معترضان به کاهش حقوق در لبنان به هدف خود رسیدند

بیروت - ایرنا - اعتراض های یک ماهه در لبنان برای جلوگیری از کاهش حقوق کارمندان، نیروهای نظامی و بازنشستگان در این کشور نتیجه داد.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ خاورمیانه]


مطالب مرتبط

معترضان به کاهش حقوق در لبنان به هدف خود رسیدند

بیروت - ایرنا - اعتراض های یک ماهه در لبنان برای جلوگیری از کاهش حقوق کارمندان، نیروهای نظامی و بازنشستگان در این کشور نتیجه داد.

ایران به حقوق اقلیت ها احترام می گذارد

بیروت - ایرنا - ' شامل روکز' نماینده مسیحی مجلس لبنان از 'فراکسیون لبنان قدرتمند' (لبنان القوی) تاکید کرد که مسیحیان در ایران آزادی عقیده دارند، زیرا جمهوری اسلامی به حقوق اقلیتها احترام می گذارد.

افشاگری یک گروه حقوق بشری از سالها شکنجه سیستماتیک هندی‌ها علیه معترضان کشمیر ی

یک گروه فعال حقوق بشری در کشمیر تحت کنترل هند بعد از انتشار گزارشی جامع از اعمال صدها مورد شکنجه و تجاوز جنسی نیروهای هندی علیه معترضان کشمیری، خواستار تشکیل کمیسیون تحقیقات سازمان ملل به منظور بررسی این شکنجه‌ها شد.

تجمع معترضان زیست محیطی در پاریس

تهران - ایرنا - معترضان زیست محیطی روز یکشنبه برای مورد توجه قرار دادن روند رو به کاهش گوناگونی زیستی روی کره خاکی، در منطقه گردشگری «تروکادرو» پاریس تجمع و سطح زمین را به خون ساختگی آغشته کردند.

صادرات 1400 کیلوگرم سوهان قم به قطر و لبنان؛ گرانی‌ها قدرت خرید سوهان را کاهش داده است

رئیس اتحادیه سوهانی و حلوایی استان قم با اشاره به افزایش قیمت‌های مواد اولیه و کاهش قدرت خرید مردم گفت: در 10 روز گذشته 400 کیلو سوهان به کشور قطر و یک‌ تن به کشور لبنان صادر شده است.

اعتصاب عمومی در لبنان

بیروت - ایرنا - شماری از اداره و سازمان های دولتی و عمومی لبنان امروز (جمعه) در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت پیش نویس بودجه در ارتباط با حقوق و مزایای کارکنان اعتصاب کردند.

ورود آمریکا به پرونده منابع انرژی مشترک لبنان و رژیم صهیونیستی

لبنان به دنبال بازپس گیری حقوق خود در منطقه متنازع میادین انرژی از دست رژیم صهیونیستی است، اما آمریکا تلاش دارد خود را تنها میانجی موجود در این روند معرفی کند.

فلسفه مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کاهش فاصله بین دریافتی ها بود

تهران- ایرنا- « علی مطهری» نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مورد نحوه افزایش حقوق توسط دولت گفت: فلسفه مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کاهش فاصله بین دریافتی ها بود.

«حامد حسین الهق» به جمع شهدای لبنان پیوست

روز گذشته یکی از رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی لبنان و از اعضای حزب‌الله لبنان به شهادت رسید.

تحصن نظامیان بازنشسته لبنان در مقابل بانک مرکزی این کشور

همزمان با جلسه کابینه، نظامیان بازنشسته لبنان با آغاز تحصن خود در مقابل بانک مرکزی این کشور، حذف بندهایی در لایحه بودجه سال ۲۰۱۹ که "ناقض حقوق آنهاست"، خواستار شدند.

درگیری پلیس فرانسه با معترضان جلیقه زرد

معترضان جلیقه زرد فرانسوی در بیست و ششمین هفته متوالی از تظاهرات اعتراض آمیز خود با نیروهای پلیس درگیر شدند.

حریری: اهانت به هر کشور عربی اهانت به لبنان است

نخست وزیر لبنان با اشاره به اینکه بیروت از موضعگیری‌های خود در حمایت از کشورهای دوست دست نخواهد کشید، تاکید کرد، نقض سیاست عدم مداخله در درگیری‌های منطقه‌ای به منافع لبنان آسیب می‌زند.

تهدید معترضان قراردادهای سازمان ورزش

یک عضو شورای شهر تهران نسبت به برخوردی که با معترضان به نحوه قراردادهایشان در سازمان ورزش شده، تذکر داد و گفت: به برخی از این افراد گفته شده چرا به عضو شورا نامه زده اید.

توافق گروه‌های فلسطینی و لبنان بر سر حذف مظاهر نظامی در اردوگاه "المیه و میه"

فرماندهی ارتش لبنان از آغاز اجرای توافقات صورت گرفته میان لبنان و فلسطین مبنی بر تخلیه خیابان‌های اردوگاه "المیه و میه" از افراد مسلح خبر داد.

بخشی از حقوق‌بگیران از مصوبات حقوق سال 98 مستثنی شدند+سند

برخی از حقوق‌بگیران با مصوبه اخیر دولت بیش از سقف حقوق مصوب سال 98 دریافت می‌کنند.

وزیر کشور لبنان: حزب الله با راهبرد دفاعی لبنان گره خورده است

تهران- ایرنا- 'ریا الحسن' وزیر کشور لبنان تاکید کرد ، حزب الله جزئی لاینفک از بافت اجتماعی لبنان و سلاح آن نیز با راهبرد دفاعی این کشور در مواجهه با اسرائیل گره خورده است.

دولت بر خلاف مصوبه افزایش حقوق مجلس عمل کرده است

نایب رئیس مجلس: فلسفه مجلس از صدور مصوبه افزایش حقوق کاهش فاصله بین حقوق‌ها بود و این روشی که دولت در حال حاضر اعمال کرده خلاف هدف مصوبه مذکور است

پلیس فرانسه با گاز اشک‌آور از معترضان استقبال کرد/ وزارت کشور زیر تیغ انتقاد

بیست و ششمین هفته از اعتراض‌های خیابانی در فرانسه، در حالی برگزار شد که پلیس با گاز اشک آور از معترضان استقبال کرد. ]]>

موسسه امام صدر در صور لبنان‎

ایرنا-لبنان- موسسه امام صدر با 55 سال سابقه در شهر صور در جنوب غرب لبنان فعالیت دارد و کودکان نیازمند شامل ایتام و مستمندان را با کمک خیرین و نیکوکاران از مقطع ابتدایی تا دانشگاه مورد حمایت و پوشش خود قرار می دهد. این موسسه دارای هنرستان و مدرسه پرستاری ن

نخست وزیر لبنان و هیات حماس گفت و گو کردند

بیروت - ایرنا- سعد الحریری نخست وزیر لبنان عصر دوشنبه با یک هیات از اعضای دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در لبنان دیدار و گفت و گو کرد.