جلسه غیرعلنی مجلس با موضوع بررسی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی

یک نماینده مجلس شورای اسلامی از بررسی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی در جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی خبر داد.مطالب مرتبط

دوشنبه؛ جلسه غیرعلنی مجلس درباره گرانی کالاهای اساسی

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره وضعیت گرانی کالاهای اساسی گفت: قرار است مجلس در روز دوشنبه هفته جاری جلسه‌ای غیرعلنی با حضور وزرای دولت درباره این موضوع برگزار کند.

بررسی موضوع فلسطین و تحولات منطقه در کمیسیون امنیت ملی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مباحث مطرح شده در جلسه امروز این کمیسیون درباره موضوع فلسطین و تحولات منطقه‌ای را تشریح کرد.

موضوع نظارت بر تأمین و توزیع کالاهای اساسی در جلسه کارگروه منطقه 3 بررسی می شود

مسائل منطقه‌ای و بین المللی؛ محور گفتگوی بن علوی و ظریف

وزیر امور خارجه عمان پس از ورود به تهران با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و در خصوص روابط دو جانبه و مهمترین مسائل منطقه‌ای و بین المللی گفتگو و تبادل نظر کرد.

بررسی موضوع تاخیر تاریخ کنکور ۹۸ در مجلس

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس: با توجه به تقاضا‌های رسیده در خصوص تاخیر در تاریخ کنکور سراسری ۱۳۹۸ این موضوع را در دستور کار مجلس قرار داده ایم

همسویی موضوعی بین ایران و فلسطین راهبردی برای فشار و تفرقه در جهان اسلام است

در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی آخرین وضعیت موضوع فلسطین تاکید شد که همسویی بین موضوع ایران و موضوع فلسطین در آستانه روز قدس بخشی از راهبرد کلان برای ایجاد فشار و تفرقه در جهان اسلام است.

وزیر خارجه کوبا برای بررسی اوضاع ونزوئلا به روسیه می‌رود

وزیر امور خارجه کوبا به روسیه سفر می‌کند تا در دیدار با "سرگئی لاوروف"، ابعاد مختلف روابط دوجانبه و برخی مسائل مهم بین‌المللی، به‌خصوص اوضاع پیرامون ونزوئلا و تاثیر آن بر اوضاع کلی منطقه را بررسی کند.

آغاز جلسه علنی مجلس/ بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار پارلمان

جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد.]]>

طرح تشدید مجازات اسیدپاشی امروز در مجلس بررسی می شود

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز - یکشنبه - مجلس، قرار است طرح یک فوریتی تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزده دیدگان ناشی از آن را بررسی کنند.

جلسه کارگروه منطقه 3 با حضور استانداران 4 استان برگزار شد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از حضور استانداران استان های ایلام، کرمانشاه، لرستان و همدان در جلسه امروز کارگروره منطقه 3 و بررسی موضوعات رونق تولید، جذب سرمایه گذاری، تامین منابع، کاهش هزینه ها، حفظ اشتغال با حضور و

منتظر تهیه پیشنهاد مدونی برای تعیین تکلیف اختصاص ۱۴ میلیارد دلار و موضوع مسکن هستیم

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس خواستار تعیین تکلیف موضوع اختصاص 14 میلیارد دلار ارز برای تأمین کالاهای اساسی و برگزاری جلسه‌ای در مجلس در این باره شد.

استاندار خوزستان مشکلات سیل زدگان شوش را بررسی کرد

دزفول - ایرنا - استاندارخوزستان عصر جمعه از اردوگاه سیل زدگان روستای مگرن سه از توابع بخش شاوور شهرستان شوش بازدید و مسائل و مشکلات ساکنان این منطقه را بررسی کرد.

معیار دوگانه جامعه بین المللی در قبال اعدام مخالفان سعودی

جامعه بین المللی با همه نهادهایش باید در موضوع اعدام ها در عربستان مداخله کند و از دو رویی و معیارهای دوگانه به خصوص در قبال مسائل مسلمانان دست بردارد.

برگزاری جلسه توجیهی حزب دموکرات آمریکا درباره ایران با حضور شرمن و رییس پیشین سیا

حزب دموکرات آمریکا از رئیس پیشین سیا و نماینده ارشد آمریکا در مذاکرات هسته‌ای دعوت کرده است تا در یک جلسه توجیهی غیرعلنی درباره ایران شرکت کنند. این جلسه در تقابل با جلسه توجیهی دولت ترامپ برای حقوق‌دان‌های دموکرات در همان روز تشکیل می‌شود.

آخرین اخبار از بررسی استانی شدن انتخابات مجلس

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی از بررسی ایرادات شورای نگهبان نسبت به استانی شدن انتخابات پارلمان در جلسه اخیر این کمیسیون خبر داد.

روسیه موضوع افزایش نظامیان آمریکا در منطقه را به شورای امنیت ببرد

مسکو - ایرنا - معاون اول کمیسیون امور بین الملل شورای فدراسیون روسیه اعلام کرد که انتظار می رود کشورش موضوع افزایش حضور نظامیان ایالات متحده در منطقه خاورمیانه را به شورای امنیت برای بررسی ارایه دهد.

دستور بررسی بسته پیشنهادی دانشگاه علامه

رئیس قوه مقننه به مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی به منظور بررسی راهکارهای پیشنهادی دانشگاه علامه طباطبایی در خصوص کمک به حل مسائل و مشکلات کشور، دستور بررسی و پیگیری را صادر کرد.

حضور قربانیان اسیدپاشی در جلسه علنی مجلس

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی یکشنبه - ۲۹ اردیبهشت - به ریاست علی لاریجانی برگزار شد. همزمان با بررسی طرح تشدید مجازات اسیدپاشی، جمعی از قربانیان اسیدپاشی (اعضای انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی) در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

درخواست صباغیان برای برگزاری جلسه غیرعلنی با امضای 79 نماینده درباره گرانی و تورم

ایرادات شورای نگهبان درمورد اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس پس از تعطیلات بررسی می شود

یک عضو کمیسیون شوارها گفت: در جلسه امروز کمیسیون تنها هفت نفر از اعضا حاضر شدند و به حد نصاب نرسید و جلسه تشکیل نشد.]]>