مدول اول تصفیه‌ خانه شهرک صنعتی مهاباد بیش از ظرفیت فعال است

مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی با اشاره به اتمام مطالعات مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی مهاباد و تصمیم برای راه اندازی آن گفت: مدول اول این تصفیه‌ خانه بیش از ظرفیت فعال است.
کلمات کلیدی: [ محیط زیست] [ علمی]


مطالب مرتبط

بهره برداری از تصفیه‌خانه واحد صنعتی تولیدکننده چرم که در شهرک صنعتی چرمشهر

تصفیه‌خانه فاضلاب واحد تولید‌کننده چرم در شهرک صنعتی چرمشهر با هزینه بیش از ۱۰ میلیارد ریال و ظرفیت ۲۵۰ مترمکعب در شبانه‌روز افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

فیروزکوه ؛ ضرب الاجل 15 روزه برای راه اندازی تصفیه خانه شهرک صنعتی

انتشار بوی نامطبوع فاضلاب شهرک صنعتی قدیم فیروزکوه ؛ مدعی العموم و رئیس دادگستری این شهرستان  را به محوطه این شهرک کشاند.

اشتغال بیش از ۳۰۰ نفر در شهرک صنعتی تیاب

فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: با آغاز فعالیت ۴ واحد صنعتی در شهرک صنعتی تیاب، بیش از ۳۰۰ نفر در این شهرک مشغول به کار شده اند.

مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اهر را به تعطیلی می‌کشاند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی بابیان اینکه مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اهر را به تعطیلی می‌کشاند گفت: معابر شهرک صنعتی اهر تا پایان خردادماه آسفالت‌ریزی می‌شود.

استقرار هاب های لجستیک در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی ضروری است

تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به نقش تولید و صنعت در توسعه گفت: استقرار هاب های لجستیک در شهرک ها و نواحی صنعتی استان ضروری است.

3 تیم بازرسی دامپزشکی در مهاباد فعال شد

مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: سه تیم بازرسی دامپزشکی برای اجرای طرح کنترل و نظارت بهداشتی بر بازار تولید و عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان فعال شد.

مشکل برق ‌‌شهرک‌های صنعتی استان البرز برطرف می‌شود

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: مشکل برق واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان با راه‌اندازی سه پست برق برطرف می‌شود.

حل مشکلات واحدهای صنعتی گرمسار

نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت : از خرداد ماه تمام پرونده های واحدهای فعال در شهرک صنعتی پایتخت در حوزه مالیاتی و تامین اجتماعی در کار گروه تسهیل مطرح و رفع مشکل می شود.

44 خانه بهداشت کارگری در واحدهای تولیدی کردستان فعال است

سنندج - ایرنا - معاون مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: خانه بهداشت کارگری در 44 واحد تولیدی و صنعتی بالای 50 نفر نیروی کار این استان فعال است.

آب شرب و خام منطقه آزاد ارس 9.5 برابر می شود

تبریز- ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز عملیات تکمیلی تصفیه خانه آب شرب ارس خبر داد و گفت: با تکمیل این تصفیه خانه، آب شرب و خام منطقه 9.5 برابر افزایش می یابد.

وعده 6 ماهه برای ساخت 2 تصفیه‌خانه و پایان کدورت آب دالاهو

کرمانشاه- ایرنا- کدورت بالای آب لوله‌کشی از 9 ماه پیش تاکنون بخشی از اهالی شهرستان دالاهو را حسابی آزار داده و سبب شده است که مسئولان آب و فاضلاب وعده احداث چهار تا 6 ماهه 2 تصفیه‌خانه را بدهند.

واگذاری تشکیل کلینیک صنعت استان به شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: یکی از راهکارهای مهم رونق تولید و عملیاتی کردن برنامه‌های آن، پایش و عارضه یابی واحدهای صنعتی و تولیدی بود.]]>

سیلاب به یک شهرک صنعتی در بینالود خسارت وارد کرد

مشهد- ایرنا- فرماندار بینالود گفت: در جریان بارندگیهای دیشب علاوه بر آبگرفتگی معابر در شهرک ماشین سازی و فناوریهای برتر شاندیز دیوار یک واحد صنعتی تخریب شد.

اولین تصفیه خانه تکمیلی کشور در یزد بهره برداری شد

یزد - ایرنا - اولین تصفیه خانه تکمیلی کشور بر اساس استاندارد ‌‌EPA روز چهارشنبه با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولان این استان مورد بهره برداری قرار گرفت.

سم پاشی مراکز پشه تصفیه خانه فاضلاب شهر یزد در حال انجام است

یزد - ایرنا - کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت یزد گفت: شناسایی و سم پاشی کانون های پشه خیز اطراف تصفیه خانه فاضلاب مرکز این استان در شهرهای زارچ و شاهدیه با حضور 16 تیم در حال انجام است.

اظهار نگرانی فرماندار اهر از تعطیلی برخی واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی اهر

فرماندار شهرستان اهر بابیان اینکه واحدهای صنعتی جدید در شهرک صنعتی اهر ایجاد می‌شود گفت: بی‌توجهی به مشکلات واحدهای تولیدی عامل افزایش تعطیلی واحدها است.

مشکل برق واحدهای صنعتی البرز برطرف می شود

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز اعلام کرد که مشکل برق واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی استان با راه اندازی سه پست برق برطرف می شود.

یک هزار و 200 نفر در شهرک صنعتی تیاب مشغول به کار می شوند

بندرعباس- ایرنا- فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: با تکمیل و بهره برداری کامل از شهرک صنعتی تیاب، برای یک هزار و 200 نفر اشتغالزایی می شود.

بهره برداری از تصفیه خانه تکمیلی پساب فاضلاب یزد ،بزودی

معاون عمرانی استاندار: تصفیه خانه تکمیلی پساب فاضلاب یزد ،فردا مورد بهره برداری قرار می گیرد و بازچرخانی پساب برای آب های زیرزمینی شروع می شود.

شهرک تخصصی بنکداران در قم احداث می شود

رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم گفت:تفاهم‌نامه‌ای بین اتحادیه بنکداران قم و شرکت شهرک‌های صنعتی استان منعقد و قرار شد بخشی از شهرک شهاب به اعضای این اتحادیه واگذار شود و مقدمات ساخت شهرک فراهم و مجوز آن صادر شود.