امور داوری کشتی باید با عدالت و خردجمعی اداره شود

سرپرست جدید کمیته داوران فدراسیون کشتی معتقد است اداره امور در این عرصه باید با خرد جمعی و همچنین رعایت عدالت و برابری صورت گیرد.مطالب مرتبط

امور داوری کشتی باید با عدالت و خردجمعی اداره شود

سرپرست جدید کمیته داوران فدراسیون کشتی معتقد است اداره امور در این عرصه باید با خرد جمعی و همچنین رعایت عدالت و برابری صورت گیرد.

قوانین جدید داوری کشتی

اتحادیه جهانی کشتی آخرین قوانین و مقررات داوری کشتی آزاد و فرنگی را اعلام کرد

قوانین داوری کشتی دستخوش تغییر شد/ اعمال مقررات سخت‌گیرانه

با توجه به قوانین جدید اعلام شده از سوی اتحادیه جهانی کشتی، اختیارات رئیس تشک مسابقات افزایش یافت و قوانین داوری سختگیرانه‌تر شده است.

اعلام جدیدترین تغییرات در داوری کشتی/ تشدید مجازات فرار از فن

مهمترین قوانین مطرح شده در کلینیک داوری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین که از این پس در کلیه مسابقات اجرایی می‌شود، اعلام شد.

سود سهام عدالت "فوت‌شدگان" چه می‌شود؟

در روزهایی که سود سهام عدالت در حال پرداخت است، آماری مبنی بر فوت ۲.۵ میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت و اینکه وراث بسیاری از آنها برای تعیین تکلیف آن مراجعه نکرده‌اند، اعلام شده است که طبق قانون باید مبالغ مربوط به سود سهام عدالت آنها سرمایه‌گذاری شود و

بلاتکلیفی کشتی به همه چیز لطمه می‌زند/ منتقدان باید منصف باشند

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران گفت: بلاتکلیفی و تأخیر در انتخاب ریاست فدراسیون، تأثیر منفی بر تمامی امور دارد که این روند واقعاً نگران‌کننده است.

حسن یزدانی یا کامران قاسمپور؟ / مهربان: عادلانه رفتار می‌کنیم

مربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه کادر فنی درخصوص انتخاب نماینده وزن 86 کیلوگرم ایران در رقابت‌های جهانی برنامه خاصی دارد، گفت: سعی می‌کنیم انتخاب یکی از این دو کشتی‌گیر با عدالت همراه باشد.

نیمه دوم سال ۹۸ موعد واریز سود سهام عدالت

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: سازمان خصوصی‌سازی نیمه دوم سال ۹۸ سود سهام عدالت سال ۹۷ را به حساب مشمولان واریز خواهد کرد.

کره شمالی: آمریکا باید پیامدهای توقیف کشتی باری ما را مد نظر بگیرد

سفیر کره شمالی در سازمان ملل تاکید کرد: دولت واشنگتن باید پیامدهای احتمالی را که توقیف اخیر کشتی باری کره شمالی توسط آمریکا می‌تواند بر روابط این دو کشور بگذارد، در نظر بگیرد و فوراً این کشتی را بازگرداند.

یک مربی و 2 کشتی گیر ایذه‌ای برای جام ایوانویچ انتخاب شدند

اهواز- ایرنا- سرپرست اداره ورزش و جوانان ایذه گفت: یک مربی و 2 کشتی گیر جوان ایذه‌ای در ترکیب تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان کشورمان در رقابت های بین المللی جام ایوانوویچ قرار گرفتند.

این رفتار و اتفاقات زیبنده کشتی نیست/ همه کاندیداها محترم هستند

سرمربی تیم کشتی آزاد امید ایران معتقد است اتفاقاتی که این اواخر شاهد آن بودیم به هیچ عنوان زیبنده کشتی نیست و وزارت ورزش باید هر چه سریع‌تر به این وضعیت ورود کند.

پیگیری دریافت سهام عدالت و سود آن

در بخش اتاق خبر صداوسیمای مرکز سمنان، معاون اقتصادی اداره کل اقتصادی و دارایی استان سمنان درباره پیگیری دریافت سهام عدالت و سود آن توضیح داد.

12 اثر در جشنواره نمایشنامه نویسی غرب گیلان داوری می شود

آستارا - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا گفت: هشت هنرمند از غرب استان گیلان، 12 اثر به دبیرخانه جشنواره نمایشنامه نویسی ارسال کرده اند که نتایج داوری تا اواخر خرداد ماه طی آئین اختتامیه اعلام خواهد شد.

امور فنی کشتی همدان به قهرمانان جهان سپرده شد

همدان- ایرنا- رییس هیات کشتی همدان امور فنی این رشته ورزشی در استان را به قهرمانان جهان و المپیک سپرد.

مشتاقی: وزارت ورزش باید زودتر زمان انتخابات فدراسیون کشتی را مشخص کند/ نباید از بنا انتظار شق‌القمر داشت

عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: مردم توقع بالایی از تیم محمد بنا دارند، او هم باید بتواند روی تیمش تمرکز کند اما مسئله اصلی این است که نباید توقع معجزه از بنا و نه از هیچ مربی دیگری در دنیا را داشت.

مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه بستری برای عدالت جنسیتی است

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در دیدار با سفیر ترکیه در ایران با اشاره به جایگزینی مفهوم عدالت جنسیتی به جای واژه غربی برابری جنسیتی، گفت: به جهت اشتراکات فرهنگی ایران و ترکیه می توان فرمول مشترکی در این رابطه ایجاد کرد.

حضور ۴ کشتی گیر کرمانشاهی در اردوی تیم ملی کشتی آزاد

۴ کشتی گیر کرمانشاهی به اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان جهت حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو دعوت شدند.

تولید سریالهای اجتماعی باید با نظر متخصصان باشد

مشهد - ایرنا - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: تولید سریال در حوزه مسایل اجتماعی و خانواده باید با کسب نظر از متخصصان فن، جامعه شناسان و روانشناسان باشد.

کشتی گیران خراسانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

مشهد- ایرنا- دبیر هیات کشتی خراسان رضوی گفت: پنج کشتی گیر آزادکار نوجوان این استان به اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد ایران دعوت شده اند.

علیرضا رضایی: همه کاندیداها درد کشتی را می‌دانند/ دیگر نایب رئیس نیستم

دارنده مدال نقره المپیک و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران با بیان اینکه تمانی کاندیداهای کشتی از خانواده کشتی و افتخارآفرینان این رشته هستند، برگزاری سریع‌تر انتخابات را خواستار شد.