کره‌شمالی: آمریکا با توقیف کشتی ما توافق را نقض کرده است

کره‌شمالی امروز (سه‌شنبه) با بیان اینکه توقیف یکی از کشتی‌های باری آن به دست ایالات متحده، اقدامی غیر قانونی و نقض روح توافق میان رهبران دو کشور است، خواستار بازگرداندن آن کشتی شد.مطالب مرتبط

کره‌شمالی: آمریکا با توقیف کشتی ما توافق را نقض کرده است

کره‌شمالی امروز (سه‌شنبه) با بیان اینکه توقیف یکی از کشتی‌های باری آن به دست ایالات متحده، اقدامی غیر قانونی و نقض روح توافق میان رهبران دو کشور است، خواستار بازگرداندن آن کشتی شد.

کره شمالی در سازمان ملل به اقدام آمریکا در توقیف کشتی باری خود اعتراض کرد

رسانه رسمی کره شمالی گزارش داد، این کشور از بابت توقیف یک کشتی باری خود به بهانه نقض تحریم ها از سوی آمریکا به سازمان ملل اعتراض کرده و از دبیر کل این سازمان خواستار برخورد با این اقدام "غیرقانونی" آمریکا شده است.

سازمان ملل به نامه کره شمالی درباره توقیف کشتی‌اش توسط آمریکا رسیدگی می‌کند

سخنگوی سازمان ملل در جریان کنفرانسی خبری اعلام کرد: سازمان ملل به نامه پیونگ یانگ در رابطه با توقیف یکی از کشتی‌های باری کره شمالی توسط آمریکا رسیدگی خواهد کرد.

کشتی توقیفی کره شمالی به ساموآی آمریکا منتقل شد

کشتی باری کره شمالی که به ظن نقض تحریم‌های بین‌المللی توقیف شده بود وارد بندر پاگو پاگو ساموآی آمریکا شد تا مورد بازرسی قرار گیرد.

کره شمالی: آمریکا با زور نمی‌تواند ما را کنترل کند

کره شمالی به توقیف یک فروند کشتی این کشور توسط آمریکا به شدت واکنش نشان داد.

کره شمالی: آمریکا دزد است

وزارت خارجه کره شمالی مصادره کشتی تجاری این کشور از سوی آمریکا را ناقض روح توافق سنگاپور و مصداق دزدی تعبیر کرد.

مناقشه آمریکا و کره شمالی ادامه دارد

تهران- ایرنا- درگیری ها میان آمریکا و کره شمالی بار دیگر بالا گرفته است، پس از آزمایش موشکی چند روز پیش کره شمالی، آمریکا یک کشتی باری متعلق به این کشور را مصادره کرده است. ادعاهای ترامپ در خصوص حل بحران کره شمالی تنها به گرفتن چند عکس یادگاری خلاصه شد.

کره شمالی : آمریکا باید کشتی توقیف شده ما را بازگرداند

‌توقیف ۲ کشتی با ۲۰ تن صید ماهی ترال در کنارک ‌

‌فرماندار کنارک گفت: دو شب قبل، صیادان محلی کنارک که برای صید شبانه به دریا رفته بودند، خبر دادند دو کشتی در حال انجام صید ترال هستند که این موضوع از طریق دریابانی پیگیر شد و ۲ کشتی که هر کدام ۱۰ تن صید کرده بودند، توقیف شدند.

کره شمالی خطاب به گوترش: کشتی ما را از آمریکای گانگستر پس بگیر

نماینده کره شمالی با ارسال نامه‎ای به دبیرکل سازمان ملل خواستار واکنش وی به اقدام غیرقانونی آمریکا مبنی بر مصادره یک فروند کشتی تجاری پیونگ یانگ شد.

توقیف 2 کشتی ترال در آبهای سیستان و بلوچستان

2 کشتی صیادی ترال در آب های ساحلی بندر کنارک توقیف شدند.

تاکید کره شمالی به مقابله سازمان ملل در برابر اقدامات " تبهکارانه" آمریکا

آمریکا 19 اردیبهشت یک کشتی را به اتهام نقض تحریم‌های سازمان ملل علیه کره شمالی متوقف کرد و همین مسئله باعث ناراحتی کره شمالی شده است.

پیونگ‌یانگ: توقیف کشتی باری ما از سوی آمریکا، غیرقانونی و ظالمانه است

سئول و برنامه جهانی غذا برای کمک به کره شمالی توافق کردند

پکن- ایرنا- رئیس جمهوری کره جنوبی در مورد حمایت از کره شمالی که با کمبود جدی غذا روبرو است، با رئیس آژانس غذای سازمان ملل به توافق رسید.

توافق آمریکا، مکزیک و کانادا برای حذف تعرفه‌های آلومینیوم و فولاد

آمریکا توافق کرده است تعرفه‌های واردات فولاد و آلومینیوم مکزیک و کانادا را در عوض جلوگیری از ورود فولاد چین به آمریکا از از این دو کشور، بردارد.

توقیف 2 کشتی ترال در جنوب شرق

توافق بر سر عدم توافق، دستاورد پامپئو از روسیه

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی درباره نشستهای روز سه‌شنبه وزیر خارجه آمریکا با رئیس جمهور روسیه می‌نویسد، در حالی که مایک پامپئو با مأموریتی به نمایندگی از دونالد ترامپ برای بهبود روابط آمریکا با روسیه این دیدار را انجام داد اما در خاتمه دستاورد او، توافق

کره شمالی: هدف آمریکا براندازی است

رسانه رسمی کره شمالی نسبت به بیانیه حقوق بشری آمریکا علیه این کشور واکنش شدیدی نشان داد.

پیام پمپئو به ایران از کانال عراق

یک منبع مطلع از نشست اخیر وزرای امور خارجه عراق و آمریکا ادعا کرده است که پمپئو در این دیداراز عبدالمهدی خواسته تا این پیام را به تهران برساند که آمریکا به دنبال جنگ نیست و فقط یک توافق هسته‌ای جدید می‌خواهد.

پیونگ یانگ: آمریکا به دنبال براندازی دولت کره شمالی است

کره شمالی با انتقاد از اظهارات اخیر آمریکا درباره نقض‌های حقوق بشری در این کشور آسیایی اعلام کرد، این حرف‌ها چیزی جز زبان بازی و لفاظی نیستند.