فرافکنی ترامپ در پی اعزام ادوات جنگی به خاورمیانه

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی فرافکنانه و در توجیه اعزام ادوات جنگی به خاور میانه گفت: اگر ایران منافع آمریکایی را مورد هدف قرار دهد، اشتباهی بزرگ مرتکب خواهد شد.مطالب مرتبط

فرافکنی ترامپ در پی اعزام ادوات جنگی به خاورمیانه

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی فرافکنانه و در توجیه اعزام ادوات جنگی به خاور میانه گفت: اگر ایران منافع آمریکایی را مورد هدف قرار دهد، اشتباهی بزرگ مرتکب خواهد شد.

آقای مکنزی! ادوات جنگی «قدرت» نمی آورد*احمد جعفری چمازکتی

رییس ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا(سنتکام) وقتی خبر حرکت ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن به خاورمیانه را شنید، ذوق زده گفت: اگر جنگی در بگیرد (با ایران) من فکر نمی‌کنم چنین جنگی عادلانه باشد.

ترامپ اعزام نیرو به خاورمیانه را «خبر جعلی» خواند

رئیس جمهوری آمریکا اخبار منتشره پیرامون اعزام نیرو به خاورمیانه را خبر جعلی خواند.

ترامپ برنامه‌ریزی برای اعزام نیرو به خاورمیانه را تکذیب کرد

رئیس‌جمهور آمریکا اخبار منتشر شده در مورد برنامه‌ریزی دولت آمریکا برای اعزام هزاران نیرو به خاورمیانه را تکذیب کرد.

جنگ نمی‌شود/ کسی به ترامپ زنگ نمی‌زند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه جنگی رخ نخواهد داد، گفت: آمریکایی‌ها می‌دانند در هیچ جنگی به این حد گرفتار فضای جنگی توأم با شکست نخواهند شد. به همین دلیل جنگ نمی‌شود چون راهبرد آمریکا جنگ نیست.

ترامپ خبر اعزام نیرو به خلیج فارس را جعلی خواند

نیویورک- ایرنا- رئیس جمههوری آمریکا خبر نیویورک تایمز مبنی بر طرح اعزام 120 هزار نیرو به خاورمیانه را جعلی دانست و گفت چنین طرحی وجود ندارد.

خبر اعزام ۱۲۰ هزار نیروی آمریکایی به خاورمیانه دروغ است

رییس‌جمهوری آمریکا خبر اعزام ۱۲۰ هزار نیروی به خاورمیانه را تکذیب کرد.]]>

بولتون مسئول شتابزدگی در اعزام ناو جنگی به خلیج فارس است

برخی مقامات آمریکایی، مشاور امنیت ملی کاخ سفید را مسئول شتابزدگی در اعزام ناو جنگی به منطقه خلیج فارس می‌دانند.

ورود تجهیزات جنگی به آبادان برای ساخت فیلم است

آبادان - ایرنا - معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: تعدادی ادوات و تجهیزات جنگی روز گذشته برای تهیه فیلم وارد آبادان شد که شایعاتی در فضای مجازی به همراه داشت.

ورود تجهیزات جنگی به آبادان برای ساخت فیلم است

آبادان - ایرنا - معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: تعدادی ادوات و تجهیزات جنگی روز گذشته برای تهیه فیلم وارد آبادان شد که شایعاتی در فضای مجازی به همراه داشت.

احتمال عفو جنایتکاران جنگی آمریکایی در افغانستان توسط ترامپ

روزنامه آمریکایی خبر داد که انتظار می‌رود ترامپ نظامیان آمریکایی را که در افغانستان مرتکب جرایم جنگی شدند را عفو کند.

دستیار اوباما:ترامپ شخصیت دوگانه دارد،پیش بینی جنگ سخت است

تهران- ایرنا- رابرت مالی دستیار ویژه باراک اوباما رییس جمهوری پیشین آمریکا و عضو هیات کاخ سفید در مذاکرات هسته ای با ایران گفت: دونالد ترامپ شخصیت دوگانه ای دارد و از این رو پیش بینی آغاز جنگی دیگر در منطقه خاورمیانه دشوار است.

بهانه‌جویی «تیم B» در خلیج‌ فارس

از خلال گفته‌های دولتمردان آمریکایی، به‌ویژه وعده‌های انتخاباتی دونالد ترامپ، می‌توان به این نتیجه رسید که آمریکا قصد ندارد هزینه جنگی جدید را در منطقه حساس و پرآشوب خاورمیانه بر مالیات‌دهندگان آمریکایی تحمیل کند.

خجسته: جنگی در ایران و خاورمیانه رخ نخواهد داد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان این‌که «جنگ در ایران و خاورمیانه رخ نخواهد داد»، در عین حال گفت که اگر آمریکا دست از پا خطا کند اسرائیلی نخواهد بود.

اقدامات نسنجیده ترامپ خاورمیانه را به خطرانداخته است

مسکو - ایرنا - رئیس مرکز مطالعات ژئوپلیتیک روسیه معتقد است که افراط گرایی و اقدامات نسنجیده و مخالف با قوانین بین المللی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بویژه در خاورمیانه، امنیت منطقه را به خطر انداخته است.

#داغ ـ‌های ـ مجازی؛ ۹۸/۲/۲۱

آرایش جنگی دشمن در فضای رسانه ای، شایعه حضور تانک و ادوات نظامی در آبادان و تصویر جنجالی روی جلد مجله‌ای در تهران را به روایت داغ‌های مجازی ببنید.

خالد قدومی:‌ اقدامات جدید ترامپ در خاورمیانه هرگز به نتیجه نمی‌رسد

نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با تاکید بر این‌که طرح معامله قرن و اقدامات جدید دولت ترامپ در خاورمیانه موفق نشده و به نتیجه نمی‌رسد، گفت: اگر تفرقه و اختلافات در منطقه کنار برود دشمن صهیونیستی نمی‌تواند به اهداف خود دست یابد.

لابی جنگ طلب در آمریکا به دنبال جنگی جدید در خاورمیانه است

اسلام آباد - ایرنا - برخی از روزنامه های پاکستان روز دوشنبه با انتقاد از رویکرد لابی جنگ طلب در آمریکا برای ایجاد درگیری در خاورمیانه، نوشتند: جامعه جهانی باید متوجه باشد که کدام کشور متجاوز و کدام برای دفاع از خود وارد میدان می شود.

ترامپ به دنبال عفو نیروهای نظامی متهم به ارتکاب جرایم جنگی

رییس جمهور آمریکا خواستار تنظیم مدارک برای عفو چندین نفر از اعضای زندانی ارتش آمریکا شده که متهم به جرایم جنگی هستند.

آمریکا یک ناو جنگی دیگر به خلیج فارس می‌فرستد

پنتاگون در پی درخواست فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا که در اثر ادعای دولت ترامپ مبنی بر تجهیز نیروهای نیابتی درعراق و سوریه از سوی ایران برای حمله به نیروهای آمریکایی مطرح شده است، آتش‌بار ضد موشکی و ناو جدید به خلیج فارس اعزام می‌کند.