387 کردستانی با سامانه سامد تماس گرفتند

سنندج - ایرنا - مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان گفت: 387 نفر از مردم این استان از ابتدای فعالیت مجدد سامانه سامد برای اعلام مشکلات خود به مسئولان با این سامانه تماس گرفته اند.
کلمات کلیدی: [ سیاسی] [ دولت] [ سایر حوزه ها]


مطالب مرتبط

387 کردستانی با سامانه سامد تماس گرفتند

سنندج - ایرنا - مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان گفت: 387 نفر از مردم این استان از ابتدای فعالیت مجدد سامانه سامد برای اعلام مشکلات خود به مسئولان با این سامانه تماس گرفته اند.

مطالبات مردم استان بوشهر در سامانه سامد بررسی می‌شود

استاندار بوشهر با تاکید بر نقش مهم سامانه سامد در بررسی مطالبات مردم گفت: سامد، چشم بینای نظارت بر عملکرد و فعالیت‌های دستگاه‌‌های اجرایی در رسیدگی به مطالبات مردم است.

حضور استاندار در شبکه سامد و پیگیری مشکلات مردم

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان از ساعت 9 تا 11 روز پنجشنبه /26 اردیبهشت/ با حضور در شبکه سامد (تلفن 111) به خواسته‌ها و مشکلات 30 نفر از تماس‌گیرندگان از نقاط مختلف استان و در حوزه‌های گوناگون پاسخ داد.

سامد به بیش از پنج هزار درخواست شهروندان سنندجی پاسخ داد

سنندج - ایرنا - مدیربازرسی و حسابرسی داخلی شهرداری سنندج از پاسخگویی به بیش از پنج هزار درخواست و مطالبه شهروندان از طریق سامانه سامد در طول سال گذشته خبر داد.

ویژگی سامد، عملیاتی شدن خواسته مردم در بازه زمانی معین است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: مهمترین ویژگی و کارایی سامد (تلفن 111) این است که خواسته‌ ها و مشکلات تماس‌ گیرندگان در بازه زمانی معین، عملیاتی شده و نتیجه اقدام نیز به مخاطبان گزارش می‌ شود.

استاندار بوشهربا شهروندان تلفنی گفت وگو کرد

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر روز شنبه با حضور در دفتر سامانه سامد ( سامانه ارتباطات مردم و دولت) بصورت تلفنی با شماری از شهروندان هم استانی گفت و گو کرد.

تماس ایرانی‌ها با ترامپ!

بالاخره تلفن ترامپ زنگ خورد و ایرانی‌ها با ترامپ تماس گرفتند، داغ‌های مجازی قرار است این مکالمات را برای نخستین بار منتشر کند!

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در «سامد» پاسخگوی مردم است

مدیرکل کمیته امداد استان تهران برای پاسخگویی به درخواست‌های مردمی مهمان مرکز «سامد» است.

دعوت بدمینتون باز کردستانی به اردوی تیم ملی

مهران شهبازی بدمینتون باز کردستانی برای آمادگی در رقابت‌های بین المللی بدمینتون جمهوری آذربایجان به اردوی تیم ملی فراخوانده شده است.

بیش از 110 هزار خانوار کردستانی سبد کالا دریافت کردند

سنندج - ایرنا - معاون مدیریت اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سال گذشته 110 هزار و 318 خانوار کردستانی زیر پوشش هادهای حمایتی، سبد کالایی دولت را دریافت کردند.

برقراری ۴۱۵ تماس با مرکز ۱۲۵ همدان/۳ عملیات انجام شد

همدان - رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: شهروندان همدانی طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۱۵ مرتبه با مرکز آتش‌نشانی تماس گرفته‌اند که از این تعداد ۳ تماس منجر به عملیات شده است.

تماس وانگ یی با پمپئو، جنگ تجاری و کاهش تنش ایران و آمریکا

پکن- ایرنا- تماس تلفنی 'وانگ یی' وزیر خارجه چین و 'مایک پمپئو' همتای آمریکایی وی، همزمان با سفر وزیر خارجه ایران به چین، این حدس را در میان کارشناسان ایجاد کرده است که این تماس نه تنها در مورد مساله جنگ تجاری پکن و واشنگتن بلکه با هدف کاهش تنش های ایران و

گروه بین المللی تماس با مادورو دیدار کرد

رئیس جمهوری ونزوئلا جلسه با گروه تماس را سازنده ارزیابی و در این نشست بر تمایل خود برای ادامه گفتگوهای صلح آمیز درخصوص حل اختلافات داخلی تاکید کرد.

سامانه «سجاد» چیست؟

مسئول کارگروه فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده ضمن تشریح عملکرد سامانه سجاد (سامانه جامع امداد و بازسازی دولت) از تکمیل اطلاعات این سامانه از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط خبر داد.

اگر ایرانی‌ها آماده نیستند، نیازی نیست با ما تماس بگیرند

رئیس‌جمهور آمریکا گفت: ما می‌خواهیم ایرانی‌ها زمانی با ما تماس بگیرند که کاملا آماده باشند. اگر آماده نیستند، پس نیازی نیست با ما تماس بگیرند.]]>

ادعای ترامپ: ایران هرگاه آماده باشد با ما تماس می‌گیرد

رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد که مقامات ایران هرگاه آمادگی داشته باشند با وی تماس خواهند گرفت.

پوشش۳۱هزار بیمار پرفشار خون در سامانه سیب

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از پوشش ۳۱ هزار بیمار پر فشار خون در سامانه سیب «سامانه یکپارچه بهداشت» خبر داد.

تماس تلفنی پامپئو با ولیعهد سعودی

وزیر خارجه آمریکا طی تماس تلفنی با ولیعهد عربستان سعودی، با او درباره تحولات منطقه گفت‌وگو کرده است.

مرزنشینان کردستانی از محل فروش سوخت بیمه شوند

حاجی دلیگانی: سامانه حقوقی مسئولان کشور در دسترس عموم نیست

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سامانه حقوقی ماده "۲۹" قانون برنامه ششم با تاکید بر این که این سامانه باید در دسترس عموم مردم باشد، بیان کرد: این سامانه اکنون در دسترس عموم نیست.