امیدوارم اتفاق خوبی برای مبارزه با نزول انجام شود

اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سید هادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر در پرونده تخلفات بانک سرمایه به صورت علنی در حال برگزاری است.مطالب مرتبط

شب نزول قرآن، تقدیر امور، بخشش گناهان

در تمام سال شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی رسد شبی که عبادت در آن برتر از هزار ماه است .

فرماندار دیواندره: انتخابات مهمترین اتفاق سیاسی کشور است

سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره از انتخابات به عنوان مهمترین اتفاق سیاسی کشور نام برد و گفت: حضور حداکثری مردم در این عرصه، پشتوانه خوبی برای نظام اسلامی است.

230 هزار هکتار مبارزه با آفت ملخ در کشور انجام شد

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: همزمان با آغاز نخستین ریزش آفت ملخ صحرایی از بهمن ماه تاکنون در سطح 230هزار هکتار مبارزه با این آفت در کشور انجام و این روند همچنان ادامه دارد.

230 هزار هکتار مبارزه با آفت ملخ در کشور انجام شد

بوشهر- ایرنا - رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: همزمان با آغاز نخستین ریزش آفت ملخ صحرایی از بهمن ماه تاکنون در سطح 230هزار هکتار مبارزه با این آفت در کشور انجام و این روند همچنان ادامه دارد.

مبارزه با ملخ صحرایی در جنوب کشور به 205 هزارهکتار افزایش یافت

بندرعباس- ایرنا - مدیر مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور گفت: از دهم بهمن ماه پارسال تاکنون بیش از 205 هزار هکتار از مناطق آلوده استانهای جنوبی با ملخ صحرایی مبارزه شیمیایی انجام شده است.

مبارزه با ملخ صحرایی در جنوب کشور به 205 هزارهکتار افزایش یافت

بندرعباس – ایرنا - مدیر مبارزه با آفات عمومی وهمگانی سازمان حفظ نباتات کشور گفت: از دهم بهمن ماه پارسال تاکنون در سطح بیش از 205 هزار هکتار از مناطق آلوده استانهای جنوبی با ملخ صحرایی مبارزه شیمیایی انجام شده است.

بررسی دلایل نزول تکواندو ایران در جهان/ کسب سهمیه المپیک در خطر

دارنده نشان نقره المپیک با اشاره به نزول چند پله ای تیم ملی تکواندو ایران در جهان گفت: با رویه ای که در این رشته وجود دارد کسب سهمیه المپیک در خطر است و مسئولان باید هوشیار باشند.

مبارزه با ملخ صحرایی در 4000 هکتار از اراضی کهنوج انجام شد

جیرفت - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی کهنوج گفت: مبارزه با آفت ملخ صحرایی در سطح چهار هزار هکتار از اراضی این شهرستان انجام شد.

آیت‌الله صافی گلپایگانی: شب قدر، مبدأ تحول و تاریخ کمال واقعی انسان‌هاست

مرجع تقلید شیعیان گفت: شب قدر، شب نور، رحمت و شب نزول قرآن و مَطلع خیرات و سعادت، و هنگام نزول برکات و سرآغاز زندگی نوین بشر و مبدأ تحوّل و تاریخ کمال واقعی انسان‌هاست.

مبارزه با علف هرز در 1424هکتار گندمزار فاروج

بجنورد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی فاروج گفت: کار مبارزه با علف های هرز پهن برگ، در سطح هزار و 424 هکتار از گندمزارهای این شهرستان انجام شد.

انجام موفقیت‌آمیز اولین پیوند مغز استخوان در بیمار مبتلا به HIV

رئیس مرکز تحقیقات ایدز با اشاره به انجام اولین پیوند سلول‌های بنیادی خون ساز برای یک بیمار مبتلا به HIV گفت: این اقدام اولین بار است در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا اتفاق افتاده است.

ریگی: تمدید قرارداد گل‌محمدی اتفاق خوبی بود/ اولویتم ماندن در پدیده است

مسعود ریگی، هافبک تیم فوتبال پدیده شهر خودرو اعلام کرد که اولویتش برای فصل آینده ماندن در این تیم است.

مبارزه با ملخ صحرایی در 280 هزار هکتار از اراضی کشور انجام شد

قزوین - ایرنا - رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: عملیات مبارزه با ملخ صحرایی تاکنون در سطح 280 هزار هکتار از اراضی مرتعی جنوب کشور انجام شده است.

امام جمعه رشت: کثرت گناه و رباخواری موجب نزول بلاهای جدید می‌شود

امام جمعه رشت گفت: کثرت گناهان و رباخواری برخی افراد در جامعه موجب نزول بلاهای جدید و افزایش سختی‌ها می‌شود.

۲۸۰ هزار هکتار مبارزه با ملخ صحرایی در استان‌های جنوبی انجام شد

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: عملیات مبارزه با ملخ صحرایی در بیش از ۲۸۰ هزار هکتار از اراضی مرتعی استان‌های جنوبی کشور انجام شده است.

تقابلی با جلالی ندارم/امیدوارم بازی خوبی شود

قائمشهر- سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران، ایجاد تقابل و جنگ میان فرکی وجلالی را برخلاف روح فوتبال و این الفاظ را واژه سازی رسانه‌ای دانست.

فنونی‌زاده: امیدوارم پرسپولیس با قهرمانی در جام حذفی «دوگانه» را کسب کند/ اولویت باشگاه حفظ برانکو و بیرانوند باشد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم در جام حذفی نیز موفق باشیم و امسال «دوگانه» را برای خود کنیم.

برای مبارزه با آمریکا نگاه‌ها باید علوی باشد

امام جمعه کرمانشاه گفت: امیرالمومنین در زمان خلافت خود اهل سازش و توجیه نبود و با باطل مبارزه می‌کرد، این درسی است که دولت‌ها و حکومت‌ها برای مبارزه با آمریکا و ایادی استکبار باید از آن الگو بگیرند.

مبارزه با آفت سن گندم در تربت جام

مدیر جهاد کشاورزی تربت جام گفت : در بیش از ۱۳هزار۹۰۰هکتارمزارع گندم این شهرستان مبارزه برعلیه آفات وبیماری ها به ویژه آفت سن گندم انجام شد

توصیه‌هایی برای دلمه‌خورها

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: باغداران برای مبارزه با بیماری سفیدک انگور عملیات سم پاشی را در باغات خود انجام می‌دهند.