سوخت بدون کارت با ستاره مربع‌ها!

پس از آنکه سهمیه‌بندی بنزین متوقف و مجدداً برای احیای مدیریت توزیع سوخت تصمیم‌گیری شد، انتخاب فن‌آوری جدید متناسب با مقتضیات روز که با کمترین هزینه بر اقتصاد ملی، بتوان به نتایج و خروجی‌های مناسب‌تری دست یافت، دغدغه‌ایست که توجه به آن می‌تواند برای کشور ق
کلمات کلیدی: [ کدهای ستاره مربع]


مطالب مرتبط

سوخت بدون کارت با ستاره مربع‌ها!

پس از آنکه سهمیه‌بندی بنزین متوقف و مجدداً برای احیای مدیریت توزیع سوخت تصمیم‌گیری شد، انتخاب فن‌آوری جدید متناسب با مقتضیات روز که با کمترین هزینه بر اقتصاد ملی، بتوان به نتایج و خروجی‌های مناسب‌تری دست یافت، دغدغه‌ایست که توجه به آن می‌تواند برای کشور ق

پیامک ستاره مربع برای ترامپ

آذری جهرمی در پستی کنایه آمیز پیرامون کلافگی مردم از تماس تبلیغاتی نوشت :‌باز خوبه برای ترامپ پیامک ستاره مربع نفرستادن .

همه خدمات اینترنتی در یک ستاره مربع متمرکز شد

در حالی‌که پیش از این، از کدهای USSD متفاوتی برای خدمات اینترنتی همراه اول استفاده می‌شد، به گفته‌ی مدیرکل ارتباطات همراه اول، از امروز این خدمات در کد ستاره ۱۰۰ مربع مترکز می‌شوند.

#از_تسنیم_بپرسید: پاسخ به 4 سوال جدید درباره کارت سوخت

در این گزارش به تازه‌ترین سوالات مخاطبان خبرگزاری تسنیم در خصوص کارت سوخت پاسخ داده شده است.

حذف کارت سوخت جایگاه همزمان با احیای کارت شخصی/مزایای تصمیم مجلس برای کنترل مصرف بنزین

چطور اعتبار خط موبایلتان را افزایش دهید

مشترکان دائمی همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کد ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۷ مربع اعتبار میان‌دوره خود را افزایش دهند.

کد ستاره مربع همه‌کاره!

ستاره مربع‌هایی که در پمپ بنزین هم کار شما را راه می‌اندازند!

ابطال بیش از ۱۸۰ هزار کارت سوخت مهاجر در استان سیستان و بلوچستان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار از ابطال و مسدودی بیش از ۱۸۰ هزار کارت سوخت مهاجر در استان سیستان و بلوچستان به منظور مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی خبر داد.

۱۷ درصد از مردم استان فارس، همچنان بدون کارت ملی

افرادی که تاکنون برای دریافت کارت ملی هوشمند، ثبت‌نام نکرده‌اند می‌توانند به دفاتر پیشخوان دولت و اداره‌های پست مراجعه کنند.

پیامک‌های جعلی با هدف سرقت اطلاعات

روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه اعلام کرد: از شهروندان کرمانشاهی خواست تا به پیامک‌های جعلی کارت سوخت برای دریافت مجدد این کارت توجه نکنند.

ابطال بیش از ۱۸۰ هزار کارت سوخت مهاجر در سیستان و بلوچستان

‌موانع نصب GPS روی ناوگان سنگین/‌ توزیع گازوئیل با نرخ دوم صرفا با کارت سوخت شخصی

کلاهبردار کارت به کارت در اراک دستگیر شد

اراک - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: کلاهبرداری که توسط کارت به کارت کردن مبالغ حساب افراد با استفاده از شگرد مسابقات تلفنی از مردم سوء استفاده می کرد در اراک دستگیر شد.

سرانه فضای سبز در ایلام به 2.8 متر مربع افزایش یافت

ایلام - ایرنا - شهردار ایلام گفت: سرانه فضای سبز در شهر ایلام با اهتمام مسئولان شهرداری از 1،8 متر مربع قبلی به 2،8 متر مربع به ازای هر نفر افزایش یافته است.

جلوگیری از فعالیت رانندگان سرویس بدون کارت صلاحیت در فارس

از فعالیت رانندگان سرویس مدارس که کارت صلاحیت نداشته باشند، جلوگیری می‌شود.

آنچه باید درباره "رمزهای یکبار مصرف بانکی" بدانید

باتوجه به اینکه از ابتدای خرداد ماه رمزهای یکبار مصرف بانکی به عنوان رمز دوم کارت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، بانک مرکزی درباره جایگزینی رمزهای پویا به جای رمزهای ایستا در پرداخت‌های بدون حضور کارت، نکاتی را تاکید و اعلام کرد.

آموزش و پرورش فارس از فعالیت رانندگان سرویس بدون کارت صلاحیت جلوگیری می کند

شیراز- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش فارس اعلام کرد: در سال تحصیلی جدید از فعالیت رانندگان سرویس مدارس که کارت صلاحیت نداشته باشند، به صورت جدی ممانعت می شود.

یک گام کوچک اما بلندپروازنه به سوی سفر بین ستاره ای

تهران- ایرنا- محققان آمریکایی از آزمایش موفقیت‌آمیز نسخه ای از نمونه اولیه یک کاوشگر بین ستاره‌ای خبر دادند که نقطه عطفی برای سفر بین ستاره ها محسوب می‌شود.

اولتیماتوم به فاقدین کارت هوشمند/سکون آمار طلاق در کشور

سخنگوی سازمان ثبت احوال با اشاره به اینکه تمامی کارت های ملی قدیمی فاقد اعتبار هستند، گفت: از اول خرداد ماه با رسید کارت هوشمند ملی می توانند خدمات بگیرند.