یمن ائتلاف سعودی را به کارشکنی در روند صلح متهم کرد

تهران - ایرنا - رئیس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن، ائتلاف متجاوزان به سرکردگی عربستان را به تنش زایی و کارشکنی در روند اجرای توافق صلح سوئد متهم کرد.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ خاورمیانه]


مطالب مرتبط

یمن ائتلاف سعودی را به کارشکنی در روند صلح متهم کرد

تهران - ایرنا - رئیس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن، ائتلاف متجاوزان به سرکردگی عربستان را به تنش زایی و کارشکنی در روند اجرای توافق صلح سوئد متهم کرد.

ائتلاف متجاوز به یمن کارشکنی در اجرای توافق استکهلم را متوقف کند

سخنگوی وزارت خارجه گفت: سازمان ملل و کشورهای تأثیرگذار باید از ائتلاف متجاوز به یمن بخواهند به تعهدات خود پایبند بوده و کارشکنی‌های خود را در متوقف کردن اجرای توافق استکهلم کنار بگذارند.

ائتلاف سعودی ها علیه یمن از هم پاشیده است

با گذشت حدود ۴سال، ائتلاف سعودی تقریبا از هم پاشیده و بسیاری از کشور‌ها از جمله سودان از ائتلاف خارج شده اند

نقض گسترده توافق سوئد توسط ائتلاف سعودی در یمن

رسانه‌های یمنی از تشدید حملات مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی به مناطق مختلف الحدیده خبر دادند.

اعتراف آمریکا به شکست ائتلاف سعودی-امارتی در یمن

دستیار معاون وزیر خارجه آمریکا در امور کشور های حاشیه خلیج فارس اذعان کرد: ائتلاف سعودی اماراتی در تحقق اهداف خود در یمن شکست خورده است.

سخنگوی وزارت خارجه جنایت جدید ائتلاف سعودی در صنعا را محکوم کرد

تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امورخارجه ضمن محکوم کردن جنایت جدید ائتلاف سعودی در بمباران منازل مسکونی در شهر صنعا گفت: کشورهای حامی نیروهای متجاوز به یمن با در اختیار قراردادن بمب ها و سلاح های نابودکننده به ائتلاف، در این جنایات شریک بوده و باید پاسخگو باشن

یمن از سرنگونی یک پهپاد ائتلاف متجاوز سعودی خبر داد

تهران - ایرنا - ارتش و کمیته های مردمی یمن بامداد چهارشنبه از سرنگونی یک پهپاد وابسته به ائتلاف متجاوز سعودی و امارات در جنوب صنعا پایتخت خبر داد.

اذعان آمریکا به شکست ائتلاف سعودی امارتی در یمن

تهران – ایرنا - «تیموتی لیندرکینگ»، دستیار معاون وزیر خارجه آمریکا در امور کشور های حاشیه خلیج فارس پنجشنبه شب در گفت وگو با شبکه خبری الجزیره گفت: ائتلاف سعودی اماراتی در تحقق اهداف خود در یمن شکست خورده است.

واکنش ایران به جنایت ائتلاف سعودی در بمباران یمن

سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران جنایت جدید ائتلاف سعودی در بمباران منازل مسکونی در شهر صنعا پایتخت یمن را که منجر به کشته و زخمی شدن ده ها نفر از کودکان و زنان شد، به شدت محکوم کرد.

یک خانواده قربانی حمله ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی به صنعا

شاهدان عینی گزارش دادند که یک خانواده ۶ نفره از جمله ۴ کودک در حمله هوایی ائتلاف متجاوز سعودی - اماراتی به منطقه مسکونی در صنعاء کشته شدند. ]]>

ایران بمباران منازل مسکونی یمن توسط ائتلاف سعودی را محکوم کرد

سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه کشورمان جنایت جدید ائتلاف سعودی در بمباران منازل مسکونی در پایتخت یمن را که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر از کودکان و زنان شد، به شدت محکوم کرده است.

سخنگوی وزارت خارجه جنایت ائتلاف سعودی در یمن را محکوم کرد

سخنگوی وزارت خارجه جنایت ائتلاف سعودی در بمباران شهر صنعا را که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر از کودکان و زنان شد، محکوم کرد

حمله ائتلاف سعودی به صنعا

ائتلاف به رهبری عربستان مناطقی در صنعا را هدف قرار داد.]]>

نهاد حقوق بشری اروپایی مقام های سعودی را به ادامه سرکوب مردم متهم کرد

تهران – ایرنا - «علی الدبیسی» رئیس سازمان اروپایی – سعودی حقوق بشر روز یکشنبه در واکنش به حمله نیروهای سعودی به مناطق شیعه نشین قطیف واقع در شرق این کشور که هشت کشته بر جای گذاشت، گفت: وقایع قطیف در چارچوب تداوم سیاست سرکوب رژیم سعودی انجام شد.

الحوثی: بدترین کارنامه جنایت‌ها در جهان متعلق به ائتلاف متجاوز است

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی تأکید کرد که جنایت‌های مداوم ائتلاف متجاوز سعودی هرگز باعث شکسته شدن اراده ملت یمن نخواهد شد.

هنگامی که ائتلاف ریاض خشم خود را بر سر کودکان خالی می‌کند

ضربات دردناک یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن به اقتصاد سعودی با هدف قرار دادن تاسیسات نفتی این کشور سبب شد که ائتلاف تحت سرکردگی ریاض به حملات وحشیانه به مناطق مسکونی روی آورد.

انصارالله یمن: اظهارات ائتلاف سعودی درباره "دستاورد نظامی" در صنعا وقیحانه است

درحالی که تعداد کشته و زخمی شدگان در جنایت ائتلاف عربی در صنعا به ۷۷ تن رسیده است، سخنگوی انصارالله یمن تأکید کرد که "دستاورد نظامی" خواندن چنین جنایت‌هایی از سوی سخنگوی ائتلاف عربی شرم‌آور است.

نقض جدید آتش‌بس «الحدیده» با دو حمله هوایی ائتلاف سعودی

فیلم جنایت جدید ائتلاف سعودی در صنعاء

درگیری بین طرفهای ائتلاف متجاوز به یمن

درگیری ها در یمن بین طرفهای ائتلاف متجاوز به سرکردگی رژیم سعودی شدت گرفته است.