جولان شهربازی ‌های غیر استاندارد در ایلام

ایلام - ایرنا - در حالی که به فصل تابستان و تعطیلی مدارس نزدیک می‌شویم باز هم کودکان ایلامی برای این فصل و بازی کردن شاهد وسایلی در شهربازی‌ های غیر استاندارد هستند.
کلمات کلیدی: [ اجتماعی] [ حوادث] [ زن و خانواده]


مطالب مرتبط

جولان شهربازی ‌های غیر استاندارد در ایلام

ایلام - ایرنا - در حالی که به فصل تابستان و تعطیلی مدارس نزدیک می‌شویم باز هم کودکان ایلامی برای این فصل و بازی کردن شاهد وسایلی در شهربازی‌ های غیر استاندارد هستند.

39 وسیله شهربازی ایلام استاندارد سازی شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل استاندارد ایلام از کنترل مستمر تجهیزات شهر بازی های استان خبر داد و گفت: 39 وسیله شهر بازی تاکنون استاندارد سازی شده است.

وسایل بازی مستقر در پارک‌های ایلام استاندارد نیست

مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: تمام تجهیزات بازی در پارک‌های شهرستان ایلام غیراستاندارد است که شهرداری باید در زمینه استاندارد سازی آنها اقدام کند.

علیه سه شهربازی در خراسان رضوی اعلام جرم شد

مشهد- ایرنا- مدیر کل استاندارد خراسان رضوی گفت: علیه سه شهربازی و مجموعه تفریحی استان که به بازرسان این اداره کل اجازه ورود و آزمون تجهیزات و دستگاههایشان را نداده بودند در مراجع قضایی اعلام جرم شد.

شهربازی سینما پنج بعدی اهواز دچار آتش سوزی شد

اهواز-ایرنا- سرپرست اداره ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: ساختمان شهربازی سینما پنج بعدی واقع در جاده ساحلی اهواز بامداد چهارشنبه آتش گرفت.

آتش‌سوزی در سایت شهربازی اهواز بخیر گذشت

توقیف ۲ دستگاه خودوری سگ گردان در ایلام

ایلام - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: دو دستگاه خودروی عبوری که در سطح شهر ایلام اقدام به سگ گردانی کردند، توقیف و روانه پارکینگ شدند.

تغذیه استاندارد‎؛ ضامن سلامت دانشجویان

اهمیت موضوع تغذیه سالم و استاندارد در جامعه بویژه در فضاهای دانشگاهی بر هیچ کسی پوشیده نیست. اهمیت این موضوع به حدی است که امسال چهارمین روز از هفته خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی به نام «تغذیه استاندارد، ضامن سلامت دانشجویان» نامگذاری شده اس

بارندگی جاده‌های ایلام را لغزنده کرد‌

رئیس پلیس راه ایلام، از لغزندگی جاده‌های ایلام به علت بارندگی شدید در مناطق استان ایلام خبر داد.

توقیف ۲ دستگاه خودروی سگ گردان در ایلام

ایلام - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: دو دستگاه خودروی عبوری که در سطح شهر ایلام اقدام به سگ گردانی کردند، توقیف و روانه پارکینگ شدند.

مردم طلای آب‌شده نخرند

مدیرکل استاندارد تهران با اشاره بر امکان تقلب در طلای آب‌شده گفت: طلای آب‌شده به هیچ وجه مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران نیست.

توده بارشی ایلام را در بر گرفت

ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت: بارش باران امروز هوای نقاط مختلف استان را تحت تاثیر ناپایداری های جوی قرار می دهد.

جاده ایلام به مهران یک‌طرفه‌ شد

فرمانده پلیس راه ایلام از یک‌طرفه شدن محورهای ایلام به مهران در استان ایلام خبر داد.

سامانه بارشی از ایلام خارج شد

ایلام - مدیر کل هواشناسی ایلام گفت: بعد از طوفان و رعد و برق شدید شب گذشته در ایلام، این سامانه بارشی امروز از استان خارج شده است.

مردم برای سرمایه‌گذاری طلای آب‌شده خریداری نکنند

مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به امکان تقلب در طلای آب‌شده تاکید کرد: طلای آب‌شده به هیچ وجه مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران نیست.

تقویت نظارت استاندارد اقلام غذایی

استاندارد مواد غذایی با سلامت مردم سروکار دارد که براساس آن باید نظارت‌ها در این حوزه افزایش یابد

طرح های نشاط اجتماعی در ایلام بومی سازی شود

ایلام - معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام با اشاره به اینکه ایجاد نشاط اجتماعی در بین جامعه ایلام ضروری است، گفت: طرح های در این زمینه باید بومی سازی شود.

خط و نشان استاندار ایلام برای تغییرات مدیریتی در استان

ایلام - استاندار ایلام گفت: اگر مدیری که بخواهد بیاید و مورد نظر نباشد، حتی اگر ابلاغ آن صادر شد با او همکاری نمی‌کنیم.

صاعقه در ایلام جان 2 نفر را گرفت

فرمانده انتظامی استان ایلام از فوت دو جوان در ایلام و تلف شدن 96 راس گوسفند بر اثر اصابت با صاعقه خبر داد.

شهر ایلام نیازمند ایجاد بازارچه بزرگ میوه و تره بار است

ایلام- ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امو اقتصادی استاندار ایلام گفت: شهر ایلام به عنوان مرکز استان نیازمند ایجاد بازارچه میوه و تره بار مناسب است که بتوان بر توزیع و عرضه و قیمت میوه نظارت بیشتری داشت.