بودجه در اختیار شهردار چگونه هزینه می شود؟

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در خصوص بودجه در اختیار شهردار توضیح داد.مطالب مرتبط

بودجه در اختیار شهردار چگونه هزینه می شود؟

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در خصوص بودجه در اختیار شهردار توضیح داد.

ایراد بودجه کجاست؟

با تاکید مجدد رهبر معظم انقلاب بر ضرورت اصلاح ساختار بودجه سال جاری، یک اقتصاددان با بیان اینکه ساختار درآمدی و هزینه‌ای در بودجه سالم نیست، گفت: بخشی از هزینه‌های مندرج در بودجه در محل‌هایی خرج می‌شود که بهره‌وری و کارآمدی لازم و کافی را ندارد.

تفویض اختیار به معنای عدم نظارت نیست/ دشمن عنوان می‌کند ایران یک استثناء است/فرهنگ تولید ما باید دانش‌بنیان باشد/ اگر ارتباط بودجه و نفت کاهش پیدا کرد آن را افزایش ندهیم/هزینه‌هایی که نباید در این سال‌ها خلق می‌شد

خطیب موقت این هفته نماز جمعه تهران بیان کرد: یکی از مشکلات امروز هزینه‌هایی است که نباید در این دوران و سال‌ها خلق می‌شد و خلق شد.]]>

پرونده بودجه ایران-7|نفسهای بودجه نفتی به شماره افتاد/پایان حقوق نجومی، فساد و رانتِ شرکتهای دولتی با اصلاح ساختار بودجه

یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه، بودجه ریزی مبتنی بر نفت اقتصاد کشور را به بن بست برده‌ است، گفت: یکی از اولویتهای برنامهِ اصلاح ساختار بودجه، شفافیت در نحوه هزینه‌های شرکتهای دولتی برای پایان دادن به فساد این مجموعه‌هاست.

اسماعیلی: کاهش هزینه‌های ادارات بخشی از کسری بودجه را جبران می‌کند

نماینده مردم نور در مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش هزینه‌های ادارات می‌تواند بخشی از کسری بودجه را جبران کند.

واکنش سازمان برنامه به گزارش تفریغ بودجه سال ۹۶

سازمان برنامه در واکنش به گزارش تفریغ بودجه سال۹۶ اعلام کرد که در کلیه ابلاغیه‌ها و توزیع اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سقف مقرر در قانون بودجه سال ۱۳۹۶ را رعایت کرده است.

بودجه شهرداری کلاچای در سال گذشته به صورت کامل جذب شد

رودسر- شهردار کلاچای از جذب و تحقق کامل بودجه شهرداری این شهر در سال گذشته خبر داد و گفت: بودجه شهرداری کلاچای ۱۰ درصد افزایش یافته است.

مردم 40 هزار نسخه خطی در اختیار سازمان اسناد قرار دادند

اصفهان - ایرنا - رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: 40 هزار نسخه خطی در 2 سال اخیر از طرف مردم در اختیار این مجموعه قرار گرفته که برای دریافت آنها 190 میلیارد ریال هزینه پرداخت شد.

بودجه قرارگاه جهادی را خیرین می‌پردازند/تمرکز واحدهای خوزستان بر پایان‌نامه‌های با موضوع سیل

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با اشاره به بودجه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: اکثر بودجه این قرارگاه و کمک‌هایی که صورت گرفت، از جامعه دانشگاهی و خیرین بود و بخشی هم که دانشگاه هزینه کرد، با هدف غنا بخشی به حرکت علمی دانشگاه بود که امری لازم تلق

54 درصد از بودجه شهرداری شهر قدس برای پروژه‌های عمرانی اختصاص یافت

شهردار شهر قدس با اشاره به اختصاص 54 درصدی بودجه شهرداری به خدمات عمرانی گفت: 112 پروژه عمرانی در سال جاری به منظور تأمین و ارتقای زیرساخت‌های شهری اجرا می‌شود. 

مخالف بی‌تدبیری مسوولان دانشگاهیم نه شادی دانشجو/ چرا بودجه برای طیف خاصی هزینه می‌شود؟

۴۰۷میلیارد تومان بودجه امسال شهرداری زاهدان

شهردار زاهدان هم در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه به خبرنگار ما گفت: ۴۰۷میلیارد تومان بودجه امسال شهرداری زاهدان است که ۵۵درصد آن صرف طرح‌های عمرانی از جمله بهسازی ورودی‌های شهر زاهدان خواهد شد.

مدارس با رعایت الگوی مصرف از پرداخت هزینه برق معاف می شوند

تهران-ایرنا- شرکت توانیر اعلام کرد:براساس بند «م» تبصره«6» قانون بودجه امسال، همه واحدهای آموزشی دولتی وزارت آموزش و پرورش در صورت رعایت الگوی مصرف از پرداخت هزینه‌های آب، برق و گاز معاف می شوند.

سازمان برنامه و بودجه بنگاه توزیع بودجه شده است

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: یکی از دلایل توسعه‌نیافتگی کشورمان سازمان برنامه و بودجه است و بخش بودجه نسبت به برنامه غالب شده و  این سازمان بنگاهی شده که صرفا توزیع بودجه می‌کند.

سهم اعتبار هزینه‌ای و عمرانی استان اردبیل 4000 میلیارد ریال است

معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: اعتبار هزینه‌ای و عمرانی امسال استان چهار هزار میلیارد ریال بوده که ابلاغ شده است.

تحقق 117 درصد بودجه شهرداری گرگان؛ سایت بالن‌سواری و سورتمه راه‌اندازی می‌شود

شهردار گرگان با اشاره به تحقق 117 درصد بودجه سال گذشته گفت: پروژه‌های بزرگ گردشگری از جمله تله‌کابین، بازارموزه، سایت بالن‌سواری و سورتمه در گرگان راه‌اندازی می‌شود.

تحقق ۱۰۵ درصدی بودجه نقد شهرداری تهران

خزانه دار شورای شهر تهران: بودجه نقدی سالانه بیش از رقم مندرج در سند بودجه ۱۳۹۷ به میزان ۱۰۵ درصد و بودجه غیرنقد هم ۴۸ درصد تحقق یافته است

ترامپ از جلسه با دموکرات ها فرار کرد

رهبر اقلیت دموکرات ها در سنا گفت رئیس جمهور آمریکا زمانی که مجبور شد به این سوال پاسخ بدهد که چگونه می خواهیم هزینه توسعه زیرساخت ها را در آمریکا تامین کنیم از جلسه فرار کرد.

آلمان افزایش چشمگیر هزینه‌های نظامی خود را به اطلاع ناتو رساند

کشور آلمان بالاخره در برابر فشارهای آمریکا برای افزایش بودجه نظامی خود سر خم کرده و افزایش چشمگیر هزینه‌های نظامی خود در ائتلاف نظامی ناتو در سال جاری میلادی را به اطلاع این ائتلاف رساند.

شهردار قائمشهر استعفا داد

قائم‌شهر - بهمن معین‌پور شهردار قائم‌شهر از سمت خود استعفا داد و عباس صالح زاده به عنوان شهردار جدید انتخاب شد.