دلاویز برای افزایش اعتبار در بانک سرمایه

نماینده دادستان در ضمن قرائت کیفرخواست 31 متهم مفاسد اقتصادی در بانک سرمایه گفت: رضوی دو میلیارد به دلاویز پرداخت کرده تا با روابطش در هیئت مدیره اقدام به افزایش اعتبار در بانک سرمایه کند.

اعلام آمادگی گروه سرمایه‌گذار چینی برای سرمایه‌گذاری در هرمزگان

هفته فرهنگی تبریز در هامبورگ برگزار می‌شود

تبریز- رئیس شورای استان آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت جذب سرمایه گذار خارجی گفت: هفته فرهنگی تبریز در هامبورگ با هدف جذب سرمایه گذار برگزار می‌شود.

درخواست تحقیق از قراردادها تا انتقاد از جذب نشدن سرمایه گذار

اهواز - ایرنا- هفتاد و هشتمین نشست علنی شورای شهر اهواز با حواشی همچون درخواست ورود کمیته تحقیق و تفحص به برخی قراردادها و انتقاد اعضای شورای شهر به جذب نشدن حتی یک سرمایه گذار توسط شهرداری در 2 سال گذشته همراه بود.

مدیران خائن بانک سرمایه بدون اخذ وثیقه، تسهیلات پرداخت می کردند

تهران- ایرنا- نماینده دادستان در دادگاه رسیدگی به پرونده 31 متهم بانک سرمایه، گفت: مدیران خائن و فاسد بانک سرمایه بیشترین میزان تسهیلات را بدون کوچکترین اخذ وثیقه به برخی مشتریان پرداخت کرده اند.

سرمایه‌گذار اتریشی ۵ خانه تاریخی و یک هتل خرید/ قیمت‌های میلیاردی خانه‌های تاریخی در شهر جهانی یزد/ تخفیف ۳۰ تا ۶۰ درصدی هتل‌های یزد از خرداد تا شهریور

مدیرکل میراث و گردشگری یزد از قیمت‌های میلیاردی خانه‌های تاریخی در بافت شهر جهانی یزد و حضور یک سرمایه‌گذار اتریشی خبر داد.]]>

بازار سرمایه نسبت به خبرهای منفی واکنش ندارد

تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است: بازار سرمایه خبرهای سیاسی منفی را که هفته گذشته منتشر شده بود، هضم کرده و دیگر نسبت به آنها واکنش منفی نشان نمی دهد.

روند بازار سرمایه همچنان متاثر از اخبار سیاسی است

تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با وجود اینکه دامنه تاثیرگذاری خبرها در بورس رو به کاهش است اما به نظر می رسد که همچنان روند بازار سرمایه متاثر از اخبار سیاسی باشد.

بازارهای مالی

از بازار سرمایه همواره به عنوان آینه تمام نمای اقتصاد یاد می‌شود و این بازار بهترین محل برای ورود سرمایه‌های خرد مردم و هدایت آن به سمت تولید است

مجلس به دنبال فراهم سازی بستر رفع موانع تولید وجذب سرمایه گذاراست

آشتیان- نماینده مردم تفرش، آشتیان فراهان درمجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به دنبال فراهم سازی بستر رفع موانع تولید و جذب سرمایه گذار بوده و به این مهم در قانون بودجه سال جاری نیز توجه شده است.

شکر در بازار مولوی هم نایاب شد/ گفتار درمانی ستاد تنظیم بازار جواب نداد +عکس

درحالی که ستاد تنظیم بازار بر همان شیوه گفتاردرمانی خود که در تنظیم بازار خودرو، گوشت و اقلام دیگر بکارگرفته، مصر است، شکر، علاوه بر فروشگاه‌های زنجیره‌ای، در بازار مولوی و بازار آزاد هم نایاب شد و به صورت قاچاق با قیمت‌هایی 5 رقمی بفروش می‌رسد.

سید هادی رضوی ۱۰۷ میلیارد تومان صرف عیش و نوش کرده است/ رضوی: داماد شریعتمداری‌ام نه نتانیاهو

نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات سید هادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، گفت: متهم سید هادی رضوی از مجرای پرداخت رشوه به مدیران بانک سرمایه بدون تودیع وثیقه در حدود ۱۰۷ میلیارد تومان را در سال ۹۱ تا ۹۴ از شبکه بانکی خارج و صرف عیش

افزایش سهم بازار سرمایه در بخش مسکن

ابزار‌هایی را برای ورود بیشتر بخش مسکن به بازار سرمایه فراهم کردیم؛ امیدوارم تکلیف بسته رونق مسکن مشخص شود

خریداران گوشت در خراسان‌شمالی علاوه بر شناسنامه، کارت ملی ارائه دهند

رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی با اشاره به حضور دلالان در بازار گوشت این استان گفت: شرایط توزیع گوشت را به منظور کوتاه کردن دست دلال‌ها سخت کرده ایم به طوری‌که متقاضیان گوشت علاوه بر ارائه کارت ملی باید شناسنامه خود را به منظور اینکه نشان دهند سرپرست خانوار