ابرها از چه زمانی بارور می‌شوند؟

مدیر مرکز تحقیقات و مطالعات باروری ابرها از موکول‌سازی بارورسازی ابرها در سال آبی آینده و اعمال تغییرات احتمالی در این فرآیند خبر داد.
کلمات کلیدی: [ بارورسازی ابرها]


مطالب مرتبط

همتی: قیمت ارز 2 هفته‌ای 2 هزار تومان ارزان شد/ هشدار مجدد برای ورود به بازار ارز

رییس کل بانک مرکزی، با بیان اینکه مردم نباید وارد بازار ارز شوند چرا که ممکن است متضرر شوند،گفت:ذخایر کافی ارز در کشور وجود دارد و بانک مرکزی هر زمانی اراده کند وارد بازار می‌شود.

باروری ابرها شایعه ای بیش نیست

مدیرکل هواشناسی:بارندگی‌های اخیر جز بارش‌های طبیعی بود.

عضو خبرگان رهبری: ایران اسلامی به‌واسطه استقلال‌طلبی بزرگ‌ شده است

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان "باید قدردان نعمت‌های بزرگی که خدا به ما داده، باشیم" گفت: ملت‌های مسلمان تا زمانی که وابسته استکبار باشند بزرگ نمی‌شوند ولی اگر مستقل شوند به بزرگی می‌رسند، ایران اسلامی به‌واسطه استقلال‌طلبی بزرگ‌ شده است.

دلیلی که سبب بروز قانقاریا در بیماران می‌شود

زمانی که جراحی‌هایی همچون جراحی مفصل زانو، لگن، شانه و یا آرنج صورت می‌گیرد، عروق خونی در دسترس محل جراحی ممکن است دچار آسیب شوند

منتظری: زمانی به ما پول دادند که کار از کار گذشته بود/ مگر بازیکن برده مسئولان است؟

مدافع استقلال گفت: بازیکنان استقلال کمترین پول دریافتی را در میان مدعیان دریافت کرده بودند و زمانی پول به حساب آنها واریز شد که کار از کار گذشته بود.

ماموریت جدید پهپادهای مرگبار انصارالله به جای موشک‌های بالستیک

بعد از موفقیت هفت پهپاد جنبش انصارالله یمن در طی کردن مسافتی بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر و حمله به ایستگاه‌های پمپاژ نفت عربستان این سؤالات مطرح می‌شوند که انصارالله چگونه آن هم در زمانی کوتاه به این توانایی‌ها دست یافته و هدف آتی یا به عبارتی دیگر اقدام غافلگیرک

حتماً غلطی املایی است، اینکه تیری به گلویم نخورده و هنوز زنده‌ام

مقتلی/ کتابهای دیگر کتابخانه را/ به گریه انداخته است/ ما ایستاده‌ایم و ابرها/ ابرهای ترس و تماشا/ برای شهادت دریا/ در روایاتِ رود/ دنبال سند معتبر میگردند

آغاز برداشت یاقوت سرخ از تاکستان های سراوان

برداشت انگور یاقوتی از سطح ۱۲هکتار از تاکستان های بارور شهرستان سراوان آغاز شد.

تا زمانی که زیر پرچم ولایت باشیم پیروزیم

جانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله گفت: ما تا زمانی که زیر پرچم ولایت باشیم پیروزیم همانطور که در زمان دفاع مقدس توانستیم نزدیک به ۶ هزار کیلومتر مربع از خاک ایران اسلامی را آزاد کنیم.

پیش بینی برداشت ۱۴۴ تن انگور یاقوتی در سراوان

‌مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سراوان پیش بینی کرد: ١٤٤ تن انگور یاقوتی از سطح ۱۲ هکتار از تاکستان‌های بارور این شهرستان برداشت و روانه بازار مصرف شد.

برای رویارویی با دشمن از هر زمانی آماده‌تر هستیم

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: امروز از هر زمانی در طول دوران انقلاب باانگیزه‌تر، مهیاتر و آماده‌تر برای رویارویی با دشمن هستیم.

ظریف: تا زمانی که آمریکا به ایران احترام نگذارد امکان مذاکره وجود نخواهد داشت

وزیر امور خارجه کشورمان تأکید کرد مذاکره بین ایران و آمریکا تنها زمانی میسر خواهد بود که آمریکا در عمل ثابت کند که برای ایران احترام قائل است.

ظهرابی: از زمانی که وارد زمین شدیم جو بازی متشنج بود/ توهین‌هایی شد که در شأن یک ورزشکار خانم نیست

بازیکن تیم شهرداری سیرجان در باره درگیری‌های به وجود آمده در بازی مقابل ذوب آهن گفت: از زمانی که وارد زمین بازی شدیم ذوبی‌ها فضا را متشنج کردند.

زمانی برای شادی قهرمانی نداریم/ باید هر سه سهمیه را کسب کنیم

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: رقابتهای کسب سهمیه المپیک پرتعداد و فشرده است و زمانی برای شادی قهرمانی نداریم و باید خیلی زود برای رقابت بعدی آماده شویم.

ویژگی سامد، عملیاتی شدن خواسته مردم در بازه زمانی معین است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: مهمترین ویژگی و کارایی سامد (تلفن 111) این است که خواسته‌ ها و مشکلات تماس‌ گیرندگان در بازه زمانی معین، عملیاتی شده و نتیجه اقدام نیز به مخاطبان گزارش می‌ شود.

برای رویارویی با دشمن از هر زمانی با انگیزه‌تر و آماده‌تر هستیم/ در ٣٧سال گذشته مردم و رهبرى ما به فکر آزادى فلسطین بودند

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شوراى هماهنگى تبلیغات اسلامى گفت: باسربلندی و افتخار در پیشگاه ملت بزرگ ایران به عنوان عضو کوچکی از نیروهای مسلح اعلام می‌کنم امروز برای رویارویی با دشمن از هر زمانی در طول دوران انقلاب با انگیزه‌تر و آماده‌تر هستیم ، اما آمریکای

پروانه های بی آزار در اطراف ما

پروانه های زیبایی که این روزها به وفور در شهرها و روستاها دیده می شوند ، جزو آفات محسوب نمی شوند و حضور آنها ضرری برای انسانها، کشاورزی و محیط زیست ندارد.

در سختی‌ها چگونه امام حسنی عمل کنیم / عقیقه از چه زمانی سنت شد

اعضایی که نباید به خاک سپرده شوند!

رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت از تدوین پروتکل ترابری عضو در کشور خبر داد و گفت: در آینده و در وهله اول اعضای اهدایی از سمت شهرستان‌ها به سمت تهران برای مراکز پیوند منتقل می‌شوند.

حاشیه‌های تمام‌نشدنی آقای دبیرکل!/ صالحی‌امیری چه زمانی دست به تغییر می‌زند؟