لازمه حذف لابی گری های سیاسی و غیرقانونی تصویب آمایش سرزمینی است

بندرعباس -نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: برای آنکه تصمیمات غیرقانونی و لابی گری های سیاسی در انتقال صنایع در کشور حذف شود باید آمایش سرزمینی از سوی دولت به مجلس ارائه و تصویب شود.مطالب مرتبط

لازمه حذف لابی گری های سیاسی و غیرقانونی تصویب آمایش سرزمینی است

بندرعباس -نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: برای آنکه تصمیمات غیرقانونی و لابی گری های سیاسی در انتقال صنایع در کشور حذف شود باید آمایش سرزمینی از سوی دولت به مجلس ارائه و تصویب شود.

ویرایش طرح آمایش سرزمینی امسال ارایه می‌شود

وزیر نیرو گفت: تابستان امسال با محوریت آب در مناطق مرزی، ویرایش طرح آمایش سرزمینی برای بحث و بررسی طرح و استفاده از ظرفیت‌های منابع طبیعی ارائه خواهد شد.

ضرورت اجرای طرح آمایش سرزمینی در چرام

اجرای طرح آمایش سرزمینی برای توسعه اقتصادی شهرستان چرام ضروری است.

اعلام نتایج فراخوان آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی

در پی فراخوان پیشنهاده برای پیاده‌سازی «دستورالعمل آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی ایران» ۷۰ پیشنهاده از ۲۸ استان دریافت شد که ۱۸ پیشنهاده از ۱۸ استان با کسب حداقل‌های لازم انتخاب شدند.

طرح آمایش سرزمینی كتابخانه‌های عمومی استان تهران ابلاغ شد

روابط عمومی هوشمند و متفکر لازمه دنیای امروز است

گرگان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: روابط عمومی هوشمند و متفکر لازمه دنیای امروز است.

لابی جنگ طلب در آمریکا به دنبال جنگی جدید در خاورمیانه است

اسلام آباد - ایرنا - برخی از روزنامه های پاکستان روز دوشنبه با انتقاد از رویکرد لابی جنگ طلب در آمریکا برای ایجاد درگیری در خاورمیانه، نوشتند: جامعه جهانی باید متوجه باشد که کدام کشور متجاوز و کدام برای دفاع از خود وارد میدان می شود.

اسناد برنامه آمایش سرزمین البرز تدوین شد

کرج - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی البرز گفت: اسناد برنامه آمایش سرزمین این استان پس از مطالعات همه جانبه در تمام بخش ها تدوین شده است.

آغاز تا پایان اشغال یک شهر در «اطلس نبرد بیت‌المقدس»

پس از تغییرات سیاسی در کشور که به برکناری بنی‌صدر از جانشینی فرماندهی کل قوا و تصویب بی‌کفایتی سیاسی وی در مجلس شورای اسلامی انجامید، نیروهای مسلح با حضور مؤثر و سازمان‌یافته مردم در دفاع تحولی چشمگیر در جنگ ایجاد کردند؛ تحولی که در پرتو همدلی و همکاری ار

دقت در انتخاب نقش؛ لازمه ماندگاری هنرمند

بازیگر مجموعه تلویزیونی «برادر جان»: دقت هنرمند در انتخاب کار‌ها لازمه ماندگاری آن است

تصویب اصلاحیه «آیین‌‌نامه تشکل های مردم نهاد» در کمیسیون سیاسی و دفاعی دولت

برای ایجاد پلت‌فرم‌ها از مزیت سرزمینی، فرهنگی و دانش بومی استفاده کنیم

تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور تاکید کرد: برای ایجاد پلت‌فرم و بازیگری در این میدان باید از مزیت سرزمینی، فرهنگی و دانش بومی‌مان استفاده کنیم و با همگرایی آنها به پلت‌فرم‌های بزرگ دست یابیم.

لازمه تحقق رونق تولید ثبات در تصمیم گیری هاست

یزد - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی یزد می گوید: لازمه ایجاد رونق تولید در چارچوب تحقق شعار سال 98، ثبات در سیاست گذاری ها و تصمیم گیری ها از سوی دولت دارد.

طرح آمایش دانشگاه آزاد در شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها بررسی شد

طرح آمایش دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه اخیر شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها به ریاست وزیر علوم بررسی شد.

تاکید وزیر کشور بر جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع خارجی به کشور

وزیر کشور بر کنترل شدید مرزها در مقابله با ورود غیرقانونی به کشور تاکید کرد و گفت: ورود غیرقانونی اتباع خارجی زمینه بروز مشکلات متعددی را ایجاد می‌کند و همچنین مانع از نظارت قانونی و ساماندهی درست این افراد می‌شود.

هم افزایی و بازاریابی لازمه توسعه صنایع دستی خواف است

گناباد- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواف، هم افزایی دستگاههای اجرایی ذیربط و توجه به بازاریابی را لازمه توسعه کمی و کیفی صنایع دستی این شهرستان دانست.

سفیر فرانسه در لبنان: با شاخه سیاسی حزب‌الله روابط جدی داریم

سفیر فرانسه در لبنان با اشاره به ادامه حمایت‌های مالی از لبنان در صورت تصویب بودجه‌ای شفاف تاکید کرد، پاریس با شاخه سیاسی حزب الله و نه شاخه نظامی آن روابط جدی دارد.

فرماندار کرمان:هیچ اقدام غیرقانونی علیه کودکان کار انجام نشده است

کرمان - ایرنا - فرماندار کرمان با اشاره به نشر مطالبی در زمینه اقدامات غیرقانونی بمنظور جمع آوری کودکان کار در این شهر گفت: هیچ اقدام غیرقانونی علیه این کودکان انجام نشده است.

لابی سفارت واشنگتن در بغداد برای جلوگیری از طرح اخراج نظامیان آمریکایی

تصویب اصلاحیه «آیین‌‌نامه تشکل های مردم نهاد» در کمیسیون سیاسی و دفاعی و ارسال به هیئت دولت

جلسه اصلی کمیسیون سیاسی و دفاعی به ریاست وزیر اطلاعات و با محوریت بررسی پیشنهاد شورای‌عالی استان ها درخصوص اصلاح مواد (۷)، (۹) و (۱۱) «آیین‌نامه تشکل‌های مردم نهاد» ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ به میزبانی دفتر هیئت دولت برگزار شد.]]>