درس مقاومت به صهیونیستها

بیروت - ایرنا - اوضاع در باریکه غزه به دنبال یک هفته آرامش پس از توافق آتش بس میان گروه های فلسطینی و رژیم صهیونیستی، بار دیگر به سوی تنش پیش می رود .
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ صفحه اول] [ سایر] [ خاورمیانه]


مطالب مرتبط

گشایش نمایشگاه کتاب مقاومت

نمایشگاه کتاب مقاومت شامگاه چهارشنبه به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری و روز دزفول در حسینیه ثارالله این شهرستان گشایش یافت

" معامله قرن " با بیداری فلسطینی‌ها و مقاومت، شکست می‌خورد

یک کارشناس مسائل منطقه با بیان این‌که با وجود جریان مقاومت تحمیل طرح‌هایی که مبتنی بر انکار واقعیات منطقه باشد، به جایی نمی‌رسد، گفت: در حال سه ضلع «آمریکا و اسرائیل»، «عرب‌ها یا جبهه سازش» و «جبهه مقاومت» سرنوشت فلسطین را مشخص می‌کنند.

مقاومت برابر دشمن، درس فتح خرمشهر است

اصفهان- ایرنا- امام جمعه موقت اصفهان گفت: مقاومت در برابر دشمن یکی از درس مهم حماسه فتح خرمشهر است که مقاومت حزب الله لبنان بر اساس آن شکل گرفت و در چند مرحله رژیم صهیونیستی را مجبور به عقب نشینی کرد.

خالد قدومی: مقاومت در حوزه دیپلماسی و سیاسی موفق‌تر شده است

نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) با تاکید بر این که مقاومت در حوزه دیپلماسی و سیاسی موفق‌تر شده است، گفت: 71 سال است قطعنامه‌های زیادی علیه صهیونیست‌ها صادر شده اما تا به امروز به نتیجه نرسیده است.

مقاومت در دفاع مقدس الگویی برای مقاومت در هر جنگ تحمیلی از سوی استکبار است

فتح خرمشهر نماد مقاومت ملت در برابر استکبار است

اصفهان - ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان گفت: فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس، نماد مقاومت، ایستادگی، وحدت، ایثار و شهادت رزمندگان و ملت ایران در برابر استکبار جهانی بوده است.

جنبش نجبا: عراق از محور مقاومت جدا نخواهد شد

بغداد - ایرنا - دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَبای عراق تاکید کرد که تلاش های دشمنان برای جدا کردن عراق از محور مقاومت به جایی نخواهد رسید.

عضو حماس: مقاومت با حمایت مردم معامله قرن را شکست می دهد

بیروت - ایرنا - عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در لبنان تاکید کرد: مقاومت با پشتیبانی و حمایت مردم این کشور معامله قرن را شکست می دهد.

جبهه مقاومت محصول مقاومت خرمشهر بود

ادبیات مقاومت را باید زنده نگه داشت

مشهد- ایرنا- یکی از فرماندهان ارشد جبهه مقاومت اسلامی در سوریه گفت: ادبیات مقاومت را باید زنده نگه داشت و این وظیفه بر عهده پشت جبهه است که نیرو تربیت کند.

سخنرانی نصرالله به مناسبت عید مقاومت و آزادی/ فرمانده ارتش لبنان: عید مقاومت روز درخشان در تاریخ لبنان است

دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت سالگرد آزادی اراضی لبنان از اشغال رژیم صهیونیستی معروف به عید مقاومت و آزادی سخنرانی خواهد کرد.

نمایشگاه کتاب مقاومت در دزفول گشایش یافت

دزفول - ایرنا - نمایشگاه کتاب مقاومت شامگاه چهارشنبه به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری و روز دزفول در حسینیه ثارالله این شهرستان گشایش یافت.

میشل عون: مقاومت حق طبیعی همه ملتهاست

رئیس جمهوری لبنان مقاومت را برای هر ملتی که حاکمیت کشورشان نقض می شود، حقی طبیعی قلمداد کرد.

اذعان صهیونیست‌ها به قدرت موشکی مقاومت فلسطین/ تغییر معادله قدرت

پس از نبرد اخیر میان رژیم صهیونیستی و گروه های مقاومت فلسطین، موج گسترده‌ای از اذعان رسانه‌های این رژیم به ارتقای قدرت موشکی گروه‌های مقاومت به راه افتاده است.

گزینه قطعی ملت ما در مقابل دشمن مقاومت است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه کنگاور گفت: تنها گزینه در برابر زیاده خواهی آمریکا مقاومت و ایستادگی است.

سهمگینی یک انتخاب تاریخی‏/آینده‬ تمدن ایران در سال۹۸ رقم می‌خورد؟

در وضعیتی که مقاومت تنها امکان رهایی است، پرسیدن از این معنا که «کدام مقاومت؟» مهمترین پرسشی است که باید ذهنیت ایرانی را به خود مشغول کند.

روحیه فتح خرمشهر در جبهه مقاومت وجود دارد

آزاده دوران دفاع مقدس گفت: در جنگ تحمیلی دشمن با تمام قوا وارد میدان شده بود و ملت ایران با دستان خالی ۳۶ روز در خرمشهر مقاومت کردند.

امام جمعه موقت اردبیل:‌ خرمشهر را مقاومت آزاد کرد نه مذاکره

امام جمعه موقت اردبیل با بیان اینکه آمریکا می‌خواهد عزت ملی ما را بشکند گفت: خرمشهر را مقاومت آزاد کرد نه مذاکره، آنچه سبب پیروزی خرمشهر بود خون‌هایی بود که در راه مقاومت ریخته شد لذا اسم این شهر را خونین شهر گذاشتند.

سوم خرداد، نماد مقاومت، ایثار و جانفشانی است

آزادسازی خرمشهر نماد وحدت، ایمان، مقاومت و از خودگذشتگی، ملت ایران و یکی از رویداد‌های مهم تاریخ انقلاب است که با مدد الهی و صلابت و فداکاری رزمندگان به وقوع پیوست.

آزادی قدس به روایت «نجبای عراق»+ فیلم

گروه مقاومت اسلامی عراق با عنوان جنبش نجبا و با رهبری شیخ اکرم کعبی همچنان نبض مقاومت عراق و دفاع از حرم اهل بیت(س) در سوریه را به دست گرفته و در این راه ایستادگی می‌کند.