ساخت بیمارستان تخصصی در مسیل رودخانه
مطالب مرتبط

ساخت بیمارستان تخصصی در مسیل رودخانه

آغاز ساخت بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بندرعباس تا یک ماه آینده

مؤسس بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی بندرعباس گفت: عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی جنرال بندرعباس با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تا یک ماه آینده در بلوار راه‌آهن بندرعباس آغاز می‌شود.

امروز؛ بارش‌های رگباری و سیلابی شدن ناگهانی رودخانه‌ها و مسیل‌ها

سازمان هواشناسی کشور برای امروز در برخی از استان‌های کشورمان، بارش‌های رگباری همراه با رعدو برق و وزش باد شدید موقت، احتمال وقوع تگرگ و سیلابی شدن ناگهانی و موقتی رودخانه‌ها و مسیل‌ها پیش‌بینی کرد.

سازمان هواشناسی نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها هشدار دارد

تهران – ایرنا – سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای نسبت به سیلابی شدن ناگهانی و موقت رودخانه ها و مسیل ها در روزهای جمعه و شنبه هشدار داد.

انجام ۴۵ پیوند مغز استخوان سال گذشته در بیمارستان امیر شیراز

‌رئیس مرکز آموزشی درمانی امیرفارس اعلام کرد که پزشکان این بیمارستان به عنوان تنها مرکز ارائه دهنده خدمات تخصصی و فوق تخصصی آنکولوژی جنوب کشور، سال گذشته ۴۵ مورد پیوند مغز استخوان را انجام داده اند.

ساخت و ساز در بستر رودخانه ها ممنوع است

محمدرضا عارف در نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان میبد بر ممنوعیت هرگونه ساخت وساز در بستر رودخانه ها تاکید کرد.

ساخت‌وسازهای شبانه در حاشیه رودخانه "بشار" و "مهریان" یاسوج/ توقیف چهار دستگاه لودر و ماشین آلات سنگین/ برخورد شدید با متجاوزین حریم رودخانه‌ها

ساخت و سازهای شبانه در حاشیه رودخانه‌های بشار و مهریان یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد، برگ تازه ای از تصرف و تجاوز به حریم این رودخانه ها را باز کرده است.]]>

تعلل پتروشیمی شازند در ساخت بیمارستان پذیرفتنی نیست

اراک - ایرنا - نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: مجتمع پتروشیمی شازند در راستای مسئولیت اجتماعی متعهد به ساخت بیمارستان در شهرستان شازند شده است اما در انجام عملیات اجرایی آن تعلل می کند.

ساخت بیمارستان 200 تختخوابی بزودی در بوکان

مراحل ساخت بیمارستان 200 تختخوابی بوکان در حال اجرا است

ساخت و ساز در بستر رودخانه های قزوین متوقف شود

قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: برای کاهش خسارات ناشی از سیل در مواقع بحرانی باید از ساخت و ساز در حریم رودخانه‌های قزوین بشدت جلوگیری شود.

بازگشایی اضطراری 110 کیلومتر از مسیل‌ها و رودخانه‌های خطرساز آذربایجان شرقی

مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی از بازگشایی اضطراری 110 کیلومتر از مسیل‌ها و رودخانه‌های خطرساز آذربایجان شرقی در ماه های آغازین سال جاری خبر داد.

هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان به سیلابی شدن برخی رودخانه‌ها

‌مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه از بعد از ظهر امروز شرایط برای رگبار باران و احتمال سیلابی شدن برخی رودخانه‌های محلی استان فراهم است، توصیه می‌شود از اسکان در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها و رفتن به ارتفاعات خودداری شود.

ساخت 5000 واحد مسکونی در بستر رودخانه‌های کرمانشاه تاسف بار است

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه ساخت حدود پنج هزار واحد مسکونی در بستر و حریم رودخانه‌ها در سطح استان را تأسف بار دانست.

برخورد با متجاوزان بستر و حریم رودخانه در رودان

برخی افراد سودجو با تغییر مسیر رودخانه در بستر و حریم رودخانه اقدام به کاشت درخت و یا ساخت و ساز می‌کنند.

زمین خواری در یاسوج به بستر رودخانه‌ها رسید؛توقیف 8 دستگاه لودر و ماشین آلات سنگین در حاشیه رودخانه بشار

مدیر عامل شرکت آب و منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد از ساخت و سازهای شبانه در حاشیه رودخانه های مهریان و بشار یاسوج و برخورد قاطع قانونی با متجاوزین و متصرفان به حریم این رودخانه‌ها خبر داد.

خط و نشان دستگاه قضا برای ساخت وسازهای غیر مجاز

ساخت و ساز‌های غیرمجاز در بستر رودخانه‌ها، باید تخریب شود.

بیمارستان تامین اجتماعی دزفول 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

دزفول - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: بیمارستان تامین اجتماعی دزفول به عنوان یکی از مجهزترین بیمارستان های استان خوزستان با 95 درصد پیشرفت در حال ساخت است.

شهروندان تهرانی از اطراق در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند

تهران-ایرنا-اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی رگبار و رعد و برق از امروز در این استان به شهروندان توصیه کرد:به دلیل سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

شهروندان تهرانی از اطراق در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند

تهران-ایرنا-اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی رگبار و رعد و برق از امروز در این استان به شهروندان توصیه کرد:به دلیل سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

تخریب سه ساخت و ساز غیر مجاز در برخوار

سه ساخت و ساز غیر مجاز در حریم و بستر مسیل ها در شهرستان برخوار با دستور قضایی تخریب شد .