مدیر رسانه‌های نوین معاونت سیما منصوب شد

با حکم معاون سیما، رضا شکرالهی‌فر به عنوان مدیر رسانه‌های نوین این معاونت منصوب شد.مطالب مرتبط

برکناری مدیر شبکه پنج سیما

صدا و سیما اعلام کرد: در پی قصور صورت‌گرفته در پخش صحبت‌های مداح هتاک در یکی از ضیافت‌های مذهبی از شبکه پنج سیما با دستور رئیس رسانه ملی، مدیر شبکه پنج سیما و مدیر پخش این شبکه برکنار شدند.

­توبیخِ مدیر شبکه پنج سیما

معاون سیمای رسانه ملی با عذرخواهی از برادران، خواهران و علمای بزرگوار اهل سنت گفت: عوامل برنامه مداحی موردنظر و مدیر شبکه پنج سیما به علت کوتاهی توبیخ شدند.

مدیر شبکه پنج سیما با دستور رئیس رسانه ملی برکنار شد

جواد رمضان‌نژاد مدیر شبکه پنج سیما و مدیرپخش شبکه در پی سخنان توهین‌آمیز یک مداح در پخش زنده این شبکه برکنار شد.

توبیخ مدیر و مدیر پخش شبکه پنج سیما/ اخراج تهیه‌کننده، مدیر برنامه و ناظر پخش

معاون سیما با تاکید براینکه پخش زنده سخنان نامربوط مداح حاضر در هیأتی که مراسم آن از شبکه پنج سیما پخش می‌شده خارج از اراده مدیران شبکه بوده است، اظهار کرد: با عذرخواهی از برادران و خواهران و علمای بزرگوار اهل سنت اعلام می‌کنم، هم تهیه‌کننده و مدیر این بر

مدیرکل جدید دفتر نوآوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری منصوب شد

تهران- ایرنا- مریم ملونی مدیرکل جدید دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری با صدورحکمی از سوی پیمان صالحی معاون نوآوری وتجاری سازی فناوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، معرفی شد.

میزگرد تسنیم| بسیاری از روابط عمومی‌های قم فاصله زیادی در استفاده از رسانه‌های نوین دارند

کارشناس ارتباطات با بیان اینکه به‌روز نبودن روابط عمومی‌ها در استفاده از رسانه‌های نوین سبب فاصله گرفتن آنها از ماهیت اصلی شده است، گفت: امروزه رسانه به تلفن‌های همراه منتقل‌شده است و باید مسئولان روابط عمومی از این ابزار استفاده بهینه کنند.

توبیخ مدیر و مدیر پخش شبکه پنج سیما/ اخراج تهیه کننده، مدیربرنامه و ناظر پخش

معاون سیما با تاکید براینکه پخش زنده سخنان نامربوط مداح حاضر در هیأتی که مراسم آن از شبکه پنج سیما پخش می‌شده خارج از اراده مدیران شبکه بوده است، اظهار کرد: با عذرخواهی از برادران و خواهران و علمای بزرگوار اهل سنت اعلام می‌کنم، هم تهیه‌کننده و مدیر این بر

جنگ رسانه‌ای تاکتیک نوین دشمنان برای ایجاد گسست بین نسل‌ها است

بجنورد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: جنگ رسانه‌ای تاکتیک نوین دشمنان برای ایجاد گسست بین نسل جوان و گذشته انقلاب است و برای این نبرد باید با تمام قوا وارد میدان شویم.

ترجیح رفتار فردی به جمعی، آسیب سال‌های اخیر جامعه/ ساختار صدا و سیما در جهت منافع ملی نیست

عضو فراکسیون امید با بیان اینکه رسانه ملی همیشه سعی در برجسته کردن کمبودها دارد گفت: ساختار صدا و سیما در جهت منافع ملی نیست به طوری‌که این رسانه همواره با دولت در تقابل است.]]>

مدیر شبکه پنج سیما برکنار شد

مدیر شبکه پنج سیما به‌دستور رئیس سازمان صدا و سیما از کار برکنار شد.

مسئول خانه فرهنگ و هنر معاونت گسترش زبان فارسی منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون گسترش زبان فارسی و ایران‌شناسی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی خارج از کشور، مسئول خانه فرهنگ و هنرِ این معاونت منصوب شد.

مدیرکل مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی‌ رسانه‌ها منصوب شد

تهران- ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درحکمی، گیتا علی‌آبادی را به عنوان مدیرکل مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی‌ رسانه‌ها منصوب کرد.

مدیرکل مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی‌ رسانه‌ها منصوب شد

با حکم سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گیتا علی‌آبادی به عنوان مدیرکل مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی‌ رسانه‌ها منصوب شد.

مدیر فنی تیم‌ملی هندبال منصوب شد

رئیس فدراسیون هندبال با صدور حکمی مدیر فنی تیم ملی هندبال بزرگسالان را منصوب کرد

انتصاب یک بانو و یک جوان در دو معاونت استانداری گیلان

آرش فرزام صفت به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و کیمیا تنهایی بعنوان معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان منصوب شدند.

گیتا علی‌آبادی بار دیگر مدیرکل مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گیتا علی‌آبادی را به عنوان مدیر کل مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منصوب کرد. گیتا علی‌آبادی پیشتر این سمت را برعهده داشت.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد

تهران- ایرنا- پس از پایان حکم سرپرستی شعبانلو در ورزشگاه آزادی مدیر جدید این مجموعه ورزشی منصوب شد.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، در حکمی مدیر جدید مجموعه ورزشی آزادی را منصوب کرد

از مشکل کاغذ تا ارائه راه‌حل قطعی برای بیمه خبرنگاران

محمد خدادی که به‌تازگی بر صندلی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی تکیه زده است، مهمترین برنامه‌اش را در یک مثلث سه ضلعی شامل «اقتصاد رسانه» – «محتوای رسانه و نسبت آن با مخاطب» – «هویت خبرنگار و رسانه» می‌داند.

350 هکتار از اراضی مراغه به سامانه های نوین آبیاری مجهز شدند

مراغه - ایرنا معاون مدیرکل و مدیر جهاد کشاورزی مراغه با تاکید بر لزوم توسعه فناوری های نوین کشاورزی در زمینه آبیاری گفت: سال گذشته 350 هکتار از باغات و اراضی کشاورزی این شهرستان به سامانه های نوین آبیاری مجهز شدند.