180 برنامه ورزشی در استان قزوین اجرا می شود

قزوین - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان قزوین گفت:از دوم تا چهارم خردادماه حدود 180 برنامه ورزشی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در سطح استان اجرا می شود.
کلمات کلیدی: [ ورزشی] [ اجتماعی] [ سایر حوزه ها]


مطالب مرتبط

180 برنامه ورزشی در استان قزوین اجرا می شود

قزوین - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان قزوین گفت:از دوم تا چهارم خردادماه حدود 180 برنامه ورزشی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در سطح استان اجرا می شود.

برنامه 'رصد ماه و سیارات' در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - مسئول مراکز آموزشی سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری قزوین گفت: نخستین دور از برنامه علمی 'رصد ماه و سیارات' با همکاری گروهی از دوستداران نجوم برگزار شد.

آهنگ تکمیل طرح های ورزشی در قزوین شتاب گرفته است

قزوین – ایرنا – مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: با تخصیص اعتبارات صورت گرفته و سیاست های ابلاغی دولت، تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در قزوین شتاب زیادی گرفته است.

بررسی آسیب‌های ورزشی/ کاهش سن ورزشکاران مصدوم قزوین

قزوین- تمرینات ورزشی غیر اصولی، حرکات اشتباه، عجله در بهبود آسیب دیدگی و بد درمانی و خوددرمانی موجب افزایش آسیب دیدگی های ورزشی در میان افرادکم سن و سال در قزوین شده است.

شایستگی های مدیران مدارس در قزوین سنجش می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: برنامه سنجش شایستگی های عمومی و حرفه ای مدیران مدارس استان در خرداد و تیرماه امسال اجرا می شود.

نگاهی بر اخبار ورزشی استان قزوین

از مسابقات کاراته جام رمضان تا برگزاری اولین دوره مسابقات شطرنج، عناوین اصلی اخبار ورزشی امروز استان قزوین هستند.

12 طرح صادراتی در استان قزوین اجرا می شود

قزوین - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: راه اندازی 12 طرح صادراتی در استان با هدف صرفه جویی ارزی در دستور کار قرار دارد.

برنامه «دولت قرآن» ویژه ماه مبارک رمضان در کوی رندان شیراز اجرا می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: پس از جزءخوانی قرآن کریم، اذان مغرب و افطاری ساده ویژه برنامه‌های آئین رمضان در کوی رندان به صورت میدانی اجرا می‌شود.

طرح تحقیقی افزایش بهره وری گندم در پنج استان درحال اجرا است

قزوین - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: طرح تحقیقاتی افزایش بهره وری گندم موسوم به « ایران سیمیت » با هدف افزایش ماده عالی خاک هم اکنون در پنج استان اردبیل، زنجان ، همدان، کردستان و قزوین در حال اجرا است.

340 دانش آموز قزوینی در مسابقات ورزشی کشور شرکت می کنند

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: در مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور که در تابستان برگزار خواهد شد، 340 نفر از استان در این رقابت ها شرکت خواهند کرد.

مشکلات مجتمع ورزشی کارگری گچساران

گچساران- ایرنا- مجتمع ورزشی کارگری گچساران در سال 95 به بهره برداری رسید و یک ساعت پس از افتتاح تعطیل شد و رکورد فعالیت کمترین طرح ورزشی اجرا شده در این استان را به نام خود تا سال 97 ثبت کرد و این طرح هم اکنون به دلیل نیمه فعال است.

جشنواره ورزشی بانوان در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - جشنواره ورزشی آمادگی جسمانی بانوان به مناسبت گرامیداشت میلاد امام حسن مجتبی(ع) در قزوین برگزار شد.

امکان انتقال اداره کل ورزش به مجموعه 15 هزار نفری وجود دارد

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: مجموعه ورزشی 15 هزار نفری قزوین فضا و ظرفیت مناسبی دارد و امکان انتقال اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات های ورزشی قزوین به آن وجود دارد.

ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در 50 نقطه قزوین برگزار می شود

قزوین - ایرنا - رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در 50 ایستگاه ورزشی بوستان های این شهر برگزار می شود.

۵۰۰ کیلومتر ایل راه در مناطق عشایری استان قزوین اجرا شده است

قزوین- رئیس امور عشایری استان قزوین گفت: با ایجاد ۵۰۰ کیلومتر ایل راه، ۱۵۸ دستگاه آبشخوار در مناطق عشایری و بیمه کردن ۲۹۵۷ نفر از عشایر برای بهبود معیشت این گروه اقدام شده است.

فاز نخست مرکز فرهنگی و ورزشی شهید رجایی امسال افتتاح می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین گفت: فاز نخست مرکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین تکمیل شده و در سال جاری به بهره برداری می رسد.

طرح معافیت مالیاتی صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری در قزوین اجرا شود

قزوین- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: صنعتگران و سرمایه گذاران استان خواستار اجرای طرح معافیت مالیاتی استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری و احقاق حق خود هستند.

۳۲۲ میلیارد تومان تسهیلات بهین یاب در استان قزوین پرداخت شد

قزوین-معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صمت استان قزوین گفت: ۲۳۲ فقره تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب به مبلغ ۳۲۲ میلیارد تومان سال گذشته در استان قزوین پرداخت شده است.

‌امسال ۴۰هکتار گلخانه و سایبان در استان قزوین افتتاح می‌شود

قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال جاری ۴۰ هکتار گلخانه و سایبان در استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

المپیاد استانی برای کشف استعدادهای برتر ورزشی برگزار شود

قم – ایرنا – رئیس هیات گلف قم، برنامه ریزی در رده سنی پایه را تضمنی کنننده آینده ورزش استان دانست و گفت: به منظور کشف استعدادها و ایجاد انگیزه هیات ها برای برنامه ریزی در این زمینه المپیاد استانی استعدادهای برتر ورزشی برنامه ریزی شود.